Don’t Be Ashamed
Marjan_Apostolovic / گتی ایماژ

وجود دارد یکی gnarly احساسات من مبارزه در برابر تمام زندگی من است که باعث می شود آن حضور شناخته شده در shittiest از راه. موذی افکار که آن را همراهی همیشه توقف من در آهنگ های من و ترک من احساس مثل من بی دست و پا ظاهر unlovable هشت سال دوباره. این یک تیره گاییدن, محل نقطه که در آن این احساسات سردستی قطره من در. و برای مدت زمان طولانی واقعا نه تنها یک فرد دیگر می تواند مرا از آن چرا که هیچ کس می دانست که من حتی در آن درد مقعد سیاه چاله برای شروع با.

که احساس شرم است که در غیر این صورت شناخته شده به عنوان motherfucking وارونه در غریبه همه چیز.

اگر شما به عنوان به خوبی versed در shame بازی به عنوان من پس از آن شما می دانید چگونه آن را معمولا می رود. وجود دارد شما در حال رفتن در مورد زندگی خود و به طور کلی احساس عالی و پس از آن چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد. شاید شما دریافت ناخواسته انتقاد از کسی که به شما اعتماد. شاید شما فقط سعی کردم در مورد علاقه خود را از شلوار و آنها با کمال تعجب بیش از حد کوچک به بالا بکشد. یا شاید شما خراب در محل کار و کاملا فراموش کرده در مورد, کون بزرگ, مهلت کردم که شما به آب گرم با رئیس خود. هنگامی که شما به طور ناگهانی حمل و نقل به یک تجربه عاطفی شروع می شود که به تاثیر منفی هر فکر شما فکر می کنم هر عمل شما را و هر عقیده ای که در مورد خودتان نگه دارید عزیز. شما شروع به شک خودتان. شما بلافاصله تصمیم می گیرید شما نیست ارزش خود را دوست دارم. و آن را sucks یکی از بزرگ.

اما چه می شود اگر من به شما گفت که وجود دارد چند راه ساده برای مقابله با این احساسات پیچیده است که می تواند به شما کمک کند دیگر آن را ببینید — یا شما — به عنوان یک مشکل مزمن? در اینجا راز من آموخته ام که هیچ کس به شما می گوید در مورد شرم آور است. فقط سعی کنید برای رفتن با من در این یکی. در حالی که من یک روانی, بهداشت حرفه ای, من یک استاد در سطح کارشناس در تجربه مادام العمر شرم آور است. و من فکر می کنم من ترک خورده کد چگونه به طور رسمی پا زدن آن را به محدود کردن.

فکر می کنم از خود را مانند یک خانه است. به عنوان یک کودک شما به بازدید کنندگان است که ممکن است شما احساس نمی راحت درخواست برای اقامت در درب. شاید آنها اعضای خانواده و معلمان و دوستان و یا فقط در مورد هر کس دیگری در زندگی خود را. شاید آنها حتی پیام های رسانه ای در آینده به شما نشان می دهد شما را به تماشای اخبار پدر و مادر خود را در حال یا مجله شما به عنوان خوانده شده. این بازدید کننده وارد خانه خود را با و یا بدون رضایت کامل و ریخته انبوهی از فاجعه بیش از همه خود را محل. شاید آنها در محدوده زمانی معین خود را استعاری یا شاید آنها فقط یک بار بازدید و چپ. به هر صورت شما احتمالا زندگی در یک گه تن از کثیف انبوهی از این تجارب است. اگر شما هرگز آموخته است که چگونه به آنها را انتخاب کنید و پرتاب آنها را استعاری درب به عنوان یک کودک, و اگر شما نمی دانید که چگونه به اذعان کرد که آنها خود را messes برای شروع با, شما به احتمال زیاد ممکن است کشف کنند که آنها هنوز هم در داخل خود “خانه” در بزرگسالی است.

شما که از خانه. شرم آور است که انبوهی از فاجعه سمت چپ توسط دیگران است. و ماموریت خود را باید به شما انتخاب می کنید به قبول آن است که در نهایت به تمیز کردن خانه.

رشد همه ما تا به حال مردم و تجربیات در زندگی ما است که به شکل چگونه ما در مورد خودمان احساس امروز. یک دسته از ما مراقبت برای بزرگسالان در جهان ما که آگاهانه یا نه, پاره کردن و یا رد ما چگونه ما نگاه رفتار و ابراز احساسات ما است. ما همچنین دریافت یک تن از مطبوع از رسانه ها و جامعه ای که در سمت چپ ما احساس مانند بدن ما هرگز پایان دادن به مشکلات. در واقع اکثریت قریب به اتفاق ما آموخته بودند توسط نیروهای خارجی که lovability و شایستگی ذاتی نمی شد ما مسلم است و اشتباهات و یا لحظات messiness ما را به نوعی “بد است.”

هنگامی که ما جوان بودند و بزرگسالان ما اعتماد نمی کند به ما نشان می دهد که عشق و محبت ما پس سزاوار آیا شما فکر می کنم هیچ یک از ما متوقف به درک چگونه ایرانی که بود ؟ زمانی که تلویزیون تبلیغات بودند فشار جوان ما بدن برای لاغر AF به هر قیمتی آیا شما فکر می کنم هر یک از ما رو عصبانی در این موسسات برای دروغ گفتن به ما ؟ و هنگامی که ما در برخورد با ترومای دوران کودکی و غفلت و یا اخراج, آیا شما فکر می کنم ما همیشه در حال سرزنش کسانی که مسئول سوء استفاده و رفتارهای?

نه یک فرصت.

بیولوژیکی زبان بسیاری از جوانان که مورد آزار قرار گرفته و مایه شرمساری نیست به طور فعال نفرت از پدر و مادر و grownups آنها بستگی دارد. آنها یاد بگیرند به نفرت خود را دارند. فکر می کنم در مورد آن. ما متصلند از بدو تولد به ما نیاز دارند پدر و مادر و بزرگسالان ما اعتماد کنند. زمانی که رشد یو پی اس عشق ما در حال سوء استفاده بشود و یا حتی مدل سازی یک راه بودن قطع از خود عشق به خود از آن کمک نمی کند که جوان ما روایت شروع به شورش در برابر آنها را از شروع. ما باید این grownups برای بقای ما. این باعث می شود بیشتر حس برای ما ذهن جوان به آنها باور و اعتماد به خودمان.

اگر وجود دارد هیچ کس در جهان خود را برای مقابله با شرمندگی تجربیات شما تا به حال به عنوان یک جوان با عشق بی قید و شرط و حمایت شما ممکن است بر روی خلبان اتوماتیک به رشد کردن و گوش دادن به این مجموعه از افکار منفی در سر شما است که شما در حال حاضر اعتقاد به حقایق است. من به طور کامل درک چرا شما می خواهم انجام دهید به دلیل آن چه من عمل برای نزدیک به نیمی از زندگی من است. اما پس از آن من آموخته این راز کوچک کثیف در مورد شرم آور است. تمام افکار و باورهای متصل به این احساس شد و در اصل قرار داده شده در داخل از من توسط دیگران و آنها دیگر نیازی به معدن برای نگه داشتن بر روی دیگر. و من هرگز در مورد نیاز به نگه داشتن بر روی آنها در وهله اول. چون هر کسی که بشود کسی که عمدا یا نه نیز زندگی در همان نوع از شرم آنها در تلاش برای تصویب به همراه شما. که بدان معنی است که شرم در حالی که احساس خیلی فوق العاده, شخصی, است که در واقع به عنوان شخصی یا انعکاسی که شما اصیل هستند به عنوان شما ممکن است قبلا فکر آن بود.

با توجه به Brene قهوه ای, دانشگاه هوستون شرم محقق و نویسنده پنج نیویورک تایمز پرفروش شرم است “به شدت احساس دردناک و یا تجربه و اعتقاد داشتند که ما ناقص و در نتیجه نالایق از عشق و تعلق – چیزی است که ما تجربه کرده ایم, انجام, و یا موفق به انجام باعث می شود ما نالایق از اتصال.” این تعریف خاص طنین انداز بسیار با من چرا که من صرف دو دهه اعتقاد من سزاوار نیست به دوست و یا تعلق دارند. من احساس مانند یک مشکل مداوم برای هر کس در اطراف من. پس از سال ها از سوء استفاده در دوران کودکی و عاطفی اخراج من معتقد بود که من بیش از حد برای این جهان است. و من رفتم به طول های بزرگ برای جلوگیری از خودم به طوری که من می تواند دریافت تایید از دیگران است.

بیش از چهار سال گذشته در کل خیلی تغییر کرده است. من تبدیل به یک مادر و دو بار بر شفا مادام العمر اختلال در غذا خوردن, آمدن به شرایط با پیچیده PTSD تشخیص و یاد گرفتم که چگونه بسیاری از فیلم شمع نشسته بوده اند در داخل از من استعاری ، به من تکیه به کار خود عشق و تروما بازیابی شروع کردم کيسه کردن, پیر, کون سمی گه دیگران در اوایل زندگی قرار داده شده در درون من و من نشان داده و آن را درب. به عنوان یک نتیجه, من هرگز احساس آزادتر به من معتبر خود در تمام زندگی. متوجه می شوند که شرم هرگز معدن به نگه داشتن آن را به عنوان تا به حال صفر برای من ارزش ذاتی به عنوان یک انسان اجازه داده است من نیز درک کنند که زمانی که به کسی خجالت زده ما آن است که هرگز در مورد ما. آن است که همیشه در مورد شخص دیگر.

در حال حاضر آیا این به این معنی من دفاع بودن یک غول asshole به هر کس در اطراف شما پرتاب مجموع مراقبت به باد و گفتن عواقب و صدمه زدن به احساسات دیگران به تماشا کردن ؟ مطلقا نه. البته ما می خواهیم به نشان می دهد تا در همه محافل با محبت, مهربانی, آسیب پذیری و عشق است. من به سادگی با تمرکز بر این شرم آور است که گذاشته است خفته در درون شما به صورت سال به دلیل آن هنوز هم مخفیانه حلق آویز در اطراف از دوران کودکی خود را. و هنگامی که شما یک کودک هیچ چیز به خطر انداختن که برای شما اتفاق افتاده بود همیشه تقصیر شما مهم نیست که چقدر شرم آور است دروغ گفته به شما.

چون در اینجا چیزی است. ما نمی متولد نفرت خودمان. ما حتی به دنیا آمد احساس شرم در مورد انتخاب های ما و اعمال بدن و یا وجود. ما در حال تدریس به احساس شرم در مورد خودمان زمانی که ما vulnerably نشان می دهد تا به عنوان جوان, کثیف, دوست داشتنی, کار در حال پیشرفت انسان در این جهان است که در نهایت رشد کردن به همسر, کثیف, دوست داشتنی, کار در حال پیشرفت انسان در این جهان است. مشکل ما به اجرا در امتداد راه است که دیگران جای شرم در درون ما است که به اشتباه به ما می آموزد در مورد خودمان. به همین دلیل است که تمیز کردن خانه در برخی از نقطه, بدون توجه به جایی که ما در زندگی سفر است پس stinkin مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de