جهان 50 بهترین رستوران مزایده قرار دادی تجارب ناهار خوری به کمک Covid-19 امداد

رستوران ها و کافه ها در سراسر جهان هنوز از وضعیتی وخیم از خشم Covid-19 است که دقیقا چه چیزی الهام بخش جهان بهترین 50 رستوران به طبخ یک طرح جامع طراحی شده برای کمک به سالن های در امتداد جاده پر از دست انداز به بهبود است. انگلستان مبتنی بر ساز و برگ در حال اجرا است چه مجموعه برای تبدیل شدن به بزرگترین و پز آنلاین حراج با تمام درآمد حاصل از رفتن به طور مستقیم به کسب و کار نیاز دارند.

لگد زدن جولای 3, پیشنهاد برای بهبود فروش بسته بندی شده با بیش از 150 قرار دادی تجارب ناهار خوری است که تهیه کردن به هر گونه مواد غذایی و عاشق عروسی. این ابتکار رهبری ویلیام درو مدیر محتوا در 50 بهترین. با این مواد غذایی جهان در بحران و انتشار صرف نظر کردن از رتبه بندی سالانه خود را در حساب از این بیماری همه گیر به خود جلب کرد و تیم او تصمیم گرفت به استفاده از آن شبکه ها و منابع صنعت مهمان نوازی. به جای تمرکز بر این رستوران که به طور معمول بالا 50 بهترین لیست حراج ارائه خواهد شد مستقیم و ملموس کمک مالی برای ضربه مکانهای که به آن نیاز دارید. پول مطرح شده توزیع خواهد شد به رستوران ها از طریق کمک مالی سیستم (تا 5000 $در هر استقرار) های مختلف و غیر انتفاعی.

“ما می دانستیم که ما نیاز به حمایت رستوران به عنوان بسیاری که ممکن است از جمله کسانی که درد و رنج بیشتر و نه کسانی که در یک نسبتا ممتاز و مشخصات بالا و موقعیت که به طور منظم به نظر می رسد در لیست ما,” درو گفت: Robb Report.

برای ماموت تعهد سازمان به شنود گذاشته باشند آن جهانی مهمان نوازی شبکه کشید و می گوید: پاسخ از رستوران فوق العاده بوده است. در واقع تمام بسیاری در این حراج بودند اهدا شده توسط رستوران ها و سرآشپزها ویژه در اخیر 50 بهترین لیست و یا مارک های شریک.

“آنها در کسب و کار مهمان نوازی و آنها می خواهند برای کمک به” جلب می افزاید. “50 بهترین می توانید لینک سرآشپزها و رستوران با مخاطبان جهانی غذا-دوستداران و با هم به این معنی ما می تواند برخی از داستان های مثبت و جمع آوری پول برای کمک به بازیابی از این بخش به عنوان یک کل است.”

Mirazur mauro colagreco chef garden

مائورو Colagreco از Mirazur در باغ خود را. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Matteo Carassale

آنچه ارزش بالا بردن یک دست و پا زدن ؟ نیز وجود دارد یک شام برای دو نفر و روز-زمان قطع با مائورو و جولیا Colagreco که با هم راس جهان بهترین رستوران Mirazur در فرانسه (تصویر بالا). به برندگان خوش شانس را به یک فرصت برای تولید را انتخاب کنید, دیدار با تامین کنندگان محلی و نمونه ظروف در رستوران “ایجاد آشپزخانه” قبل از savoring Mirazur جدید مزه منو. و یا اگر شما ترجیح می دهند به ماندن Stateside شما می توانید صرف روز با دومینیک Crenn که سر تا Michelin 3 ستاره آتلیه Crenn. شما سر به جایگزین ارزشیابی دوزبانه دختر خوشگل مزرعه و شریک شدن در تخمیر پرورش زنبور عسل و تولید روغن زیتون به عنوان مزه کردن شراب جلسه و شام در Crenn تحسین مشترک.

دیگر نکات برجسته عبارتند از سه روز پرو مواد غذایی صفری رهبری در جهان مشهور شوهر و همسر تیم Virgilio مارتینز و Pía لئون و همچنین به عنوان یک ماهیگیری و جشن گرفتن روز با Florilège در توکیو ژاپن است. برای ارواح علاقه مندان وجود دارد طیف وسیعی از نادر عبارات ویسکی رم و شری منتشر شده برای اولین بار همراه با کوکتل مستر tastings و بیشتر.

roast quail gaggan

بو بلدرچین از آشپز Gaggan نند. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Gaggan

همانطور که برای درو شخصی انتخاب کنید: “این یکی از سخت اما من حدس می زنم هیجان انگیز ترین در حال آنهایی که پول نمی خواهد تا کنون معمولا قادر به خرید. برای مثال شما می توانید پیشنهاد به صرف 48 ساعت با آشپز Gaggan آناند در بانکوک.” آناند آشپز پشت چهار بار شماره 1 رستوران در آسیا و مهمانان را به ماندن با آناند در خانه اش خوردن و نوشیدن در اطراف شهر با او به عنوان راهنمای خود را پس از آن تجربه کامل مزه منو در احترام رستوران.

حراج بخشی از گسترده تر از 50 بهترین برنامه های بازیابی است که راه اندازی شده در ماه گذشته. در علاوه بر این به یک آنلاین hub فراهم می کند که اطلاعات مشاوره و الهام بخش مبارزه سرآشپزها رستوران, نوار صاحبان 50 بهترین منتشر شد یک صندوق جمع آوری کتاب آشپزی, خانه و وسایل رفاهی: ساده Lockdown دستور العمل از بهترین سرآشپزها و Bartendersکه راه اندازی ژوئیه 1. از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود به صورت حداقل 10 دلار کمک مالی.

که آیا این جمع آوری اعانه کمک خواهد کرد که صنعت بازیابی درو امیدوار است. “رستوران ها—و مردم پشت سر آنها هستند چالاک و سریع-تفکر خلاق و مصمم است. آن حضرت به من اعتماد به نفس شخصا که این بخش را به گزاف گویی سریع البته در شکل های مختلف و فرم بدون شک. ما همچنان به حمایت و ترویج این بخش است.”

پیشنهاد برای بهبود حراج خواهد جولای 3 و نتیجه گیری جولای 12. شما می توانید مطالعه کامل یاوه سرایی کردن شایسته فروشگاه اینجا. امیدوارم که شما گرسنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>