‘The Wonder Years’ در حال بوت با خانواده


the-wonder-years
ABC

“واندر سال” راه اندازی مجدد خواهد دنبال داستان یک خانواده در طول مدت زمان مشابه به عنوان اصلی سری

نوستالژی بسیار بزرگ این روزها وقتی که می آید به ما ترجیح سرگرمی و اخیرا جریان خدمات majorly به ارائه. ما فقط قسمت های جدید از اسرار حل نشده و Netflix کاهش یافته اصلی قسمت از سوپر مارکت رفت و برگشت در اوایل این هفته. در حال حاضر شبکه های بزرگ در حال گرفتن در هیئت مدیره با ری بوت و ABC نسخه جدید واندر سال ارائه آخرین ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید. این شامل یک کلید به روز رسانی — این بار داستان را به تمرکز بر روی یک خانواده است.

برو جلو و جذب کلاسیک آهنگ تم. نوستالژی قوی است با این یکی.

اصلی سری زد برای 115 قسمت از سال 1988 تا 1993 و به دنبال آرنولد خانواده: Fred Savage ستاره دار به عنوان نوجوان, Kevin; دن لوریا به عنوان کوین پدر; کوچه میلز به عنوان مادر خود را; اولیویا d’Abo به عنوان خواهر بزرگتر خود را کارن; Jason Hervey به عنوان برادر بزرگتر خود Wayne; جاش ساویانو به عنوان بهترین دوست خود پل و Danica McKellar خود را به عنوان عشق و علاقه وینی کوپر.

سری جدید خواهد شد از ویژگی های یک خانواده زندگی می کنند در همان زمان به عنوان آرنولد خانواده — اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970. راه اندازی مجدد سیستم از محبوب آمدن از سن dramedy برگزار خواهد شد در Montgomery, Alabama. نشان می دهد خواهد بود اجرایی تولید شده توسط امپراتوری co-creator Lee Daniels با انفجار بزرگ Theroy را Saladin K. پترسون به عنوان showrunner. سری اصلی شرکت-خالق نیل Marlens را شامل می شود به عنوان یک مشاور. وحشی در حال رفتن به طور مستقیم و یک تهیه کننده اجرایی است که بسیار هیجان انگیز برای شنیدن.

در گذشته Savage نشده است گرم و در مورد این ایده از راه اندازی مجدد این مجموعه هر چند این نسخه است مسلما بسیار متفاوت از صرفا راه اندازی مجدد سیستم با اصلی بازیگران سال پس از سال 1993 سری آخر. این بار داستان با نام تجاری جدید.

وقتی پرسیده شد که افکار خود را در راه اندازی مجدد سیستم در سال 2017, او تا به حال به این می گویند: “پاسخ من باقی خواهد ماند همان — بنابراین من نمی خواهد خسته از مردم درخواست اگر هر کس دیگری دریافت نمی کند خسته از من گفت: “نه رفتن به اتفاق می افتد'” Savage گفت Vanity Fair. “شما می دانید من همیشه می گفت که تعجب سالآن را نه فقط در نام نشان می دهد — آن را یک بار در زندگی خود بسیار خاص و محدود از زمان در زندگی خود را. و راه را نشان می دهد نوشته شده بود, آن را در مورد به دنبال بازگشت با برخی از اشتیاق. من فکر می کنم همه ما به عقب نگاه که در آن زمان در ما زندگی می کند و آن را و ایده آل آن است. یکی از دلایل آن را می گیرد در این نوع اسطوره ای تقریبا فراموش نشدنی با کیفیت در زندگی ما است زیرا این چیزی است که شما نمی توانید به عقب و نمی تواند دوباره. آن را تنها در خاطرات ما از تجارب مشترک با افرادی که رفت و از طریق آن با ما. این واقعا چیزی است که نشان می دهد همه چیز در مورد. و من فکر می کنم که این ایده از بازبینی نمایش آینه است که. و من دوست دارم که… من دوست دارم همه ری بوت و revisitations و reimaginings از همه این [دیگر] را نشان می دهد اما من فکر نمی کنم آن آثار مفهومی برای واندر سال.”

اما با آلاباما به عنوان سایت از بسیاری از وقایع تاریخی از جمله مارتین لوتر کینگ جونیور مارس از سلما تا مونتگومری در سال 1965 و رزا پارک’, اتوبوس, اعتراض, تماشای زندگی یک خانواده در آن دوره زمانی خواهد بود کاملا متفاوت از آرنولد خانواده در حومه شهر در یک unnamed دولت است.

به روز رسانی برای این سری است که بسیار به موقع یکی در میان در حال انجام تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. هیچ کلمه ای در عین حال در مراسم افتتاحیه, اما آن را برای تلفن های موبایل بسیار امیدوار کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>