یک طراحی زیبا جفت کفش مادام العمر است سرمایه گذاری, اما نگه داشتن آنها را لگد زدن نیاز به نگهداری مناسب. مراقبت از کفش مانند سازماندهی گاراژ یا مرمت دکمه می توانید به سقوط به رده که از کارهای است که قرار است برای یک روز بارانی یک روز بارانی که اغلب نمی رسند. چه ممکن است به نظر می رسد مانند یک کار خسته کننده انجام می شود در زمان کمتر از متوسط خود را Netflix قسمت و پاداش دارد. اتخاذ چند عادت ساده می تواند به معنای تفاوت بین یک جفت کفش است که تنزل به پشت گنجه پس از یک فصل و یک جفت است که شما به بازگشت سال پس از سال است.

برای یک راهنمای قطعی برای مراقبت از کفش ما تبدیل به کارشناسان در Crockett & Jones. در سال 1879 تاسیس این برند تبدیل شده است و برخی از جهان بهترین کفش برای نزدیک به 150 سال است. James Fox, Crockett & Jones’ نام تجاری مدیر و صاحب برخی از 35 جفت کفش مصمم است در مورد اهمیت تعمیر و نگهداری منظم: “اگر شما خرید یک ماشین خوب شما آن را بشویید و سپس به هر حال. اگر شما قدردانی به دنبال تیز شما بازدید سلمانی هر چند هفته. کفش های متفاوت هستند.” ما در گفتگو با فاکس در مورد a-به-z کفش نگهداری کنید.

A Crockett & Jones expert shining shoes; Saphir Renovator cream.

Crockett & Jones

چگونه اغلب باید برای مراقبت از کفش های خود را?

یک بار در ماه یا حتی دو ماه یکبار کاملا قابل قبول است. البته این بستگی به میزان استفاده و نحوه استفاده از آنها. اگر نگاه خود را کلاسیک و تیز است و طعم و مزه خود را به نگه داشتن انگشتان خود bulled به یک آینه درخشش این است که احتمالا یک یا دو بار در هفته فعالیت است.

آیا این مراحل را برای مراقبت از یک جفت از استاندارد چرم کفش ؟

  1. برای شروع برس کفش خود را به حذف خاک و گرد و غبار. شما باید یک قلم مو به طور خاص برای این کار استفاده نکنید و همان قلم مو شما با استفاده از پرداخت. اگر مسواک زدن نیست حذف تمام خاک, شما می توانید با استفاده از یک پارچه مرطوب (بدون هیچ گونه صابون و یا تمیز کردن حلال) برای تمیز کردن دور سخت تر خاک. مطمئن شوید که شما اجازه دهید کفش هوا خشک قبل از اینکه شما ادامه این روند است.
  2. هنگامی که خشک, گسترش مقدار کمی از لهستانی و یا کفش کرم به طور مساوی بیش از این کفش ها را با یک دستمال و یا برس—اگر شما با استفاده از یک قلم مو سعی کنید به نگه داشتن آنهایی که خاص برای هر یک از رنگ لهستانی. ترک لهستانی یا کفش کرم به خیس کردن به مدت 2-3 دقیقه و معمولا زمان آن طول می کشد برای پوشش کفش دیگر.
  3. پس از لهستانی تا به حال فرصتی برای حل و فصل به چرم برس کفش بیش از همه با یک کفش قلم مو—ترجیحا موی دم اسب, یک, به دلیل نرمی. مسواک زدن حذف خواهد شد بسیاری از لهستانی و یا کرم و حتی رنگ کفش دوباره آوردن چرم طبیعی بدرخشد.
  4. در نهایت از چرم گاومیش کفش با یک پارچه پنبه ای برای نهایی درخشش و به حذف هر گونه علامت قلم مو. نمی چرم گاومیش کفش بیش از حد سخت به این تولید اصطکاک و گرما می تواند مارک فندک های رنگی پوست (این مسئله با سیاه و سفید).

مراحل 3 و 4 را تکرار می تواند بسته به چه مقدار درخشش مورد نظر است.

چه مدت طول کل فرایند طول می کشد ؟

هنگامی که شما مهارت عمومی, لهستانی, مرطوب کننده یا باید بیشتر از 15-20 دقیقه.

Crockett & Jones luxury shoe care kit

Crockett & Jones

چه معنی مراقبت از کفش شما توصیه می کنیم هر انسان را در دست دارند ؟

کفش ارزان محصولات مراقبت از برای ارزان کفش. اگر شما سرمایه گذاری در با کیفیت بالا کفش صرف کمی بیشتر و درمان آنها را به با کیفیت بالا, لهستانی, کفش کرم و renovator. توصیه می کنم همه محصولات از ما های اخیر همکاری با Saphir بهترین تولید کننده کفش مراقبت از محصولات در جهان است. ما فقط انتخاب محصولات است که به شدت لازم است آن را مختصر: موم لهستانی, کفش, کرم renovator کرم renovator جیر اسپری.

آنچه در مورد جیر کفش ؟

جیر بسیار آسان تر برای مراقبت از اکثر مردم فکر می کنم. اگر شما واقعا لازم نیست که زمان برای مراقبت از کفش, خرید کفش چرم جیر. من چکمه های جیر که من تمیز در تمام طول سال. بیشتر مردم نمی دانند که توسط معلق در هوا کفش چرم جیر بیش از یک کتری یا بخار دیگ آب شما جوانی از سر گرفتن رنگ و پرز از جیر. آنها را سریع قلم مو با یک برس جیر یا سنگین تری قلم مو—هرگز فلز موی که جنون!—و آنها را نگاه خوب به عنوان جدید است. آن را آسان 5 دقیقه است.

و دیگر پوست?

وجود چنین طیف عظیمی از پوست است که این امر می تواند غیر ممکن است برای پاسخ به آن به طور کامل. به طور کلی دانه کف قوی تر از صاف و مومی گوساله. Cordovan یک جانور کاملا متفاوت است و نیاز به استفاده از یک استخوان را به روغن به سطح و یک دستمال برای تمیز کردن چربی دور…بهترین سمت چپ به متخصصان!

Shoe polish from Crockett & Jones' collaboration with Saphir; unlaquered shoe trees.

Crockett & Jones

چه هستند برخی از عادات خوب برای حفظ کفش در روزانه بین شستشو یا polishings?

  • استفاده از کفش درختان ترجیحا آنهایی که بدون لاکی پایان برساند.
  • خشک و مرطوب کفش در قفسه کفش اجازه می دهد هوا به جریان در اطراف آنها. چرم کف نمی خواهد خشک کردن کفش به سادگی لگد کردن و در سمت چپ روی زمین سرد. هرگز خشک و کفش خود را بر روی حرارت مستقیم منبع آن را خشک و کرک چرم در هیچ زمان و بسیار بد برای کفش’ طول عمر.
  • اگر کفش خود را کثیف هستند و یا گرد و خاکی با استفاده از یک برس نرم به آنها سریع برس قبل از اینکه شما آنها را ذخیره کنید. اگر آنها مرطوب صبر کنید تا زمانی که آنها خشک و سپس با قلم مو.
  • اگر شما می توانید چرخش کفش خود را. خرید بیش از یک جفت کنید و سعی کنید به پوشیدن همان جفت ارز در روزهای متوالی.

هر قطعه از مشاوره ؟

وجود دارد یک شوق برای سلب کفش با روح یا حلال محصولات مبتنی بر, اما ما واقعا نمی مانند مشتریان ما انجام این کار است. این محصولات خشک کردن چرم, کاهش عمر کفش و نوار تمام به پایان برسد که کارشناسان ما اعمال می شود. چرا خرید یک جفت Crockett & Jones کفش و سپس سعی کنید به روکاری تازه کردن آنها ؟

یکی دیگر از گوهر مراقبت از کفش مشاوره: خرید جیر! معدن 8 سال و سفر جهان با من است. اگر شما کفش خود قبل از سفر برای کسب و کار نیست استفاده از محصولات ارائه شده توسط هتل—فقط یک بز کوهی. بودن چرم اصطکاک تقریبا صفر است بنابراین شما می توانید از چرم گاومیش بسیار سخت تر و به خوبی بدرخشد و بدون نیاز به اعمال هر گونه موم جدید و یا کرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de