وجود دارد ‘Karens ما بچه های کلاس ما نیاز به تماس با آنها را


karens-in-classrooms-1
مامان ترسناک و Maskot/گتی

همه دیده ایم ، برخی نژادپرستانه کارن می شود همه از ضربت سخت زدن و تماس با پلیس در یک tizzy در یک معصوم, سیاه, انسان برای فقط در مورد هر دلیل مسخره. ما ممکن است از تماشای این فیلم با چشمان تعجب که چگونه جهنم او را عصبی می شود مانند یک غول asshole. ما ممکن است تبدیل به خشم در مطلق بی عدالتی از این jackass puking خود امتیاز جهل و سفید گاه به گاه برتری سراسر سیاه و سفید آمریکایی که هرگز سزاوار به تجربه آن را در وهله اول. ما حتی ممکن است پت خودمان را در پشت فریب خورده را به باور که ما نمی کارن و ما هرگز اجازه می دهد تا کسانی که در اطراف ما به خصوص بچه های ما به توان منفی نهفته و یا تحت تاثیر یک.

اما ما همچنین ممکن است فراموش کردن یک تکه مهم از این پازل است.

Karens — و Kens — آیا فقط راه رفتن در اطراف محله با تلفن های همراه خود به طرز مشکوکی در دست و 911 خود به سرعت شماره گیری. آنها همچنین اقامت در فرزندان ما در مدارس و در میان معلمان و مسئولان مدرسه. پدر و مادر که فرستادن بچه های خود را به موسسات آموزشی که در آن با نژاد مغرضانه اعضای هیات اقامت هر روز نیز ناخواسته حمایت از یک هولناک وضعیت موجود که در آن مربی Karens ناعادلانه از تماس کودکان سیاه بیشتر از سفید کودکان و نوجوانان کاهش دانشگاهی قابلیت های دانش آموزان سیاه پوست و حتی درمان سیاه و جوانان با تحقیر پرخاشگری و بی اعتمادی. و آنها این کار را درست در مقابل فرزندان ما.

وجود دارد آموزشی Karens میان ما پدر و مادر است. آنها نیاز به توقف داده شده مهار آزاد به تدریس و نفوذ ما بچه ها. و آن را با ما شروع می شود در واقع به اندازه کافی از یک مورد نژاد پرستی برای شروع واقعا توجه.

بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در این سال آمریکا, تحقیقات آموزشی, مجله, دانش آموزان سیاه پوست نه تنها چهره خشن ترین و انضباط در مدارس آمریکا, اما آنها نیز به طور قابل توجهی بیش از گذشته برای برنامه های باهوش و استعداد. در واقع آنها به حالت تعلیق 1.5 برابر بیشتر از همکلاسی های خود را سفید و سفید دانش آموزان 1.7 بار به احتمال زیاد به انتخاب برای برنامه های با استعداد. این مطالعه خاص نیز پیشگامانه به دلیل آن است که مکان گسل از این نژادی و بی عدالتی تا حد زیادی در مدارس و نه عوامل دیگر.

“ما می خواهیم به درخشش نور در مدارس به طور مستقیم به طوری که آنها احساس می کنند مجبور به ما توضیح دهد که چرا این تفاوت های نژادی وجود” سرب محقق Kenneth سواحل استادیار توسعه انسانی و مطالعات خانواده در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا می گوید سیاتل تایمز.

سال گذشته مطالعه دیگری کشف کردند که سیاه, دبیرستان, دانش آموزان بودند به طور قابل توجهی کمتر از همکلاسی های خود را سفید به دریافت کلامی و یا اخطار کتبی از معلمان خود را در مورد مشکلات رفتاری ترک آنها را با کمتر فرصت برای تبدیل شدن به آگاه و درست رفتار خود را قبل از اینکه بیشتر اقدامات شدید گرفته شد.

محققان همچنین دریافتند که سیاه پسر بودند و 95 درصد کمتر از سفید خود را همتایان مرد به دریافت هشدارهای کلامی به طور مستقیم از معلمان و دانش آموزان به طور کلی شد 84 درصد کمتر احتمال دارد به هشدارهای متعدد کارگردانی به پدر و مادر خود را. بنابراین در اصل سیاه و دانش آموزان دریافت نمی ارتباط مستقیم از خود را بسیار خود و معلمان در مورد رفتار خود را در یک نقطه در فرایند زمانی که آنها نیاز و شایسته یادآوری برای اصلاح آن و پس از آن به شدت و به طور نامتناسبی مجازات اگر این رفتار همچنان ادامه دارد. این اخلال در عمل بی جهت مکان های مسئولیت یک کودک رفتار به طور کامل در خود شانه های جوان, در حالی که همچنین با در نظر گرفتن کیک برای نژادپرستانه به تماشا.

Teacher scolding student with headphones in classroom
Westend61/گتی

و پس از آن وجود دارد 2019 مطالعه led توسط دانشگاه راتگرز دانشيار دن Battey که مجموعه ای را برای تعیین نژادی و نابرابری برای کودکان آموزش بزرگسالان در مدارس. Battey یافت که معلمان در اکثریت سیاه کلاس های درس تا به حال بیشتر منفی و خصمانه تعامل با دانش آموزان در مورد مدرسه رفتار از سفید معلمان در اکثریت سفید کلاس های درس و یا سیاه و سفید معلمان در اکثریت سیاه کلاس های درس.

در حالی که این مطالعه نشان داد که همه معلمان — بدون در نظر گرفتن نژاد — تنبیه دانش آموزان بیشتر از آنها ستایش آنها آن سفید معلمان بودند که دو تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به سرزنش و توبیخ رسمی سیاه برای دانش آموزان خود رفتار است. سفید معلمان از دانش آموزان نیز بیشتر تمایل به شفاهی تحقیر دانش آموزان سیاه پوست در مقابل بقیه از کلاس درس به جای در نظر گرفتن زمان و تلاش برای صحبت کردن با آنها به بخش خصوصی.

این به شما به عنوان انتظار می رود به طور مستقیم اثرات عملکرد تحصیلی با کیفیت از دانش آموزان است. کسانی که با معلمان که علنا berated آنها تجربه 16 درصد کاهش در مدرسه و دستاوردهای. در سمت تلنگر, سیاه, معلمان که به احتمال زیاد به ستایش یک دانش آموز توانایی های از سفید معلمان ایجاد یک محیط که در آن بچه های خود را بالاتر شانس رونق آکادمیک.

و من ذکر است که از سال 2018 76 درصد از همه آمریکایی های عمومی معلمان مدرسه بودند و 79 درصد از معلمان مدارس دولتی در سراسر کشور شد سفید ؟

این واضح است که فقط نوک یک غول نژادپرستانه یخ و آن را کاملا آشکار است که کشور ما در حال رانندگی تایتانیک به سبک گوه بین دانش آموزان توانایی ها و فرصت ها آنها سزاوار برای یادگیری و رشد با توجه و مراقبت است. چه داره حتی بیشتر از این است که هنگامی که یک کودک شفاهی bashed در مقابل همسالان خود در این فیلم که واگذار شده با خیال راحت به آنها آموزش هر جفت از چشمان جوان در اتاق است ،

Kids aren’t متولد نفرت خود و یا هر یک از دیگر. آنها آموخت که چگونه به انجام این کار توسط ما تبعیض آمیز اجتماعی استانداردهای توهم سفید برتری تداوم خانواده و نظام اجتماعی و سفید آموزش و پرورش دریافت می کنند. اگر ما یاد گرفتیم هر چیزی از آشغال آتش بود که آرایشگر تپه دبیرستان شنیع واکنش به 18 سال, پیر DeAndre آرنولد dreadlocks آن است که کشور ما را کودکان نیز وارد مدارس که در آن اکثریت قریب به اتفاق از لباس کد سیاست های هر دو نژادپرستانه و جنسیتی. این نه تنها باعث می شود آن را یک نبرد دشوار برای دانش آموزان سیاه پوست به احساس راحت بیان خود را, اما آن را نیز می فرستد تبعیض آمیز پیام به همه ما بچه ها که در مورد چیزی است که نیاز به سخت policing. و زمانی که 14 میلیون دانش آموز در حال حاضر رفتن به مدارس که در حال بسته بندی شده با پلیس به جای مشاوران پرستاران و روانشناسان یا مددکاران اجتماعی این پیام می آید و حتی بیشتر با صدای بلند و روشن است.

دلیل گرایش معلمان به شدت صدمه دیده و بی اعتبار کردن ما جوانان و آنها نیز آموزش ما سفید کودکان است که آن را کاملا درست به کارن. اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از همه شکننده سفید تشکرها در کشور ما از تماس با پلیس در, معصوم, سیاه, انسان, ما نیز باید اختصاص داده شده به نگه داشتن آنها را از شکننده سفید تشکرها برای کودکان و نوجوانان در کشور ما که سزاوار برای یادگیری و رشد بود و دوست داشت تا آنجا که بقیه فرزندان ما هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>