zoom snl at home
NBC

از Kate McKinnon خنده دار RBG تمرین تصویری به یک نقطه کارول Baskin تصور, ‘SNL در خانه’ یک موفقیت بود

مانند بسیاری از اواخر شب نشان می دهد شنبه شب زنده معلق تولید چند هفته پیش در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما آنها به طرفداران درمان شب گذشته با یک SNL در خانه چاپ و آن را به عنوان خنده دار به عنوان همیشه.

“زنده از زوم آن را در زمانی بین مارس و اوت” کیت مک کینون می گوید در باز با تمام بازیگران در یک زوم تماس بگیرید. “اجازه دهید این کار را.” هر یک از بازیگران عضو جدید معرفی تصویری از آنها در انجام کارهای مختلف در خانه مانند آبیاری گیاهان تماشای تلویزیون مورد علاقه ما McKinnon تنه زدن غذا به دهان او در حالی که با پوشیدن جامه فلانل یا پشمی و بدون آرایش.

البته این زمان نشان می دهد نیست در واقع “زندگی می کنند” اما این احساس اصلی با همان بخش, موسیقی مهمان کریس مارتین و میزبان تام هنکس که به درستی اشاره کرد که بازیگران را از آمدن به بینندگان از خانه های خود که “بیایید صادق نیست به عنوان خوب” را به عنوان خود را.

“این خوب است که در اینجا, اما آن را نیز عجیب و غریب به اینجا میزبانی شنبه شب زنده از خانه” هنکس گفت: از آشپزخانه خود به دنبال شیک در یک دست کت و شلوار (برای اولین بار در ماه). “این است که یک بار عجیب و غریب را امتحان کنید و خنده دار می شود اما تلاش می شود خنده دار است SNL را تمام چیزی که تا چه heck, اجازه دهید آن را به یک شات” بعد اضافه کرد که برخی از بخش خواهد بود خنده دار و برخی از خواهد بود stinkers. “شما می دانید مته.”

SNL در خانه آورده بینندگان طرح از جمله “Drake آهنگ” تصویری برای ما به ارمغان آورده پیت دیویدسون در مادر خود را زير زمين و مک کینون به ما دادن ورزش منظم به عنوان اموزش Bader گینزبرگ یادآوری همه ما است که آن را خوب به آبیاری کمی هر بار که شما حرکت می کند.

نیز وجود دارد Larry David بازی سن. برنی ساندرز از خانه اش (FYI او به اندازه کافی کاغذ توالت) یک طرح ساخته شده است که سرگرم کننده از uncomfortableness از زوم کنفرانس (به خصوص برای مردمی) یک کلاس آموزش skit که در آن ما به تماشای SNL بازیگران عضو چوپان Fineman ترسناک-دقیق تصور Tiger King‘s کارول Baskin یک انیمیشن کوتاه به نام “Middle-Aged Mutant Ninja Turtles” که در سمت چپ ما در بخیه و البته SNL کامل نخواهد بود بدون یک آخر هفته به روز رسانی: نسخه خانگی با میزبان کالین Jost و مایکل Che.

ما همچنین به روز رسانی رسمی در این بیماری همه گیر از الک بالدوین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چه کسی گفت که “ما باید برای گوش دادن به کارشناسان در این یکی” از جمله مشاور ارشد Jared کوشنر, Fox News , میزبان, Sean Hannity و MyPillow مخترع و infomercial ستاره مایک Lindell. این خنده دار بود اگر نیست آن را خیلی نزدیک به زندگی واقعی است.

هنکس درست بود: همه skits شد برنده بود اما خوب به کمی حالت عادی در یک شنبه شب با بازیگران ما رشد کرده به می دانیم و عشق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im