این حادثه دوشنبه شب که مرا متوقف کردن نوشیدن


Night-That-Made-Me-Stop-Drinking
آلفونسو Scarpa/Unsplash

من نمی نوشند. بله حتی در COVID. وجود دارد من آن را گفت.

اگر غریزه خود را اول به سوال من شما را دوست دارم. اگر آن را به خیره در من مثل یک گوزن در چراغهای جلو و یا تصمیم می گیرید که من هیچ سرگرم کننده خوب است که در شما است.

این مشکل برای من. من نمی شناسایی به عنوان یک الکلی. در واقع زمانی که من گفته دیگران من قصد الکل رایگان, بسیاری از مردم شوکه شده بودند. بسیاری از او پرسید برای چه مدت من می خواهم در این زندگی آزمایش است. برخی از آنها راست بالا نا امید شده و آنها از آن ساخته شده شناخته شده است. و اخیرا در COVID-19 گیر کردم بسیاری از “شما هنوز هم برای نوشیدن نیست — حتی در حال حاضر؟!”

این چیزی است که من موفق و بسیار با انگیزه بازرگان همسر و مادر. من و شوهرم قوی جامد و محبت مشارکت. فرزندان من هستند خوشحال هوشمند به خوبی تنظیم شده انسان است. ما یک خانه پخته شده شام روی میز اکثر شب. بچه ها من هرگز اجرا از لباس تمیز و من شلاق تا برخی از بسیار فانتزی صبحانه در تعطیلات آخر هفته. اردوگاه های تابستانی و برنامه های برنامه ریزی شده در ماه های ژانویه و من شکرگزاری tablescape سه شب قبل از این رویداد بزرگ است. چیزهای نوع رویاهای ساخته شده من درست mommas? تمام صفحات چرخش و من kick-ass کار از نگه داشتن آنها را در حال چرخش به طور پیوسته.

هیچ چیز اتفاق افتاده است. هیچ شرم آور داستان.

بنابراین من فقط نمی تواند کاهش و یا شکستن شما بپرسم ؟

من. در حالی که برای. اما آن را آزار دهنده است. بیش از حد به فکر کردن در مورد و همه چیز رو در این راه: “من تنها شراب را در تعطیلات آخر هفته (به جز زمانی که من جمعه خاموش که در مورد چهار شنبه آخر هفته شروع می شود).” یا “من فقط یک لیوان شراب یا دو بعد از من بچه ها به رختخواب بروید” (به جز به عنوان آنها خود را خواب کردم بعد. خوب کمی از مردم). 2016 آشغال آتش ما بود که انتخابات ریاست جمهوری شود. و مورد علاقه من بودن در تعطیلات تابستان یا پنجره از عید شکرگزاری سال نو البته تعداد دفعات مشاهده نیست (منظورم این است که ما در حال صحبت کردن طولانی بدون ساختار با خانواده — نیاز من می گویم بیشتر؟).

و سپس یک حادثه دوشنبه شب من چهار ساله آمد pitter-pattering به آشپزخانه خود را در footie لباس خواب و من همیشه کمی نقل مکان کرد و یک لیوان شراب در پشت قهوه ساز. آن را اب زیر کاه. این بود که من حاضر است.

همه ما فکر می کنم ما به شما کم کردن سرعت زمانی که ما ازدواج حل و فصل کردن و بچه ها. من بیست سالگی و سی سالگی درگیر پیچیده اجتماعی ، یکشنبه brunches نوشیدنی پس از کار چشیدن شراب, سفر به دره نپا هفتگی و کار سفر و/یا شبکه های رویدادها. براق و چیزهای سرگرم کننده. بنابراین به طور طبیعی حل و فصل را به یک زندگی در burbs خواهد برابر کمتر نوشیدن مناسب است ؟ به جز آن نمی — آن را فقط نگاه متفاوت است. مطمئن شوید که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های اجتماعی و فرصت هایی را برای جذب کردن — بسیاری از آن مربوط به کودکان است. اما در بیشتر قسمت آن درگیر Netflix و شراب. در صفحه اصلی. بر روی نیمکت.

وارد “منطقه خاکستری نوشیدن.”

هیچ کس واقعا در مورد رشد, خاکستری, زمینه تعمیر و نگهداری آشامیدنی که teeters بین مسئول و غیر مسئولانه است. من یا نیست من ؟ چقدر واقعا بیش از حد ؟ من سزاوار این! هر حقیقت وجود دارد در پشت ارتباط بین سرطان پستان و متوسط مصرف الکل در زنان (spoiler alert: وجود دارد و آن نیاز به صحبت بیشتر) ؟

این است که من. هیچ جسمی اعتیاد. هیچ واقعی بیرون عواقب جز من سلامت روان بود و گرفتن آمار. دنیای من نیست به عنوان روشن به عنوان آن را باید. من نمی تواند با قرار دادن انگشت من بر روی آن, اما من می دانستم که چند چیز است. در شب که من دو سه یا چهار لیوان شراب من را بیدار نمی کند با اضطراب بدون هیچ دلیل در 3هستم. در شب من شراب من احساس خاموش من یک بازی در روز بعد به طور کلی اه کمتر متمرکز شده و کمتر در حال حاضر. من هم شروع به توجه خودم گرفتن رنجش وقتی چیزی یا کسی رو در راه خود من تجویز مراقبت از خود (خانم ها نوشیدن شراب تقریبا هر شب این هفته است مراقبت از خود). و برای گیلاس در بالا به آن است که شاید بدترین مخفی نگه داشته است که برگ از درخت خانواده من هستند آغشته به الکل.

بنابراین بدون هر گونه پمپ های بزرگ و یا شرایط من شستشو داده من شیشه ای قرار داده و آن را در سینک و تعهد خود را به نشان می دهد تا برای خودم که من عمیقا افتخار در هر روز است.

امروز آن بوده است و 2.5 سال پس از آن آرام شب دوشنبه و دنیای من بی نهایت بهتر و روشن تر و بدون شراب. آیا من آن را از دست ندهید گاهی اوقات ؟ مطمئن شوید که برای یک لحظه زودگذر. اما دنیای من خیلی بزرگتر و غنی تر در حال حاضر. زندگی رنگ تر. من باید بیشتر صبر و شکیبایی است. من روابط عمیق و غنی و بر اساس ماده. و بهترین بخش این است که من می توانم و می خواهم به صحبت کردن با فرزندان من در مورد اعتیاد طیف با صراحت و صداقت و تجربه — و کسانی که بحث را مبتنی باشد نه در shame اما در عشق و همدلی است.

تصور کنید یک فرهنگ که در آن به جای عادی و تشویق بی نظم نوشیدن و یا بدتر هنوز, آموزش فرزندان ما است که ما به خاطر آنها (من با شما صحبت الکل مردم بازاریابی) می گیرند و تشویق همه مادران که می خواهند بیشتر برای خود و می خواهید برای ارسال یک متفاوت و سالم پیام به ما بچه ها ؟ من آن را ببینید, و من می خواهم به زندگی می کنند در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>