تریلر برای Netflix بکشد ‘The Baby-Sitters Club’ است که در اینجا!


babysitters-club-4
Kailey Schwerman/Netflix

نگه دارید (see-through-پلاستیک) تلفن! Netflix بکشد تریلر رسمی برای Baby-Sitters Club راه اندازی مجدد است که در اینجا

بریس خود را ’90s-محبت خود را برای آنچه که بدون شک خواهد بود برخی از بهترین اخبار شما تمام هفته. Netflix فقط استعداد طرفداران با لذت به روز رسانی در ارتباط به آن بازگویی مدرن از The Baby-Sitters Club: تریلر رسمی. و شما در نهایت می تواند خود را آزاد نفس bated به دلیل قضاوت توسط این اولین نگاه, Netflix را اقتباس می کند یاد سری از جوانان ما واقعی عدالت است.

مطمئن The Baby-Sitters Club دیده است هر دو تلویزیون و فیلم ری بوت قبل از. اما این نسخه جدید می لرزد چیز با حذف مورد علاقه ما کارآفرینان جوان به جامعه امروز است. برای 10 باشکوه قسمت ما را وادار به دوباره یک بخش محبوب ما دوران نوجوانی. به طور همزمان ما را ببینید که چگونه کریستی توماس (سوفی فضل), مریم-Anne عضله (مالی بیکر), کلودیا کیشی (Momona Tamada), استیسی مک گیل (Shay رودلف) و سحر Schafer (Xochitl گومز) حرکت آنها در جهان مدرن است.

ساخت این سری و حتی بیشتر غیر قابل مقاومت برای کسانی از ما که از آن لذت می برد (دفعات بازدید: کاملا با وسواس آن را) اول برو دور ؟ Alicia Silverstone, ملکه ما Clueless در قلب ستاره به عنوان زن و مادر. به طور جدی Netflix بکشد ممکن است زمانی اوج ’90s نیروانا با این یکی.

یکی انتظار می رود این تریلر نشان می دهد مورد علاقه ما داستانی افسونگر-پس تشکیل یک گروه اختصاص داده شده به انجام محله والدین نگهداری نیاز دارد. در این روند آنها تجربه بالا و پایین, مانند, وای, پوشک کثیف. سری نیز به کنکاش بیشتر مسائل پیچیده از جمله طلاق و دوستیابی.

پس درست نیست که کارشناسی فن می داند که وجود دارد بیش از 200 کتاب در اصل سری اول منتشر شده در سال 1986 قطعا وجود دارد مقدار زیادی از محتوا به معدن برای فصل آمده است. نویسنده اصلی Ann M. Martin حتی امضا برای این سری به عنوان یک تولید کننده پس از آن کمی تعجب Netflix بکشد تریلر احساس معتبر به کانن.

“ان M. Martin سری نویسنده و تهیه کننده تصور ایده الهام بخش این دختران جوان با پیشینه های مختلف شخصیت و نظرات که آورده بودند با هم توسط یک سرمایه گذاری کسب و کار آنها ایجاد شده و از طریق پیوند دوستی آنها جعلی” Netflix رسمی خلاصه داستان می خواند. “اقتباس از معاصر dramedy که در ادامه به قهرمان دوستی زن توانمند سازی و کارآفرینی منجر شد توسط راشل Shukert (درخشش) به عنوان showrunner و لوسیا Aniello (Broad City) به عنوان تهیه کننده اجرایی و مدیر.”

پس از Baby-Sitters Club خوبی در دست است. به عنوان Aniello قبلا پیشنهاد EWاو با نزدیک شدن به راه اندازی مجدد با تمام احترام و امید از یک فن است. “ما در این لحظه که این واقعا خوب برای دیدن داستان از زنان جوان که رهبران در جامعه خود و دوستی با یکدیگر و خانواده های آنها بسیار مهم است به آنها,” او گفت: “امیدوارم ما به شما در تنظیم یک مثال خوب برای نسل جدید, راه که کتاب را برای ما.”

با که گفت: ما نمی توانیم صبر کنید برای تماشای این با نسل بعدی: بچه های ما. و پس از آن قطره در جولای 3, همان روز به عنوان همیلتون بازدید دیزنی+ این می رود بدون گفت ما خواهید بود شلوغ است که تمام آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>