تریلر برای ‘همیلتون’ فیلم است در اینجا در نهایت!


hamilton-movie-trailer-1
همیلتون/Facebook

همیلتون قطره در دیزنی به علاوه جولای 3, اما در عین حال وجود دارد در حال حاضر یک تریلر شما می توانید به تماشای بیش از و بیش از

ما در حال حاضر فقط هفته دور از ژوئیه 3 روز نمایشی فیلم برداری نسخه همیلتون قطره در دیزنی به علاوه. ما شده ایم شمارش پایین تا به حال پس از آن اعلام شد که تاریخ انتشار خواهد آمد بیش از یک سال و اوایل که سر و صدا ضربه برادوی موسیقی را مستقیما به جریان به جای اکران شد که در ابتدا برنامه ریزی شده است. و در حال حاضر برای کمک به شما و حتی بیشتر کرات تا قبل از روز بزرگ یک تریلر فقط کاهش یافته است برای این فیلم است که نشان می دهد برخی از جزئیات بیشتر در مورد آن.

اما قبل از ما شیرجه رفتن به هر گونه که فقط تماشای تریلر و آماده شدن برای لرز. مانند واقعی لرز.

ما در حال حاضر می دانستند که همیلتون فیلم که قرار بود به ویژگی های اصلی بازیگران فیلم برداری در طول یک عملکرد در ریچارد راجرز تئاتر در شهر نیویورک است. آنچه که ما آموخته شده از تریلر جدید این است که چقدر کار دوربین بود درگیر در ایجاد فیلم نسخه. این بود و نه فیلم برداری از یک دوربین رو به مرحله. زاویه و فیلمبرداری واقعا چشمگیر و تماشای نشان می دهد در این قالب در حال رفتن به مانند یک تجربه بزرگ برای هر فن.

در واقع نشان می دهد خالق و ستاره, Lin-مانوئل میراندا رفت و در Good Morning America امروز به توضیح برخی از پشت صحنه فرآیندهای درگیر در فیلمبرداری همیلتون در این راه, و آن را تنها ساخت و ما را بیشتر هیجان زده.

با توجه به برادوی می رود که به ماندن تعطیل برای استراحت از این سال و تولیدات و تور نشان می دهد که معلق شده است تقریبا در همه جا دیگری در ایالات متحده این نمی تواند در یک زمان بهتر است. هیچ کس قادر به دیدن همیلتون زنده روی صحنه در حال حاضر است که احتمالا بخش بزرگی از دلیل میراندا و دیزنی به علاوه تصمیم گرفت به حرکت برتر تاریخ برای این فیلم نسخه. ما همچنین می تواند قطعا همه با استفاده از چیزی برای نگاه به جلو به در حال حاضر و می گویند ما به دنبال به جلو به cozying تا در خانه و تماشای همیلتون عمده کتمان حقیقت.

شایان ذکر است که دیزنی به علاوه فقط به حالت تعلیق در 7 روز دوره آزمایشی رایگان, بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در شروع یک حساب کاربری برای تماشای همیلتون که آن را قطره, شما نیاز به مرتکب به حداقل یک ماه. دیزنی به علاوه عضویت در شروع $6.99 در هر ماه و تخفیف در دسترس هستند اگر شما خرید یک سال عضویت در پیشبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>