وجود دارد یک Boozy Jenga-بازی با سبک Hidden اسلات برای Jell-O عکس های


Boozy-Jenga-Game
TediousWoodWorking/Etsy

که نمی خواهند به بازی یک بازی با دوربین عکس در آن است ؟

آیا تا کنون در بر داشت خود را بازی Jenga و فکر کردن به خودتان “مرد تنها راه شما می تواند این بسیار سرگرم کننده است که اگر وجود الکل در این بلوک ؟” آماده به ذهن شما را منفجر.

Etsy فروشگاه مالک خسته کننده کار با چوب درست شده همه ما تابستان رویاها به حقیقت می پیوندند با ایجاد یک غول Jenga مانند بازی است که Jell-O شات محفظه مخفی در درون آن است. به تلو تلو خور سرنگونی می آید با 54 بلوک 18 که قبل از حفر سوراخ که مناسب یک “استاندارد Jell-O شات جام” چیزی که من می دانستم که هرگز وجود داشته تا به امروز.

Etsy/خسته کننده کار با چوب

به گفته صاحب مغازه این Tipsy سرنگونی است “مانند غلت بلوک با عکس ژله!” خواهد شد و یک راه عالی برای جشن این سال چهارم جولای. که نیاز به آتش بازی زمانی که شما می توانید turnt در حیاط خلوت خود را با خانواده خود و به جای ؟ آن را نیز یک راه برای جشن گرفتن این واقعیت که شما در حال صحبت کردن با خانواده خود پس از ماه از قرنطینه هم. بدیهی است که اگر شما در حال بازی با بچه های کوچک شما می توانید آنها را خاص خود را Jell-O عکس های بدون الکل به طوری که آنها می توانید به اشتراک گذاری سرگرم کننده و شما نمی توانید دستگیر شد.

Etsy/خسته کننده کار با چوب

مجموعه ای است ساخته شده با چوب کاج به “نگه دارید تا در برابر هر جست و خیز کردن برج” و حتی همراه با کیف حمل و نقل پس از آن قابل حمل است. “جمع آوری تمام دوستان و خانواده خود را برای یک بازی سرگرم کننده پر از رویداد” شرح می خواند. “پشته برج خود را روی زمین یا روی میز. سرنگونی بازی سازگار برای تمام سنین برای اطمینان از هر کس قادر به لذت ببرید!”

Etsy/خسته کننده کار با چوب

بررسی تا کنون همه مثبت بوده است. “ستاره نشان می دهد!” یکی از مشتری ها نوشت. “من عاشق این بازی!!!! این محصول با کیفیت عالی و در کل یک انفجار را به بازی با دوستان و خانواده!!” یکی دیگر گفت: آن هدیه ای مناسب “به خصوص در قرنطینه بار.”

به تلو تلو خور برگشتن به فروش می رساند برای $119 به علاوه حمل و نقل اما اگر شما می خواهید Jell-O فنجان شات برای آمدن با آن (و که نمی کند؟), شما نیاز به پرداخت کمی اضافی برای هر 50 یا 100 فنجان ارسال می شود با آن است. اگر شما می توانید محدود کردن تعداد بار شما باید در یک فروشگاه در اطراف انسان های دیگر در حال حاضر, آن را به ارزش آن اضافه کنید.

Etsy/خسته کننده کار با چوب

هنگامی که آن را به اندازه کافی امن به پرتاب یک حزب و روزی شما حسادت از همه دوستان و همسایگان خود را هنگامی که شما شکستن این پسر بد. هیچ چیز می گوید: “من به شما از دست رفته” بیش از یک کمی سالم حیاط خلوت رقابت با طرف الکل من درست است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de