وجود دارد 3 ماموریت به مریخ در این ماه. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

با وجود برنامه ریزی و هماهنگی مشکلات تحمیل شده توسط Covid-19, ناسا در سفر بعدی به مریخ را در جولای 30, آب و هوا اجازه. زمانی که پشتکار رور لمس کردن در Jezero دهانه در فوریه 18, 2021, آن را به ارائه وعده های بی سابقه ای از اطلاعات و تصاویر جدید از جمله پاسخ به سوالات در مورد زندگی در روی سیاره سرخ.

این ماه در واقعیت جاری سه جداگانه راه اندازی به مریخ با توجه به space.com. قبل از ناسا, راه اندازی, امارات متحده عربی خواهد ساخت اولیه آن تاخت و تاز کردن به فضا با آن امید ماموریت مریخ یا امارات ماموریت مریخ. آن است که به جای برنامه ریزی شده در جولای 14.

چین نیز راه اندازی در جولای 23, خود داخلی ماموریت به نام Tianwen-1. آن رور برداشته خواهد شد در بالای یک مارس 5 موشک. آن رور به اندازه یک گلف سبد خرید. اگر Tianwen-1 موفق است چین را تبدیل به سومین کشور پس از آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی به فرود یک فضاپیما بر روی مریخ است. چینی ها را نمی رله بسیاری از جزئیات در مورد مریخ نورد.

Mars

پشتکار رور را سر به Jezero یک 28 مایل گسترده indent شمالی از خط استوا که در آن یک رودخانه جریان را به یک بدن بزرگ از آب چهار میلیارد سال پیش.

Perserverance مقابل است که بزرگترین و سنگین ترین و پیچیده ترین مریخ نورد ناسا هنوز به مریخ فرستاده شده. این ویژگی 23, دوربین, سیستم ناوبری است که ارزیابی و اجتناب از خطرات در طول فرود خود قابلیت های رانندگی و آرایه ای از سنسورهای است که جمع آوری جوی داده است. یکی دیگر از سیستم مریخ اکسیژن در محل بهره برداری از منابع آزمایش یا بیشتر به راحتی استرنج را تلاش برای تولید اکسیژن از دی اکسید کربن در جو است. اگر موفق آن می تواند راه را برای ماموریت های سرنشین دار توسط ارائه وسیله ای برای دوباره پر کردن تنفس مخازن و ارائه یک منبع سوخت موشک.

پشتکار را نیز جستجو برای شواهد از گذشته ساکنان, به همین دلیل است که رهبری به Jezero یک 28 مایل گسترده indent شمالی از خط استوا که در آن یک رودخانه جریان زیادی از آب بدن در حدود سه یا چهار میلیارد سال پیش.

“این چنین امیدوار کننده محل برای پیدا کردن مولکولهای آلی و بالقوه دیگر نشانه های میکروبی زندگی” کن Farley از Caltech پشتکار پروژه دانشمند گفت: در NASA.gov داستان. مریخ نورد می تواند انجام تعدادی آزمایش بر روی سایت اما آن را نیز بسته و فروشگاه سنگ و رسوب نمونه برای بازگشت به زمین توسط ماموریت های آینده که در آن آنها می توانند مورد بررسی قرار گیرد به طور کامل مجهز به آزمایشگاه.

Mars Rover

پشتکار است که از طریق آزمون در آن منبع قدرت است. مریخ نورد خواهد بود قادر به ذخیره سنگ و دیگر رسوب برای بازیابی آینده اعزامی و معاینه توسط آزمایشگاه بر روی زمین است.

همانطور که با قبلی ماموریت به مریخ, ناسا قصد دارد تا جریان زنده و خام تصاویر از تمام کسانی که دوربین به کار اجازه می دهد هر کسی که برای پیوستن به اکتشاف از خانه.

“پشتکار مجموعه یک نوار جدید برای ما جاه طلبی در مریخ” لری لعاب ناسا سیاره ای علم کارگردان گفت: مدیریت وب سایت. “ما نزدیک تر از همیشه قبل از پاسخ دادن به برخی از علوم را طولانی ترین ایستاده سوال در مورد سیاره سرخ از جمله اینکه زندگی همیشه به وجود آمد وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>