فکر بیدار شدن از خواب اضافی در اوایل ممکن است خورد اما بشنوید از من


wake-up-before-your-kids
مامان ترسناک و Jacobsen/گتی

هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک “نمونه” صبح امروز در اطراف در اینجا یک بار من چهار وحشی آنهایی که از خواب بیدار روشن چشم و انبوه-دم — فقط ترکیبی از snuggles اشک قهوه پر کردن مجدد آب ریخته و کل بسیاری از giggles. متاسفانه بچه ها من به نظر می رسد هرگز به من سر تا به آنچه که ممکن است برای اولین بار در این سست “برنامه.”

من می دانم که زمانی که من به عقب نگاه در این مختصر صرف وقت با بچه ها هر روز صبح من قلب تورم خواهد شد. من در حال حاضر می دانم که چقدر من درد برای این روز یک بار آنها رفته است — آنهایی که در آن پنکیک صدر با رنگارنگ sprinkles من “بهترین در تمام جهان گسترده ای” و ماندن در لباس خواب ما همه در آغوش کشیدن بر روی نیمکت باعث می شود من حتی بهتر است.

اما زمانی که من در ضخامت از این لحظات و زندگی آنها روز به روز, گاهی, لحظه به لحظه آن را نمی کند و همیشه احساس شاد. من خودم تحریک کوه در می رم از طریق چه کردم به یک میلیون انیمیشن تنها به حداقل یکی از فرزندان من هنوز هم مناسب پرتاب بیش از آنچه انتخاب شده است (در یک خانه از این حجم ببخشید بچه — اکثر قوانین).

من می خواهم برای نوشیدن قهوه من داغ دارد اما در چهار آنهایی که کمی که نیاز خود را آب سیب عاجلانه. و مهم نیست که چقدر راحت می شود با آنها در این ساعت در زمان من کوه از کار من را به پایان برساند. بنابراین من ایستاده تا کنجکاوی مردم کمی از پاهای من و شروع روز من با نوع sulking سنگینی تنها مخوف گناه مادر به ارمغان می آورد.

من حدس می زنم شما می توانید می گویند که من فقط مثل هر مادر دیگری در خارج وجود دارد… تلاش برای اولویت بندی خودم را در فشار و شلوغی از خودم در میان بسیاری از. “من نیاز به یک استراحت” رسد سرود در اطراف در اینجا — که باعث می شود ظاهر آن در ذهن من قبل از من حتی شروع به فکر کردن در مورد چه چیزی برای ناهار. از آنجا که من انجام دهید نیاز به یک استراحت; همه ما انجام دهد. اما برای بسیاری از ما پیدا کردن کسانی که مختصر ساقط تنهایی ما روز نمی آید بدون تنظیم برنامه ما و یا بدون برخی از انواع هزینه شخصی.

برخی از مادران دختران خود را به واقعیت تلویزیون نشان می دهد تا ساعت 3 صبح خوردن همه از بستنی خود را از کودکان و نوجوانان خواست در طول روز و انجام این کار بدون بریدن از ندامت. این مردم مردم من. متاسفانه من نمی توانم اقامت اضافی در اواخر شب بدون تبدیل به Loch Ness Monster by صبح. (منظور من… من جلوه های ویژه گرافیکی را به چیزی وحشتناکی پیچیده.)

I Wake Up Before My Kids, And You Should Too
چارلز Deluvio/Unsplash

پس به خاطر من و همچنین تمام خانواده ام به خاطر من از خواب بیدار اوایل و شروع روز من ،

به جای برگرداندن پنکیک با دو کودکان نوپا spider-monkeyed به پاهای من, من به طبخ در حالی که گوش دادن به پادکست یا زمزمه جدید من آهنگ های مورد علاقه. من زمان را طولانی داغ و (مهمتر از همه) بی وقفه بدون یک صد کودکان و نوجوانان در حال اجرا در داخل کشیدن پشت پرده افشای برهنه من ادم بیکار و تنبل. من می توانم قرار دادن یک ماسک بر روی موهای من برای تغییر — و من حتی شناخته شده برای پیدا کردن زمان برای دبستان بچه ها من یک ناهار سالم. (بساز من.)

اما با وجود همه چیز من می توانید انجام قبل از روز من حتی واقعا شروع این چیزی که من گنج ترین است در نهایت پیدا کردن آزادی و فضای کافی برای درست بود. برای استراحت. به تفکر. به نشستن در ایوان جلو و تماشای طلوع آفتاب در حالی که دست من گرم با مورد علاقه من روز مادر لیوان. همه ما نیاز داریم که زمان آن لحظات تمرکز حواس است که بهتر است ما آماده برای یکی دیگر از هرج و مرج بعد از مادر.

نکته این است که هر چند ما باید به آنهایی که به گرفتن ابتکار عمل و آن را پیدا کنید. چون مهم نیست که چقدر بزرگ یک سیستم پشتیبانی ما ممکن است و یا چگونه عاشق شریک زندگی ما ممکن است هیچ کس دیگری می تواند ما تمایل به خودمان را در راه ما سزاوار — این چیزی است که ما باید در خود ما است. و بدون این بدان معنا نیست که آن را همیشه آسان است. اما با ارزش ترین چیز در زندگی این هرگز ،

من فکر می کنم هدف من دکمه چرت زدن در my alarm clock (واقعی ساعت نه کودکان) هر روز صبح. در آن طول می کشد تعهد رشوه و وعده از قهوه برای من نگه دارید تا با این روال. و اگر من به صورت کاملا صادقانه گاهی اوقات من فراموش ضربه که دکمه چرت زدن وقتی که من نمی تواند جمع اوری انرژی — و این درست است. ما همه نیاز روز استراحت. اما زمانی که من سقوط به این الگو برای مدت طولانی از زمان, من می توانم احساس خودم را از نظر ذهنی پسرفت.

من نه به عنوان شاد من معمولا تا پایان پوشیدن همان sweatpants برای چند روز در یک ردیف من تحریک پذیر و من در تلاش برای به یاد داشته باشید زمانی که من در گذشته در زمان دوش. با برنامه من کار می کند و بسیاری از مادران دیگر برنامه وجود ندارد به اندازه کافی زمان برای خودمان مگر اینکه ما آن را.

بنابراین من آن زمان در صبح است.

از خواب بیدار شدم قبل از این که پرندگان شروع غوغای نوک پا در اطراف راه پله در نزدیکی من بچه های اتاق خواب شروع به قهوه و تنظیم برخی از زمان گذشته به اولویت خود می خواهد و نیاز دارد.

مطمئن, من قربانی خواب من. اما نکته این است که با بیدار شدن از خواب قبل از من بچه ها من به خودم این فرصت را برای شروع هر روز با یک فنجان کامل.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im