Wiggles به فروش می رسد همان عرصه تهمت نمی تواند پر کردن وجود دارد که


wiggles-donald-trump-areana-attendance
علامت متکالف/نیکلاس KAMM/گتی

Wiggles تا به حال هیچ مشکل فروش این عرصه است که تنها در کسری از ظرفیت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

بیش از آخر هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد خود را بسیار به کرات MAGA تجمع در Tulsa, Oklahoma. این رویداد بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان مجلس از مبارزات انتخاباتی خود پس از ماه از تظاهرات با توجه به گسترش COVID-19. Welp. آن را دقیقا نمی کار به عنوان برنامه ریزی شده با تشکر Infinite و K-Pop ستان خرید بلیط و دروغ باد اعداد بنابراین به طور طبیعی مقایسه شده بیش از چگونه به راحتی اعمال دیگر پر 19,000-ظرفیت BOK مرکز. یکی از این اعمال است که هیچ یک دیگر از Wiggles.

تهمت بود تنها قادر به جلب کافی MAGA وفادار به پر کردن حدود یک سوم از کرسی ها در شنبه شب (آتش نشانی محلی می گوید: 6,200 شد و در مجموع در حضور, به گزارش نیویورک تایمز). مبارزات انتخاباتی شده بود و مباهات در روز قبل از این رویداد است که بیش از 1 میلیون بلیط ترجمه های درخواست شده است.

به نمایشگاه ما می ** اواسط همه گیر — قابل درک است که مردم تصمیم می گیرید که شنیدن تهمت به آنها بگویید که چگونه او نبود دلیل به اندازه کافی خود را در معرض این ویروس مرگبار است. به همچنین نمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیت شناخته شده به دنبال رهبر خود را وقتی که می آید به استفاده از ماسک و یا حتی اعتقاد به این بیماری همه گیر است که خطر بسیار واقعی است که این (تهمت حتی صرف بخشی از راهپیمایی خود را کمرنگ جلوه دادن COVID در حالی که همچنین گفتن این جمعیت از او خواست که کارکنان خود را به “… آهسته تست کردن لطفا.”)

بنابراین. شاید مردم فقط واقعا نمی مراقبت برای شرکت ؟ مردم از دولت است که برگ برنده برنده با یک خرد 36 امتیاز در سال 2016 انتخابات ؟ به احتمال زیاد پس LOL. این است که بسیار خوشمزه پیروزی.

شما می دانید که تا به حال هیچ مشکل گرفتن جمعیت به بیرون آمدن در خیل? Wiggles. درست است. بچه دوستانه-استرالیا گروه بازی در BOK مرکز به جمعیت فروخته شده در سال 2009.

کاربران توییتر شد gleefully اشاره به تضاد بین مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و Wiggles’ 2012 نشان میدهد.

مردم نیز با اشاره به این که تالار پر شده که جای با پرداخت مشتریان. برگ برنده بلیط رایگان. *اظهارات emoji*

حتی آنتونی زمینه در غیر این صورت شناخته شده به عنوان آبی Wiggle رو در حفاری کمی در مورد خود را در گروه “بهتر نشان می دهد نور” از رئیس جمهور. شما خدا لعنت حق آنها انجام داد.

منظورم این است که شما می دانید همه چیز خشن هستند زمانی که شما در حال آرامی (و به طور موثر) trolled توسط Wiggles.

مغلوب ساختن پیشی جستن رالی بودن یک شکست کامل است که واقعا یک سه گانه-لذت: کمتر در معرض خطر COVID گسترش تنها با 6,200 شرکت کنندگان به جای بیش از هزاران تهمت انتخاباتی به نظر می رسد کاملا تخلیه و ما رو به دیدن آنتونی Wiggle (با عرض پوزش, این چیزی است که من خواستار او) علنا مسخره جمهور همچنین در حالی که (شایسته) tooting گروه او را شاخ. سال 2020 به طور رسمی wildest سوار و آن را فقط بیش از نیمی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de