وجود ندارد ماسک در چشم در تولسا تهمت تجمع جمعیت


Donald Trump Holds Campaign Rally In Tulsa
Michael B. Thomas/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم می توانند انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک یا نه

رئیس جمهور تهمت است برگزاری کمپین تجمع امروز در تولسا و همانطور که در تصاویر ظهور از جمعیت جمع آوری یک چیز کاملا روشن است: آنها از دست رفته یادداشت در مورد پوشیدن ماسک برای محافظت از خود (و دیگران آنها را در تماس با آمده پس از این تجمع در برابر coronavirus.

داخلی مرکز که دارای 19,000 مردم است که یکی از کارشناسان بهداشت هشدار داده اند, او را در برابر پس او شروع به برنامه ریزی تجمع خود از شیوع کروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به گوش دادن و در حال حاضر هزاران نفر نازل شده در این شهرستان مربوط به بسیاری از در مورد گسترش ویروس پس از تجمع. یکی دیگر از 40000 تا 60000 مردم انتظار می رود در خارج از این تجمع است.

به عنوان تعدادی از موارد به شدت افزایش یافت و دولت, بروس, Dart, مدیر اجرایی تولسا وزارت بهداشت گفت: سی ان ان‘s همین لیمو که “ما در حال آمدن است تا در یک طوفان کامل انتقال بیماری و رک و پوست کنده آن را یک طوفان کامل است که تولسا نمی توانیم.”

Dart نیز خواست کسانی که در حضور خود جدا برای دو هفته پس از این رویداد. “ما نمی دانیم که وجود دارد را به مردم احتمالا که انکوبه یا آلوده در این رویداد,” او گفت:.

به جای اصرار مردم برای هوشیار در مورد بهداشت عمومی نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ماسک بودند “یک شمشیر دو لبه است.” وقتی پرسید که آیا او توصیه می شود مردم آنها را می پوشند او افزود: “توصیه من به مردم انجام آنچه آنها می خواهند” Axios گزارش شده است.

جلوتر از امشب تجمع یک مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock به نظر می رسد در سه استراتژیک-تابلوهای تبلیغاتی واقع در اطراف تولسا. زمان واقعی ردیاب برآورد تعداد آمریکایی هایی که فوت کرده اند از COVID-19 بی ارزش به عنوان یک نتیجه از کاخ سفید نادرست این بیماری همه گیر. آن است که در حال حاضر در بیش از 70 ، 000.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به امید این تجمع را تغییر توجه عمومی از یک هفته که شامل یک نسخه کتاب از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نا مناسب برای کاخ سفید و دو واقعه برجسته دیوان عالی کشور تصمیم گیری در تجاوز به حقوق و مهاجرت.

“ما باید برای بازگشت به کسب و کار. ما به عقب بر گردیم به زندگی ما زندگی می کند. نمی توانید این کار را دیگر هیچ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من اعتقاد دارم که آن را امن است. من اعتقاد دارم که آن را بسیار امن است.” این می آید به عنوان جدید روزانه coronavirus موارد در ایالات متحده بیش از 30000 برای اولین بار در هفت هفته. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز پنجشنبه گفت که آمریکا مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان 145,000 ژوئیه 11. حداقل 121,000 در حال حاضر مرده است.

Tulsa County کمیسر کارن کیت همچنین ابراز نگرانی خود را در طی یک مصاحبه در سی ان ان‘s “وضعیت اتاق.”

“هیچ کس با پوشیدن ماسک و شما می دانید که مردم در آینده گرگ از سراسر کشور — به طوری که آنها می تواند در آینده از نقاط داغ,” کیت گفت. “ما با عشق به استقبال مردم به شهر ما اما در حال حاضر پس ما در یک سنبله… زمان بسیار دشوار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت که آنها خواهد شد در نظر گرفتن افراد درجه حرارت قبل از آنها وارد محل برگزاری و دست از ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست. با پوشیدن ماسک اختیاری است.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>