تسلا مدل S می شود اولین تولید EV با یک 400 مایل محدوده

با وجود نسبی آن جوانان تسلا تبدیل شده است به نام پیشرو در وسایل نقلیه الکتریکی از طریق نوآوری های صنعت پیشرو. و در حال حاضر Elon Musk-fronted شرکت تعیین کرده است یک نقطه عطف جدید پس از مدل S شد اولین تولید EV با یک 400 مایل محدوده.

هر محدوده به علاوه نوع تسلا زمان بالا ردیف سدان ساخته شده از ماه ژانویه در حال حاضر دارای یک مقام رسمی سازمان حفاظت محیط زیست-دارای طیف وسیعی از 402 مایل EV غول اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز دوشنبه. شاید فقط به عنوان قابل توجه رکورد-محدوده تنظیم نمی شود خودرو $74,990 برچسب قیمت به سنبله.

این 402-مایل رقم نشان دهنده حدود 3 درصد افزایش از 391-مایل سازمان حفاظت محیط زیست رتبه خودرو در ماه فوریه که—تعجب—مشک رقابت. این شرکت ویژگی های ضربت در بهره وری برای انواع سخت افزار و نرم افزار که اجرا شده اند در تولید خودرو از ابتدای سال است. این شامل کاهش وزن و بهبود آیرودینامیک و افزایش بهره وری از این وسیله نقلیه رانندگی واحد.

“این دستاورد قابل توجهی نشان دهنده تسلا وسواس با بهره وری انرژی و صرفه جویی است و فقط از طریق چندین تغییرات هر دو تکراری و تحول در هسته سخت افزار و معماری سیستم توسعه توسط تسلا مهندسی طراحی و تیم تولید” این شرکت در بیانیه ای گفت. “این تغییرات به تولید رفت در اوایل سال جاری هنگامی که ما برای اولین بار شروع به تولید مدل S محدوده طولانی به علاوه در کارخانه ما در فرمونت کالیفرنیا. همه مدل S دوربرد به همراه خودروهای جدید دریافت 402-مایل امتیاز.”

اگر شما نگران آن است که مدل S محدوده Plus 402 مایل محدوده می آید در هزینه از دیگر مشخصات فکر می کنم دوباره. خودرو دیگر بسیار چشمگیر عملکرد ارقام یکسان باقی می ماند با توجه به شرکت. که به معنی EV هنوز هم می تواند موشک از 0 به 60 مایل در ساعت تنها در 3.7 ثانیه و سرعت بالا از 155 مایل در ساعت است.

همانطور که ما دیده ایم در سال های اخیر طیف اضطراب واقعی است. متریک محدوده تبدیل شده است همه مهم نشانگر برای EVs به خصوص بالا-اجرای مدل. در واقع یکی از چند ضربه در برابر پورشه بالا-لایه مدل S رقیب Taycan توربو آن نسبتا محقر 201 مایل محدوده—یک شکل که تسلا در حال حاضر موفق به دو. برای آن بخش تسلا دارای تعهد به ادامه پیدا کردن راه هایی برای ایجاد مدل S و حتی بیشتر کارآمد پس از آن remans دیده می شود که آیا فاصله بین دو EVs’ محدوده رشد می کند و حتی گسترده تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>