وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ راهی برای بازگشایی مدارس ما با خیال راحت–در اینجا است که چرا


Feel-Safe-About-Reopening-Schools-1
مامان ترسناک و. Imgorthand/گتی

در جهان طبیعی خانواده ها به طور معمول خواهد بود برای آماده شدن برای تعطیلات تابستان در حال حاضر. به زودی پس از آنها می خواهم شروع به برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده. در عوض بعد از ماه “بحران تحصیل” از راه دور با توجه به COVID-19, پدر و مادر, کودکان و مربیان به طور یکسان هستند و احساس بی قراری و مطمئن نیستید از چه 2020-2021 سال تحصیلی به ارمغان خواهد آورد.

ما با موفقیت مسطح منحنی تمام 50 ایالت هستند در مراحل اولیه بازگشایی اما رمان coronavirus نیست ، به عنوان عمومی جلب باد دستورالعمل پیشنهادی برای بازگشایی مدارس, که منتشر شد توسط CDC به تازگی پدر و مادر در همه جا شروع به سوال که چقدر قابل دسترسی این استانداردها واقعا هستند و همچنین به عنوان آنچه که این همه به معنی برای ایمنی دانش آموز.

طول مدارس را مجبور به رفتن به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود شدید, نه به ذکر است هزینه. هر کسی که در واقع با حضور و یا مشغول به کار در یک مدرسه ممکن است احساس مانند این توصیه کمی دور از دسترس است.

“آنها نشان می دهد که بچه های ما اصلا به اشتراک گذاری هر چیزی” Candace Smith, کلاس دوم معلم در ایندیانا می گوید مامان ترسناک. “که به معنی جداگانه بازی جداگانه مراکز ، که یک بار در معلمان. که در آن ما به طور معمول خرید فقط چند مجموعه از یک فعالیت خاص در حال حاضر ما را مجبور به خرید 25. که فقط امکان پذیر نیست.”

در علاوه بر این به دانش آموزان نیاز به جدا کردن لوازم آن را نیز پیشنهاد شده توسط CDC که ماسک پوشیده شده است که قادر سالن های غذاخوری و زمین های بازی بسته باقی می ماند, کودکان, نشستن شش فوت از هم جدا عطسه سپاه پاسداران نصب شده و اتوبوس دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و دانش آموزان ماندن در داخل همان کلاس درس در تمام طول روز طولانی است.

مشکل این است که مدارس آمریکا نیست ساختار به جای این توصیه ها برای COVID-19 ایمنی. مدارس نیاز به بازگشایی در نهایت و همه ما نیاز به آماده شدن برای آن قابل پیش بینی واقعیت است. از سوی دیگر اگر آنها در حال بازگشایی این سقوط بسیاری از مدارس انجام خواهد شد بنابراین بدون منابع فضایی یا دانشکده مورد نیاز را به طور کامل مطابق با قوانین اجتماعی فاصله به سادگی زیرا آنها فاقد زمان و بودجه.

“دستورالعمل که تعیین شده است در حالی که من مطمئن هستم که آنها معقول از [CDC را] نظر به طور کامل غیر منطقی از یک معلم نبوده است. و کاملا رک و پوست کنده غیر ممکن است” اشلی, جق زدن معلم کلاس سوم که به تازگی نقل مکان کرد و در بازگشت به آمریکا از نیجریه به دلیل همه گیر می گوید در یک مصاحبه.

البته این دستورالعمل ها ممکن است متفاوت باشد از ایالت به ایالت و شهر به شهر و حتی مدرسه به مدرسه بسته به نوع عفونت ، اما این مشکل است. حتی در مناطق با کمترین COVID-19 مورد آن مربوط است که کودکان نمی خواهد دریافت حمایت کامل آنها نیاز دارید. همه از این منجر پدر و مادر به سوال این چگونه بر دانش آموزان خواهد شد که حضور?

به برخی از دیدگاه, ترسناک, مامان پرسید چند پدر و مادر از سراسر جهان برای نظر خود را.

“برای من آن را به قیمت مناسب, موثر, درمان, صفر موارد به عنوان به خوبی به عنوان دقیق آزمایش قبل از من احساس اندکی از ایمنی اجازه می دهد او را به رفتن به عقب” تنها یک پدر و مادر از بلژیک می گوید در پاسخ به بازگشایی مدارس در نوشتن ، “پسر من آسم و ما شاهد موارد در حال افزایش است در اینجا از بیماری التهابی موثر بر کودکان است که آنها باور دارند که مربوط به Covid 19. این مسخره است.”

It’s Going To Take More Than Masks For Parents To Feel Safe About Reopening Schools
لوئیس ROBAYO/گتی

اگر چه جدیدتر گزارش ها نشان داده اند که کودکان و نوجوانان بدون آسم هستند بیشتر تحت تاثیر COVID-19 آسم است که هنوز هم اظهار داشت: به عنوان یک ریسک فاکتور در CDC وب سایت. نزدیک به 20 نفر در ایالات متحده به تنهایی آسم با حدود 9 میلیون نفر از آنها کودکان هستند. حتی اگر ما را به حساب سایر عوامل خطر که به طور بالقوه می تواند قرار دادن یک در افزایش خطر ابتال به COVID-19 که میلیون ها نفر از کودکانی که در معرض این اشتباه بیماری است. برای این در معرض خطر کودکان و نوجوانان و همچنین به عنوان در معرض خطر پدر و مادر در خانه, ترس از بازگشایی مدارس است که بسیار نگران کننده تر.

“من می خواهم که احساس امن-ish با چیزی مانند آنچه برخی از کشورها انجام داده اند: واقعا کامل مستند تا زمانی که ما می بینیم جدید موارد نزدیک به صفر و به دنبال آن قوی تست برای کسانی که بازگشت به کار و تماس با ردیابی” دیگر در معرض خطر پدر و مادر داود می گوید. “به جای آن ما تا به حال شل و ول در خانه بماند سفارشات که در حال اجرا با یک لیست از موارد استثنا طولانی تر از بازوی من و محدودیت برداشته و یا کاسته دوم منحنی به نظر می رسد برای مسطح کردن به جای انتظار تا زمانی که همه چیز در واقع بهتر است.”

زیرا امریکا رفته است تا اشتباه در راه آن محافظت از مردم خود را از COVID-19 به نظر می رسد که تنها امید برای بسیاری از والدین این است که توسعه و توده-توزیع واکسن موثر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار تخمین زده می شود در شروع این بیماری همه گیر است که یک واکسن می رسند می تواند در عرض 18 ماه اما به گفته نیویورک تایمز محققان هنوز به ایجاد یک واکسن موثر برای هر بیماری در کمتر از چهار سال است. نه تنها که اما محققان همچنین هشدار می دهند که کمتر از 10 درصد از مواد مخدر وارد شده به آزمایش های بالینی تا کنون تایید شده توسط FDA.

با توجه به رئیس جمهور “قابلیت اطمینان” از نظر های دقیق اطلاعات در مورد ویروس و بالقوه آن واکسن برخی از والدین با احتیاط در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه در تمام با مقامات منتخب در حال حاضر نگه داشتن قدرت.

یکی از والدین, تنها, توضیح داد که آن را “جدید و صانع و صادق جمهور گسترده و قابل اعتماد, تست واکسن است که تغييرات سال به سال به ماندن بگیرید پیش از جهش و شاید مهمتر از همه درک کامل از چگونگی بیماری کار می کند, چگونه آن را گسترش و موثر پروتکل درمان با آن برای هر بیمار است.”

آن می تواند سال قبل از وجود یک واکسن اگر ما حتی پیدا کردن یکی در همه. COVID-19 یک ویروس است. بدترین سناریو مورد رمان coronavirus می تواند به گروهی از ویروس های دیگر با هیچ ثابت واکسن بسیار شبیه تبخال HIV/AIDS و یا حتی RSV و همه ما می تواند همچنان در انتظار واکسن پس از ما کودک تاریخ فارغ التحصیلی با توجه به نمودار توسط نیویورک تایمز.

“من در حال حرکت به کالیفرنیا در یک دقیقه و امید که فضای کلاس های درس را به بازی می آیند” یکی دیگر از مادر هالی گفت: من در پاسخ به آنچه که او ارائه ایمنی بیشتر. “که و مبهوت کاهش جمعیت روز مدرسه با گفتن 10-15 بچه ها را به من احساس بهتر. من هم فکر می کنم باید وجود داشته باشد هیچ مهد کودک سال آینده اگر که امکان پذیر است.”

تقسیم برنامه که در آن دانش آموزان خواهد حضور در مدرسه در زمان های مختلف روز و/یا در روزهای مختلف ذکر شده است به عنوان یک گزینه ممکن برای بازگشایی مدارس توسط چند متحده است. اما با توجه به اینکه COVID-19 می تواند بدون علامت در میان کسانی که آلوده توده تست به نظر می رسد بیشتر روند نقطه از بحث در شرایط از آنچه که ارائه آمریکایی پدر و مادر بهتر احساس امنیت.

در کشورهایی مانند نیوزیلند یک ملت گفت که “به طور موثر حذف” COVID-19 با جرم آن تست دقیق مستند و قوی تماس با ردیابی مدارس در حال حاضر در جلسه.

“NZ بازگشایی مدارس در این زمینه وجود دارد که هیچ جامعه [انتقال] از این ویروس تا آنجا که ما می توانید بگویید” نیوزیلند مادر الن به من گفت. “من احساس بسیار با اعتماد به نفس فرستادن کودک پیش دبستانی من با این دانش و همچنین دیگر بهداشت خوب و سلامت پروتکل های آنها در محل است.”

امریکا را آزمایش کرده است میلیون ها نفر از مردم, اما تست توده امر ما نیاز به آزمایش میلیون ها نفر بر میلیونها نفر و بیشتر. ما را به آزمون تست حفظ و همچنان به انجام این کار تا زمانی که روزانه موارد کاهش یافته و نزدیک به صفر از هزار نفر در هر روز است. اما به دلیل کمبود منابع و بودجه دولت, به عنوان در حال حاضر آمریکا در تلاش برای روند حتی 100,000 آزمون در روز است.

حتی اگر پدر و مادر در حال ترس به فرستادن کودکان خود به مدرسه به طور کامل و بدون دانستن اینکه چگونه و از کجا COVID-19 همچنان به گسترش بسیاری از خانواده ها نمی باشد امتیازی را به homeschool فرزندان خود را با وجود چگونه به شدت آنها ممکن است بخواهید. بیش از 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر و در روز به طور متوسط (non-همه گیر بار است که) 21 درصد از همه کودکان و نوجوانان در ایالات متحده زندگی می کنند با خانواده هایی که زیر خط فقر فدرال آستانه. برای آنها بازگشت به مدرسه برنامه خواهد بود به شدت ساده است: یا آنها می توانید نگه داشتن بچه ها خود را در خانه و به دور از قرار گرفتن در معرض صدمه دیده است برای پول و یا آنها می توانید آنها را به مدرسه و امید برای ایمنی خود و در ادامه به ارائه برای خانواده خود را.

پدر و مادر شده اند و کار ساخت آن در حال حاضر, اما این بدان معنا نیست که آنها به طور جدی در حال مبارزه. در برخی از نقطه در مدارس را برای بازگشایی به خاطر اقتصاد ما به نفع فرد خانواده و به پرورش این نسل یادگیری است. اگر و هنگامی که این اتفاق می افتد, آن مهم است که کسانی که بدون جایگزین احساس و در حال محافظت از قرار گرفتن در معرض کامل COVID-19.

برای پدر و مادر که قادر به این معنی است که آنها نگه داشتن کودکان خود را در خانه و ادامه مدرسه در منزل. نه فقط برای محافظت از خود را دارند اما برای محافظت از کودکان خود به عنوان همکلاسی هست. اگر کمتر جسمی دانش آموزان با حضور در مدرسه این می تواند اجازه می دهد برای مناسب COVID-19 اقدامات ایمنی را به محل. معلمان می تواند فضا را خود دانش آموزان شش فوت و اتوبوس می تواند خود را در مسیرهای بدون اضافه سفر و مربیان به طور بالقوه می تواند مدیریت بودجه خود را بیشتر واقع اگر با توجه به منابع مالی برای انجام این کار است.

این است که می گویند که مدرسه در منزل می توان به راحتی برای کسانی که با معنی — و نه در کوچکترین بیت. اما اگر این امکان وجود دارد ممکن است این راه است که بسیاری از والدین قصد رفتن هر دو به نفع فرزند خود و فرزند خود به همسالان بیش از حد.

هنوز, آن را سخت به می گویند که چگونه تعداد بیشتری از دانشجویان در حال خروج از مدرسه می تواند تاثیر بودجه زمانی که مدارس بودجه های اندازه گیری شده توسط تعدادی از دانش آموزان که در حال حاضر در حال ثبت نام می باشد. این ثابت شده است که دانش آموزان بهتر است زمانی که مدارس باید پول بیشتری برای خرج کردن. اما با توجه به هزینه های اضافی آن را برای آموزش اجتماعی دانش آموزان در حالی که فاصله این نگران کننده است که بیشتر کاهش بودجه می تواند پیامدهای منفی در کودکان خواهد شد که حضور. بنابراین می تواند پاسخ این بود که مدارس و خانواده ها ارائه برخی از گزینه ؟ که ما قادر خواهد بود به را انتخاب کنید به نگه داشتن بچه های ما در صفحه اصلی و ادامه آموزش از راه دور و یا ارسال آنها را به یادگیری در یک محیط کلاس درس — هر آنچه که ممکن است نگاه مانند?

راستش پدر و مادر و مربیان مطمئن نیستید. این بی سابقه است خاک ما در حال عبور و به منظور آن را به کار, آن را به ما ادامه داد: انعطاف پذیری.

چیزی که ما باید به یاد داشته باشید است, تحصیل ممکن است متفاوت باشد برای همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im