وجود دارد یک سمت تاریک به Instagram است که همه والدین باید آگاه باشید از


child-influencers-Targeted-By-Predators-1
مامان ترسناک و پائولا Daniëlse/گتی

زمانی که من به تماشای یک فیلم ترسناک یا زمانی که یک صحنه وحشتناک به نظر می رسد در تلویزیون من. همه ما به دور از چیزهایی که ما نمی خواهید برای دیدن. اما من از شما درخواست برای باز کردن چشم خود را در حال حاضر به چیزی است که شما ممکن است به جای نگاه به دور از. من معتقدم که همه ما باید فرصت و مسئولیت را به تفاوت بنابراین اجازه دهید ما با هم و محافظت از بچه های ما.

من خیلی تحت تاثیر قرار با مادرم که بچه های خود و حمایت خود را از ایده بزرگ بعدی. در حال حاضر ما منافع بچه ها به نظر می رسد با تمرکز بر فیلمبرداری Infinite ویدئوها پیام در اسنپ چت و پر زرق و برق Instagram تصاویر. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟ این یک راه مناسب برای اقامت متصل به دوستان خود را در حالی که ماندن در خانه. اگر بچه خود را موفق در ایجاد یک آنلاین زیر نفوذ خود را همچنین می توانید شروع به ساخت برخی از پول جدی است.

با توجه به بورسی حتی مردم با کوچکتر موارد زیر (به نام “نانو اثرگذارندهها”) را می توانید از $30-$60K در هر سال است. “میکرو-اثرگذارندهها” که از 10 ، 000 به 50 ، 000 پیروان می توانید $40K-100K$در سال است. و اگر خود را پس از بیش از یک میلیون و رسانه های اجتماعی خود را به ارزش است به مراتب بیشتر: اعم به طور متوسط از $10K به 100K $ در هر پست. آن را می پردازد به ناز و هیچ کس این را می دانند بهتر از مادر یک Instagram کودک مدل.

من نسبتا جدید به دنیای Instagram اثرگذارندهها نام تجاری تکرار (که نشان دهنده مارک های آنلاین) و کودک مدل های. من طراحی لباس کودکان به طور خاص مدرن و غریب لباس. چند ماه پیش من تصمیم به ارسال طرح های لباس به چند کلید با نام تجاری تکرار و ساخت مخاطب من.

وقتی که من آغاز شده به دنبال Instagram, مدل, من به دنبال حساب با حدود 10 ، 000 پیروان که تا به حال یک نگاه و یا نام تجاری است که من با سازگار کردن عکس مبارک بچه ها. من به سرعت متوجه چند حساب که متناسب با معیارهای و ما خاموش. آن شگفت انگیز بود که چگونه از آن آسان بود. من این شایان ستایش بچه ها که گرفتن عکس های شگفت انگیز و از آن زمان من با نام تجاری را به سطح بعدی. آنها نه تنها در گرفتن عکس های عالی آن منجر به فروش واقعی پول برای شرکت من.

Girl lying on couch using smartphone
Westend61/گتی

اما آیا شما متوجه است که تعدادی از پیروان اولین معیار من در به دنبال ؟ در اینجا آغاز می شود من شیرجه رفتن به جهان از Instagram followers و floodgates از شکارچیان کودک.

من به یاد داشته باشید اولین مشکوک در حساب آغاز شده است که پس از من. هیچ چیز بیش از حد عجیب و غریب, فقط یک مرد میانسال است که تا به حال چند تصادفی تصاویر در Instagram شبکه. کنجکاو شدم که چرا او پس از من و شگفت زده بود برای دیدن یک مرد رشد کرده است پس تقریبا به طور انحصاری دختران کوچک; سپس به من نگاه هشتگهای که او زیر و من فقط احساس بیمار. #kidsswimwear, #littlegymnast, #5yearsold, #6yearsold, #littlegirls و راه ، این همه وجود دارد ساده را ببینید. نه تنها این درنده پنهان نیست در همه او نیست شکستن هر گونه قوانین است.

هنگامی که شما یک کودک مدل که حساب ساخته شده است در پیروان نه تنها پیروان این ساخت تا خود را با نام تجاری آنها را در مقدار زیادی از درآمد و محصولات رایگان. کسب و کار شما تمام است ساخته شده در این شماره است. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از حساب های اجرا شده توسط بچه — بدیهی است که همه کودکان نو پا و کودک هستند — اما آنها به عنوان مسن تر آنها تمایل به مدیریت کسب و کار خود را. حساب بسیاری از پیروان است که شما اغلب نمی فکر می کنم در مورد آنها چه کسانی هستند و آنهایی که جدید می آیند و هر روز. اما چیزی که روشن است: شما می خواهید بیشتر و نه کمتر.

هر مادر و یا کسب و کار است که من بحث را به همان واکنش زمانی که من مطرح کردن این موضوع. “بله آن وحشتناک است اما من آنها را مسدود.”

من تا به حال واکنش دقیق همان وقتی که من آغاز شده است. من فکر کردم من انجام شده بود اما من نمی دانستم چه باید به دنبال. حتی در حالی که تحقیق در این مقاله من تا به حال از طریق حساب خودم چند بار به من یاد گرفتم بیشتر در مورد رفتار خود را. من یاد گرفتم که وجود دارد نه فقط چند شکارچیان هزاران نفر وجود دارد. و این حساب مخفی نیست. Instagram آنها داده صفر عواقب. آنها به راحتی اسلاید به تعداد دنبال بماند. همه ما با دیدن یک اطلاع رسانی سریع و پیرو مخلوط با جریان ثابت از هشدار ما rss از جمله هر مثل, نظر, پیام مستقیم و ذکر است.

همه ما نیاز به انجام بهتر با هم. اگر شما یک Instagram حساب که شامل عکس از هر بچه من بپرسید شما را به مراحل زیر را امتحان کنید و ببینید چه چیزی شما را پیدا کنید:

*لطفا توجه داشته باشید که تمام حساب نشان داده شده است به عنوان نمونه به دنبال جوان (زیر 10) کودک مدل های برند و تکرار. من در بر داشت صدها نمونه اما می خواستم به شما نشان می دهد چند است.

مرحله 1: گزارش و بلوک بدیهی است که خطرناک حساب

حساب مانند نمونه های زیر بلافاصله به ایستادگی کردن. نقد و بررسی پیروان خود را با کلیک کردن بر روی حساب های خود را. خطرناک حساب خواهد شد که تصاویر از کودکان و نوجوانان در مواضع تحریک آمیز و حداقل لباس زیر صدها دختر کوچولو حساب و هشتگهای. من هم حذف هر گونه پیروان با, برهنه, جنسی و یا مستهجن حساب در این مرحله به عنوان آنها آسان برای شناسایی و گزارش و بلوک/حذف. من امیدوارم که شما لازم نیست که هر گونه حساب های شبیه به این, اما در مورد آنها راه خود را در, چگونه به خلاص شدن از آنها را در حال حاضر!

I Work With Child Instagram Influencers -- And They Are Relentlessly Targeted By Predators
Instagram

مرحله 2: بلوک حساب که سرقت و توزیع عکس ها از بچه های خود را

نه تنها این حساب های درگیر در درنده رفتار آنها را به بچه های خود را به آن. این دلیلی است که بسیاری از پدر و مادر اجازه نمی دهد هر عکس از بچه های خود را آنلاین. حقیقت می تواند ترسناک و هر پدر و مادر برای تصمیم گیری در مورد آنچه آنها راحت هستند.

من شخصا فکر می کنم که بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بلوک های و گزارش این حساب. وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به دسترسی به بچه های ما. من به راحتی حساب های که سرقت کودکان و نوجوانان’ عکس وقتی که من نگاه کرد و پرسید: به آنها را دنبال کنید – بسیاری از این حساب های خصوصی هستند. من یک سیاست است که اگر شما در حال رفتن به دنبال من با یک حساب خصوصی من به درخواست و به حساب خود را ببینید. اگر این درخواست رد شده است و من بلوک شما. من با ارسال عکس های بچه ها و به اعتقاد من آن است که من مسئولیت آنها را امن نگه دارید.

اگر شما یک مادر از یک کودک مدل شما می دانید نام تجاری خود را در همه چیز و ساده “نمی steal my photos” پیام نشانی از هیچ چیز به آنها را متوقف کند. آخرین چیزی که هر کسی می خواهد برای پیدا کردن فرزند خود را و یا یک عکس با محصول خود را در ارتباط با هر یک از این حساب.

I Work With Child Instagram Influencers -- And They Are Relentlessly Targeted By Predators
Instagram

مرحله 3: به دنبال پنهان درنده

این حساب’ پروفیل است ، در حالی که اغلب آنها یک مرد میانسال آنها ممکن است مطرح به عنوان عکاسان و یا گاهی اوقات آنها با استفاده از ساده گل تصاویر مانند حساب مثال زیر. از خودتان بپرسید چرا آنها دنبال من ؟ دو چیز وجود دارد من بلافاصله نگاه کنید: برای اولین بار که آنها را دنبال کنید; سپس هشتگهای به دنبال آنها است. اگر شما فقط به دنبال دنباله داستان کامل را به تمرکز.

ترین درنده حساب های زیر یک درصد زیادی از بچه های جوان و اگر شما مطمئن نیستید از هشتگهای آنها به دنبال بیش از گفتن. متاسفانه آنها نیست شکستن هر گونه قوانین در این زمان به طوری گزارش می شود نتایج کمی. من امیدوارم که این تغییر خواهد کرد اما ما لازم نیست که صبر کنید برای Instagram برای بهتر خواهد بود — ما می توانیم آن را بهتر است.

I Work With Child Instagram Influencers -- And They Are Relentlessly Targeted By Predators
Instagram

مرحله 4: به رسمیت شناختن “شبح حساب”

این دسته که من بلافاصله به عنوان یک تهدید. من تا به حال چند شبح حساب (بدون تصویر پروفایل یا پست) پس از من در آغاز و هرگز نگاه به آنها. این حساب ها اغلب به دنبال نامناسب میشوند و کودکان و نوجوانان. آنها همچنین می توانید گفتن توضيحات: “من مانند دختران کوچک” بود که توضیحات در حساب بود که پس از نه سال با نام تجاری هرزه. برخی از خالی حساب ممکن است ارائه هر گونه اطلاعات; من در حال حاضر فقط جلوگیری از هر گونه خالی حساب است که سعی کنید به دنبال من. آنها اضافه کردن به جامعه من و شما نمی توانید ببینید که چه اهداف خود هستند.

I Work With Child Instagram Influencers -- And They Are Relentlessly Targeted By Predators
Instagram

گام 5: تکرار به حساب کاربری خود رشد می کند

شستشو و تکرار آن می تواند وقت گیر اما در واقع آن را انجام دهد. هنگامی که شما تکمیل مراحل 1-4 شما در حال رفتن به آگاهی بیشتری از مسائل بنابراین در حال حاضر شما متوجه است که شما کمی اطلاع از جدید پیرو. آن است که هنوز هم مهم است که به رفتن را از طریق مراحل دوباره به عنوان شما به دست آوردن پیروان بیشتر و هشدار خود را دریافت آب گرفتگی و حتی بیشتر اطلاعیه ها.

به عنوان یک نام تجاری یا یک فرد بزرگسال مدیریت یک بچه حساب می تواند به شما یک حس کاذب از حفاظت. وقتی که من اولین بار شروع به نگاه به این مشکل یکی از چیزهایی که نگه داشته من اشتباه بود چرا این شکارچیان همچنان به مانند نظر و به دنبال این حساب از دختران جوان است. وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به ارتباط برقرار کردن به آنها می تواند فقط در خفا انجام دادن در پس زمینه اما آنها همچنان به تعامل. جواب واضح بود که آنها به دنبال بیشتر; آنها می خواهند یک رابطه است.

به عنوان یک پدر و مادر من می دانم که من قادر خواهد بود برای محافظت از بچه ها من برای همیشه لطفا برای. یک روز آنها را به یک تلفن به یک sleepover و خود را Instagram موجود — که فرصت این حساب فقط در حال انتظار برای یک زمان زمانی که آنها می توانید صحبت کنید و ارسال عکس ها/فیلم ها به طور مستقیم به بچه های خود را. آنچه که من را درک نمی کنند وقتی که من آغاز شده بود که شکارچیان نیز “مانند” عکس های خود را به عنوان یک راه برای پیدا کردن حساب دیگر که “مانند” بچه های جوان. آنها پس از رسیدن به هر یک از دیگر و شروع به اشتراک گذاری عکس و تعامل. آن است که بسیار آسان برای متوقف کردن حساب خود را از تبدیل شدن به یک زمین پرورش برای این رفتار به سادگی بلوک و گزارش.

من از شما فکر می کنم که شما به دنبال. آنها نشان دهنده شما و یا آنها را با قرار دادن فرزند خود و یا دیگر کودکان در خطر است ؟ ارتباط خود را حتی یک غیر مستقیم می تواند خطرناک باشد. تاثیر شما باید همراه با مسئولیت است. شما در حال دروازه بین فرزند خود را به پیروان خود و سایر بچه ها که در حال نگاه کردن به شما است. لطفا کمک و جلوگیری از شکارچیان از لغزش به پیروان خود را و سپس کشویی را به یک کودک DM برای شروع یک رابطه نامناسب با آنها ارسال صریح و عکس ها و پیام های. با فن آوری بچه های ما نمی باید به ترک خانه به شود.

در اینجا چیزی است که من می پرسم:

· مدل کردن پیروان خود را و نترس به دیدن خود را پیرو تعداد قطره. پیروان جدید خواهد آمد و بیش از برای هر که شما از دست دادن. همچنین برندهای نمی خواهید برای تبلیغ به شکارچیان.

· مارک های, نگاهی به اثرگذارندهها شما را انتخاب کنید که در واقع زیر آنها را. یک حساب کاربری با 40,000 پیروان است که اگر از آن است که بیشتر شکارچیان. شما از این قدرت در اینجا و می تواند کمک به این جوان حساب های خود ایمنی را جدی بگیرید. پیدا کردن حساب به بهترین نمایندگی نام تجاری خود را.

· Instagram لطفا کمک به ما در پیدا کردن راه هایی برای گزارش یک درنده که به نظر می رسد در حساب به عنوان یک کل تصاویر این پست و حساب و هشتگهای آن به شرح زیر است. این شکارچیان در حال از بین بردن جامعه خود را.

در طول این قرنطینه همه بچه های ما صرف بیشتر زمان آنلاین. اما متاسفانه این شکارچیان در حال انجام همان. این شکارچیان در برخواهد داشت خطر واقعی. با توجه به Thorn.org ایالات متحده یکی از بزرگترین تولید کنندگان سوء استفاده جنسی از مواد در جهان است. به مسائل بدتر در حال حاضر Instagram مانند بسیاری از سیستم عامل ادعا می کند که منابع محدود برای مدیریت و بررسی حساب های.

ما همه تاثیرگذاران هر روز اما اقدامات ما آنلاین را پایدار برداشت. من با هر کس به قدر قدرت آنها را تحت تاثیر قرار جامعه آنلاین ما و آن را امن تر برای همه بچه های ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de