ویژه-نسخه رنج رور پنجاه علائم مدل طلایی سالگرد

آن را سخت به این باور است که همیشه محبوب محدوده رور است که 50 سال است. معرفی شده در سال 1970 یکی از نمادین ترین Suv ها جشن نقطه عطف ویژه-نسخه variant خواهد شد که محدود به 1,970 نمونه برای جهان است.

محدوده رور پنجاه و ارائه شده است در بلند مدت و کوتاه-فاصله دو محور گزینه شروع می شود و با لوکس زندگی نامه به آن اضافه شده است برخی از قرار دادی لهجه خارجی از جمله دو موجود 22-اینچی چرخ طرح است. منحصر به فرد “پنجاه” اسکریپت به نظر می رسد بر روی سطح خارجی و همچنین داخل در روشن treadplates, هیدرستس و داشبورد. و خاص “1 1,970” نشان متمایز کنسول وسط. در این مد هر محدوده رور زندگینامه های جادار کابین ویژگی های زیادی از چرم و خوب پس از اتمام. در زیر کاپوت یک 510 hp, 5.0 لیتری موتور V-8 است که باعث می شود بزرگ, انگلیسی, SUV واقعی عملکرد دستگاه.

The special-edition Range Rover Fifty.

محدوده رور پنجاه در توسکانی آبی یکی از رنگ های اصلی در دسترس زمانی که این مدل معرفی شد و در سال 1970. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

مجموعه ای از چهار رنگ های بیرونی شامل کارپات خاکستری Rosello قرمز آروبا و سانتورینی ، علاوه بر این سه میراث جامد رنگ—اهل توسکانی آبی باهاما طلا و داووس سفید—در حال تکثیر از اصل رنج رور پالت و در دسترس در مقادیر محدود.

The special-edition Range Rover Fifty.

يادبود نسخه می آید در بلند یا کوتاه-فاصله دو محور گزینه های. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

داستان رنج رور آغاز شد و در اواسط دهه 1960 به عنوان لندرور مصرانه خواست یک وسیله نقلیه است که ترکیب به راحتی از رور سدان—بسیار شیک و مد ماشین در آن روز—با این همه زمین قابلیت خستگی ناپذیر لندرور. نسل اول محدوده رور عرضه به عنوان یک دو درب مدل.

Inside the special-edition Range Rover Fifty.

در داخل منحصر به فرد “پنجاه” اسکریپت نظر می رسد روشن treadplates, هیدرستس و داشبورد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

جالب است که یک سال پس از رنج رور معرفی شد اصلی لندرور کلاسیک (قلع جعبه است که ساخته شرکت معروف) شد این خودرو برای اولین بار به نمایش در موزه لوور در پاریس به عنوان یک “نمونه کار طراحی صنعتی.” به صورت اولیه نسل از محدوده رور آن ادامه تولید از طریق 1996 با نسخه چهار درب در آینده در سال 1981.

The special-edition Range Rover Fifty followed by an example of the original model from 1970.

ویژه-نسخه رنج رور پنجاه به دنبال یک مثال از مدل اصلی از سال 1970. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

نسل دوم راه اندازی شد در سال 1994 و با داخلی مجلل و موتور V-8 سمان محدوده رور به عنوان پایان SUV به ضرب و شتم. توسط 2003, نسل سوم آمد با قایق بادبانی خود را الهام گرفته از فضای داخلی است که معنادار و حتی بیشتر. ساخته شده از سال 2012 به دنبال آن نسل چهارم جانشین بود که یک وسیله نقلیه جدید و همچنین اولین SUV به ترکیب سبک تمام آلومینیوم ساخت و ساز. برای پنج سال گذشته SVAutobiography تولید شده توسط Land Rover Special Vehicle Operations division نشان داده شده است اوج این رنج رور مدل ترکیب فعلی که در حال حاضر شامل پنجاه نسخه—حداقل برای یک مدت زمان محدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>