فوق العاده غنی در حال حاضر خرید ‘همه گیر گذرنامه’ به طوری که آنها می تواند حرکت کند به کشورهای امن تر

ثروتمند مسافران شده است یک بازی از “ضرب و شتم” بان کی مون به عنوان کشور بسته اند مرزهای خود را به تلاش برای مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر. گرفتن آن اشتباه می تواند بسیار گران قیمت به عنوان یک زن و شوهر انگلیسی به تازگی آموخته است. این جفت ارز خریداری دو از £10 ، 000 ($12,000) کلاس اول بلیط برای فرار از لندن به باربادوس, اما آنها خیلی نگران است که بریتیش ایرویز خواهد تبر خدمات خود را که آنها پرداخت می شود £100,00 ($125,000) به منشور جت خصوصی به جای. (با انجام پرواز.)

در حال حاضر فوق العاده غنی در حال خرید نهایی بیمه نامه به مطمئن شوید که آنها قادر خواهد بود برای سفر به هر ویروس رایگان, رو به آفتاب, پیچ سوراخ آنها را انتخاب کنید اگر یک دوم سنبله در Covid-19 عفونت باعث جهانی دیگری مستند. جهان ثروتمندترین هستند, خوراکی های متعدد شهروندی در کشورها در سراسر جهان است.

هنلی و همکاران مستقر در لندن تابعیت کارگزار یکی از بزرگترین بازیکنان در نزدیک به 4 میلیارد دلار در سال “مدیریت هویت” کسب و کار (یک.k.a. “گذرنامه برای فروش”). این شرکت آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 42 درصد در سال بیش از سال افزایش در تعداد از مردم پر درخواست رسمی برای یک ملیت در طی سه ماه اول سال 2020 است. تعداد سوالات این است که تا 25 درصد است.

“سرمایه گذاری مهاجرت’ منتقل شده از بودن در مورد زندگی شما می خواهید در نظر تعطیلات و سفر کسب و کار به یک چشم انداز جامع است که شامل مراقبت های بهداشتی و ایمنی” دکتر مسیحی Kalin شرکت رئیس گفت: Robb Report.

Private jet

شاتر

بنابراین آنچه که دقیقا قانع کننده بالا افراد ارزش خالص است که آنها نیاز به یک نقشه فرار? به گفته یکی از ایتالیایی چند میلیونر که انتقاد از دولت خود را از دست داده و همه گیر این تصمیم را به دو عامل: تغییر عملکرد ملی خدمات بهداشتی و بسته شدن مرزهای ملی است که از تقسیم کردن خانواده ها است. “ما می خواهیم به می دانم که وجود دارد این است که یک مکان امن با خوبی خدمات پزشکی است که تمام خانواده می توانید رفتن به در کوتاه مدت متوجه اگر ما نیاز به” میلیونر گفت: Robb Report. “تنها تابعیت می تواند تضمین کند که.” کشورهایی که مرزهای بسته اند ادامه داد: به اعتراف اتباع بازگشت به خانه. اکثر هواپیمایی ملی باید حفظ برخی از پروازها به مراکز عمده.

محبوب ترین “همه گیر گذرنامه” و یا اقامت دائم برنامه های آن در استرالیا آنتیگوا سنت کیتس و نویس, تووالو, وانواتو, اتریش, سوئیس, پرتغال مالت و مونته نگرو. همه ارائه تابعیت یا اقامت دائم در ازای کمک مالی مستقیم به خزانه ملی و یا سرمایه گذاری در املاک محلی و یا کسب و کار. آن می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $100,000 در هر عضو خانواده در کارائیب افزایش از طریق €1 میلیون به 2 میلیون €(1.1 میلیون دلار به $2.2 میلیون نفر) در مالت و قبرس به رقم 7 میلیون ($7.6 میلیون نفر) در اتریش.

استرالیا و اتریش ویژه جذاب هستند چرا که آنها نه تنها با کیفیت بالا, ملی, خدمات درمانی, اما دولت از هر کشور عمل کرده و به سرعت برای محدود کردن گسترش ویروس. انگلستان است که با مغناطیس فوق العاده غنی در سال های اخیر و اقامت می دهد—اما نه گذرنامه—در ازای چند میلیون پوند سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است یک پناهگاه امن به دلیل منتقدان می گویند دولت botched دست زدن به آن از این بیماری همه گیر از واکنش بیش از حد به آرامی به تهدید و عدم اطمینان از خدمات بهداشت ملی به درستی آماده شده است.

اگر چه داشتن بودجه برای خرید متعدد شهروندی می دهد غنی یک مزیت در حفاظت از سلامت خود و شیوه زندگی Kalin اشاره می کند که هزینه ها و مالیات آنها پرداخت یک منبع بسیار مورد نیاز سرمایه برای تحت فشار دولت است که در حال حاضر به جمع آوری کمک مالی برای پرداخت هزینه های Covid-19 اضطراری اقتصادی وثیقه کردن برنامه های. “نگاهی آنتیگوا,” او می گوید. “این بستگی به گردشگری و در حال حاضر هیچ کدام وجود دارد و وجود خواهد داشت نه برای برخی از زمان. به آن نیاز دارد تازه منابع بودجه. تابعیت از طریق سرمایه گذاری یکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>