‘جهان اول’ 3-D-چاپ Unibody دوچرخه های برقی می آید خیاط ساخته شده به بدن خود

سخت ترین بخشی از پیدا کردن حق دوچرخه است که پیدا کردن یک قاب است که متناسب با بدن شما. اما که نمی خواهد یک مشکل با حداقل یک دوچرخه الکتریکی. Arevo را Superstrata یون دارای فیبر کربن قاب است که سفارشی ساخته شده برای مطابقت با مشخصات شخصی خود را.

با توجه به سیلیکون ولی-بر اساس شرکت Superstrata یون اساسا سفارشی ساخته شده برای هر سوار. را که اتفاق می افتد این شرکت طول می کشد 18 اندازه گیری برای ایجاد آنچه در آن خواستار “جهان اول” 3-D چاپ unibody فیبر کربن قاب سفارشی برای نوع بدن شما و سبک.

جدید دوچرخه های برقی را می توان ساخته شده برای هر کسی که بین 4’7″ و 7’4.” هنگامی که شرکت شما را اندازه گیری همراه خود را با ترجیح سبک سواری قاب 3-D چاپ از unibody گرمانرم فیبر کربن. در نتیجه قطعه بدون درز (با تشکر در بخشی از آن به عدم downtube), مقاوم در برابر ضربه و وزن فقط 3.7 پوند است. هر فریم 10 ساعت طول می کشد برای تکمیل و وجود دارد بیش از 250.000 ترکیب منحصر به فرد ممکن است این شرکت گفت: در آستانه.

بقیه دوچرخه بسیار چشمگیر بیش از حد. این صفحه عقب hub 250W موتور و 252Wh باتری است که به آن طیف وسیعی از 60 مایل در هر شارژ و کمک به بالا با سرعت 20 مایل در ساعت. موتور راه اندازی به ارمغان می آورد دوچرخه وزن کل به 24.2 پوند است که نور توسط e-دوچرخه استاندارد. آن می آید با spoked رینگ آلیاژی که همچنین 3-D چاپ شده است.

یون شروع می شود در $4,000 (غیر الکتریکی Superstrata ترا در دسترس است برای $2,800). در صورتی که به نظر می رسد مانند یک سرمایه گذاری سنگین آن را در واقع در پایان کم برای فیبر کربن دوچرخه که می تواند هزینه بیش از 12000 دلار.

The Superstrata Ion e-bike

این Superstrata یون e-دوچرخه Arevo

نسبتا قیمت پایین ممکن است به دلیل Arevo به تازگی به دسته. این شرکت است که به خوبی شناخته شده در دوچرخه سواری جهان است. با این وجود مدیر عامل شرکت سانی Vu معتقد است که سفارشی e-دوچرخه را برای خود صحبت می کنند.

“به جای ضربه زدن بر روی درب این بزرگ دوچرخه سواری شرکت ها و التماس آنها را به مسائل برای آنها پیچ که” Vu گفت: در آستانه. “اجازه دهید فقط کشتی یک محصول است که مردم را دوست دارم. و اگر بزرگ دوچرخه سواری شرکت ها می خواهند ما را به فیبر کربن قاب برای آنها ؟ ما کاملا آن را انجام دهد.”

هر دو Superstrata مدل در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش از طریق IndieGoGo. اگر شما نگران در مورد مبارزات انتخاباتی به طور کامل تامین می شود نگران نباشید. با 30 روز برای رفتن Arevo در حال حاضر مطرح شده بیش از 10 بار اولیه آن $100,000 هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>