وجود دارد یک کیانو ریوز کتاب رنگ آمیزی و بله لطفا


keanu-reeves-coloring-book
مامان ترسناک و انتشارات سنت مارتین

درمانی برای خستگی خود را وارد کرده و در قالب 80 صفحه بالغ کتاب رنگ آمیزی با کیانو ریوز

از نبوغ آورده است که ما Dwayne “The Rock” Johnson, Jason Momoa کتاب رنگ آمیزی می آید یکی دیگر از مجموعه های آماده-به-می شود-سایهدار شاهکارهای. این go-round, هنرمند, Maurizio Campidelli انتخاب کرده است کیانو ریوز به عنوان موضوع خود را آخرین له + رنگ سری. و صادقانه که نیاز ندارد مرموز قهرمان است که ریوز در طول زمان به عنوان تلاش به عنوان این ؟

نه به ذکر است مستند نشده به طور کامل برداشته نشده است و ما اساسا سوخته از طریق همه چیز را در Netflix بکشد. ما نیاز به یک سرگرمی جدید و رنگ آمیزی *ahem* خارج از خطوط با کیانو به نظر می رسد مانند بسیار رویایی مکان برای شروع است. از آنجا که کتاب رنگ آمیزی است که 80 شکوه صفحات آن باید همه ما را سرگرم برای مدتی.

There's A Keanu Reeves Coloring Book And Yes, Please
له + رنگ

اگر شما تعجب آنچه یک کتاب رنگ آمیزی اختصاص داده شده به کیانو ریوز ممکن است مانند نگاه کنید خب اول از همه بهت ذهن از قطره قطره شدن (وجود ندارد اتاق به اندازه کافی برای هر دو ما در آن وجود دارد). وجود دارد هیچ چیز نامناسب است. اما در تمام جدیت در این کتاب رنگ آمیزی شامل دقیقا نوعی از دور درخواست ما آمده ام تا به انتظار و عشق از فروتن و تا ابد سوپر داغ بازیگر.

منظور من آن است که در اینجا — و یا آن را فقط ریوز خواندن چرم طعمه در مقابل خروش شومینه ؟

There's A Keanu Reeves Coloring Book And Yes, Please
له + رنگ

اگر شما نیاز به یک کمی انتخاب من تا کتاب رنگ آمیزی می تواند کمک به شما تصور یک جهان که در آن ریوز میدارد شما تا… مسلح با گل های تازه و شهوت انگیز زل زل نگاه کردن ،

There's A Keanu Reeves Coloring Book And Yes, Please
له + رنگ

اما مبادا شما شروع به فکر می کنم این است veering به سمت نوعی سگ کوچک خالدار رمان عاشقانه قلمرو شما همچنین می توانید رنگ ریوز تمرین هنرهای رزمی است که فقط احساس راست TBH.

There's A Keanu Reeves Coloring Book And Yes, Please
له + رنگ

اعتماد وجود دارد مقدار زیادی برای مشغول نگه داشتن شما. اما اگر شما اتفاق می افتد به سرعت از طریق خود artsy ادای احترام به Reeves, شما همیشه می توانید با قرار دادن مداد رنگی خود را به کار بیشتر بر روی راک عضله دوسر یا Momoa مرد مستی. یا اگر انگشتان دست خود را, گرفتگی از خیلی رنگ شادی کردن در زمان Keanussance ما خودمان را پیدا کنید در خواندن برخی از این بازیگر خردمندترین نقل قول.

خوشحالی ما خواهد شد و حتی بیشتر از او در زندگی ما به زودی به عنوان جدید بیل و تد فیلم در حال آمدن است مدتی در این تابستان. تریلر منتشر شده در اوایل این هفته بود خوب درمان به حداقل می گویند.

و اگر شما واقعا می خواهید به درایو صفحه اصلی تمام احساس خوب ریوز احساسات در نظر بگیرید این واقعیت است که او به طور معمول می کند چیزهایی مانند نوازش توله سگ و شخصا ارائه دست نوشته با تشکر از شما یادداشت به طرفداران جوان.

تمام بعد از ظهر اختصاص داده شده به خیره در کیانو ریوز? ما از ذهن نیست اگر ما کیانو استروژن انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im