وجود دارد بسیاری از نژادپرستان در Facebook و Instagram—در اینجا یک راه عالی برای آنها را تعطیل


how-to-argue-1
مامان ترسناک و کریس توبین/گتی

“حق با تو است.” اینها کلمات من استفاده درست قبل از من کسی بگویید که آنها در اشتباه هستید. برای مثال روز دیگر, یک دوست از یک دوست و اظهار نظر که “تمام زندگی مهم” من از دوستان در مورد پست #BlackLivesMatter. این زن دفاعی و عصبانی است. او اشتباه Black Lives Matter حرکت به بالا بردن سیاه زندگی به محرومیت از سفید زندگی می کند. با کلاه و علامت تعجب او اعلام کرد که او زندگی کودک مهم بود بیش از حد, که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست بیشتر نسبت به دیگر زندگی می کند و ما باید به سادگی عاشق تمام انسان ها صرف نظر از رنگ پوست است.

کنار این واقعیت است که این جهل است و غیر قابل توجیه از او به دسترسی به اینترنت درست مثل بقیه از ما است و قادر به استفاده از آن را برای گوگل به معنای واقعی از زندگی مهم است.

آنچه من می خواهم به آدرس اینجا و آنچه که من تصمیم به آدرس در آن لحظه بود این زن جهل به عنوان یک واقعی واقعیت است. ریشه اش جهل بود و کمتر مربوط به من در آن لحظه از ضرورت اصلاح آن است.

من در پاسخ به نظر او با عبارت “حق با شماست. زندگی فرزند خود را با ارزش است.” سپس به من گفت: “اما من باید بپرسید چرا شما extrapolating از ‘Black Lives Matter’ که ‘سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از هر کس دیگری است‘? شما در حال گرفتن یک عبارت است که بدان معنی است که دقیقا آنچه در آن می گوید آن را به معنی و تحریف آن به معنی تقریبا مخالف از آنچه در آن در واقع به معنی.

‘Black Lives Matter’ سه عبارت کوتاه اما در اینجا یک نسخه گسترش یافته: ‘هی سفید مردم ؟ ما در حال درمان به کمتر از انسان است. کمتر از شما. هر سیستم در این کشور راه اندازی و کنترل می شود توسط سفید پوستان و ما در آغاز یک نقطه ضعف در هر سطح از مسکن برای اعطای وام به آموزش و پرورش به پلیس به دستگاه قضایی. ما مردم غیرمسلح را به قتل توسط نیروهای نصب شده ظاهرا از ما حفاظت و اجرای صلح است. ما می خواهیم زندگی ما را به توجه بیش از حد.’

The Art Of Arguing, Or, How To Convince Someone Their Behavior Is Racist: Couple talking in kitchen
PhotoAlto/فردریک Cirou/گتی

هیچ یک از این جنبش تا کنون گفت: “بیش از.’ از خود بپرسید چرا شما را انتخاب کرد به تفسیر این پیام که در راه است.”

ما رد و بدل یک یا دو بیشتر-و-forths و هر بار من شروع به پاسخ من با یک تنوع از “حق با شماست” و یا “من به توافق برسند.” ما به پایان رسید در گفتگو با این زن ضمن تشکر من برای توضیح سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به او.

آن را اهانت به جامعه سیاه که زندگی موضوع نیاز به توضیح داده شود. همه در همه ، اما من به شما در حفظ و انجام آن به دلیل من نمی توانم لعنتی ایستاده برای مردم به اشتباه در مورد این. و “حق با شماست” روش کار می کند. مشابه مکالمات — “اما آنچه در مورد سیاه و سفید در سیاه و سفید جرم است؟” “اما بیشتر مردم سفید پوست کشته شده توسط پلیس نسبت به سیاه و سفید, مردم, مشکل چیه؟” “نژادپرستی نظاممند یک اسطوره است با توجه به این (احمق AF, به طور جدی, دمار از روزگارمان درآورد که بانو) وال استریت ژورنال در مقاله” — به همین ترتیب به پایان رسید, با نظر برای تشکر از من برای ارائه آنها را با پیشنهاد خواندن و یا یک وعده به عمل فروتنی و انجام کار از آموزش themself. همه مکالمات اما کاملا چند. به اندازه کافی است که من احساس می کنم آن را به ارزش آن را به صحبت کردن نگه دارید.

آن را با شریک زندگی من است که به من آموخت که “حق با شماست” روش. به عنوان یک nonbinary عجیب و غریب, فرد شریک زندگی من بسیار هویت یک استدلال است. فقط در مورد هر زمان آنها روبرو می شوند کسی آنها مورد نیاز در برخی از راه در برخی از سطح برای مقابله با سوء تفاهم به تصحیح باورهای غلط برای تغییر ذهن است. این ضرورت قانع کننده بافته شده است به شریک زندگی من بسیار وجود دارد. من به تماشای آنها را خلع سلاح و آموزش و تغییر ذهن دوباره و دوباره. آنها ساخته شده ایم هر دو حرفه ای و هنری آن است.

شریک زندگی من است تکنیک ممکن است به دست آورد ضرورت اما روش خود را مورد حمایت علم است. NPR اخیر موج کوتاه پادکست “نحوه صحیح اطلاعات غلط با توجه به علم” کارگردانی شد در مردم نا امید شده توسط دوستان و بستگان های بد به طور بالقوه خطرناک اطلاعات در مورد کوروناویروس. اما تکنیک های آن ذکر شده کار برای اصلاح انواع اطلاعات از جمله اطلاعات غلط در مورد نژاد و نژاد پرستی است که حداقل به عنوان خطرناک به عنوان اطلاعات غلط در مورد یک ویروس است. 14 دقیقه پادکست ارائه راهنمایی های زیر را برای استدلال به طور موثر:

پیدا کردن زمینه های مشترک.

این اولین و مهم ترین چیزی که به انجام است. پیدا کردن چیزی از هر چیزی به توافق با, به عنوان یک راه برای رسیدن به حریف خود را به اجازه پایین گارد خود. این دستکاری AF? بله. اهانت آمیز? همچنین در بسیاری از موارد بله. اما این یک حقیقت از انسان شناسی است که زمانی که ما در موضع دفاعی ما را گوش نمی, هست. بنابراین ما باید حریف ما برای استراحت دفاع خود را. ما این کار را با “موافقت.” نکته جالب در مورد این است که شما می توانید انتخاب کنید کوچکترین احمقانه ترین چیزی که به “توافق” در مورد و آن را هنوز هم کار می کند به یک فرد اجازه دفاع خود را. انسان ها فقط در کیسه های مواد شیمیایی مغز. اهرم این واقعیت است.

جلوگیری از تکرار اشتباه بیانیه.

ما فقط کیسه های مواد شیمیایی. مغز انسان در پاسخ به تکرار اطلاعات حتی اگر آن اشتباه است در نهایت ناخودآگاه نسبت حقیقت به آن است. بنابراین دولت اطلاعات صحیح و جلوگیری از تکرار اطلاعات غلط.

پاسخ خود را به عنوان کوتاه که ممکن است.

اگر شما سیل زده فرد با آنها شما در حال جر و بحث با یک TED Talk-ظهر زودی آنها را به لحن شما. به یاد داشته باشید آنها را در موضع دفاعی و هدف شما این است برای آنها را به شما را بشنود. اگر شما اطلاعات-کمپرسی و آنها شنیدن هیچ چیز شما باید وقت خود را تلف.

هیچ توهین و یا فحاشی.

تماس کسی یک نژادپرست نیست آنها را تبدیل به یک زاد نژادپرستی. آن را خاموش و بحث. نه تنها این, اما آن را ریاکارانه. هر فرد سفید دارای برخی از ایده های نژادپرستانه و یا رفتارهایی که آنها باید به مقابله و ریشه کن کردن. آدرس این ایده ها و رفتارها و درخواست فرد برای اصلاح آن ایده ها و رفتارها.

سوال بپرسید.

“چه باعث می شود شما می گویند؟” “چرا شما فکر می کنم که؟” چند بار پرسیدن از کسی که به بررسی باورهای خود را به اندازه کافی نزدیک است که آنها نیاز به توضیح آن اعتقادات را به شخص دیگری می تواند به اندازه کافی به آنها را متوجه خود خطا یا حداقل شروع به شک و تردید خود را.

جای اشتباه اطلاعات را با اطلاعات صحیح.

کسی که گفتن آنها یک نادان dumbass و مسدود کردن آنها ممکن را تطهیر اما آن را نشانی از هیچ چیز به حمایت از پایان هدف این است که برای ترویج antiracism و آن را برگ اطلاعات درجه اعتبار ساقط است. ارائه برای به اشتراک گذاشتن یک مقاله پادکست و یا یک کتاب. اگر شما موفق به خلع سلاح یک فرد به اندازه کافی برای رسیدن به این نقطه آنها در واقع ممکن است به مشکل به خرید کتاب. بله این واقعا امکان پذیر است. من از تجربه صحبت می کنند.

همچنین ما می باید این گفتگو در رسانه های اجتماعی, و بله, آنها می توانند تفاوت را. رسانه های اجتماعی نقش زیادی در دریدن نقاب از خشونت پلیس علیه سیاه جامعه است. رسانه های اجتماعی مردم را قانع به صحبت کردن به خرید کتاب. رسانه های اجتماعی می تواند متقاعد کردن مردم به رای دادن.

مکالمات مهم است. اما ما باید به این درک مکالمات هستند که فقط مکالمات. نه درگیری. به عنوان بخشی از “نحوه صحیح اطلاعات غلط” پادکست, NPR میزبان Yowei شاو مصاحبه با Emily K Vraga همکاری نویسنده از مطالعه “دیدن چیزی بگو چیزی: اصلاح بهداشت جهانی اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی.” اگر چه Vraga کار پرداخته و عمدتا در به چالش کشیدن سلامت اطلاعات غلط نتایج حاصل از مطالعه را می توان به طور گسترده ای اعمال می شود. Vraga نشان می دهد که به جای نگاه کردن به پرداختن به اطلاعات غلط به عنوان یک مقابله و یا مبارز وضعیت برای دیدن آن به عنوان یک عمل خوب — خدمات عمومی.

من می خواهم برای روشن است که پیشنهاد من این نیست هر کسی اتلاف وقت خود را به مشاجره با زباله های انسان ها که مصمم به سوء تفاهم و یا حتی بدتر درک کاملا خوبی است اما اهمیتی نمی دهد. برخی از مردم واقعا فراتر از رسیدن به و از آنجا که زمان و منابع محدود است و ما باید عاقلانه را انتخاب کنید که در آن ما آن را سرمایه گذاری.

برای من آن است که ارزش آن به آموزش کسی که ناخواسته نژادپرستانه اما ظرفیت و تمایل به یادگیری. به نظر من پتانسیل است که آنها را حمل دانش آنها از من به دیگران در جامعه خود و یا حتی بهتر از تبدیل شدن آنها به طور فعال زاد نژادپرستی است که به ارزش چند دقیقه طول می کشد تا به آنها درست باشد. و اگر حفاری برای پیدا کردن حتی سطحی ترین تکه تکه از زمین مشترک با کسی است که چگونه است که اتفاق می افتد, من همه برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de