این Superleggera V4 سریع ترین موتور سیکلت Ducati تا به حال ساخته شده است و در حال حاضر آماده برای تست

داشتن شده است به طور موقت غیر فعال با توجه به همه گیر کاربری مجاز بسیاری از کارکنان خود را به بازگشت به کار در پایان ماه آوریل است. و آن را نمیگیرد طولانی برای بیشتر خبر خوب به دنبال این بار به طور مستقیم از مدیر عامل شرکت کلودیو Domenicali از طریق صدای جیر جیر.

نهایی پیش تولید نسخه از $100,000 Ducati Superleggera V4 رهبری به proving grounds در نردو ویژگی های مرکز در جنوب ایتالیا. وجود دارد این دوچرخه را از طریق paces خود را با سرب Ducati تست سوار الساندرو یدلایمخیرات valia.

ایجاد شده در سال 1975 در نردو مرکز دارای بیش از 20 مسیر مختلف تنظیمات در سراسر تقریبا 1,729 فتح کند گرفته شد مطلب. این یک محل استفاده می شود توسط تعداد زیادی از شرکت های خودرو و یک مدار که کاربری با استفاده از گسترده قبل از هر مدل جدید می رسد مراحل نهایی تولید است. برای Superleggera این خواهد بود که آخرین در یک خط طولانی از کنترل کیفیت مراحل قبل از اولین نمونه خریداری شده دریافت حمل به ایالات متحده است.

این Ducati Superleggera V4 وزن 350 پوند در استاندارد آن ارائه اگر شما می توانید تماس بگیرید و هر چیزی که در مورد دوچرخه, “استاندارد است.” در مسابقه تر و تمیز, با این حال, که شامل Akrapovič تیتانیوم مسابقه اگزوز این مدل می آید در تنها 335 پوند (وزن خشک) و خروجی آن Desmosedici Stradale V-4 موتور ضربه به 234 اسب بخار. این رقم همراه با دوچرخه همه جا فیبر کربن—دارای شاسی swingarm چرخ و بدن—به دستگاه قدرت به نسبت وزن از 1.54 hp در هر 2.2 پوند است.

A preproduction version of Ducati's Superleggera V4 being tested on track.

یک پیش تولید نسخه کاربری را Superleggera V4 حال آزمایش بر روی آهنگ. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

مطمئن شوید که به یک کلاسیک فوری بازار-آماده Ducati Superleggera V4 است که با توجه به شروع رسمی تولید این هفته است. اما اگر شما فکر می کنم شما ممکن است از دست رفته از روی شانس خود را برای خود یکی از 500 واحد های موجود در سراسر جهان فکر می کنم دوباره. ما فقط مطلع شده است که کاربری آمریکای شمالی است که هنوز هم گرفتن سفارشات برای سریعترین و سبک ترین موتور سیکلت شدید که تولید کننده ایتالیایی است که تا کنون ساخته شده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>