کت و شلوار فضایی از “2001: یک اودیسه فضایی” می تواند رسیدن به 300.000 دلار در حراج

فیلم fanatics, به خصوص کسانی که با قوی Stanley Kubrick تکیه را در برای درمان. این لباس فضایی, برجسته, به شدت در, رویایی, مدیر منی 1968 فیلم 2001: یک اودیسه فضایی است که رهبری برای جلوگیری از حراج–و آن را می تواند واکشی تا آنجا که $300,000.

قرار داده و در Julien را مزایده فروش (تحت عنوان هالیوود: افسانه ها و کاشفان) پر به لبه با یادگاری از بلوغ ژاپنی, قدیمی ترین پرماجرا فیلم. و آن را سخت برای دریافت بیشتر پرماجرا از اعماق فضا سفر. بر اساس یک داستان کوتاه توسط sci-fi نویسنده Arthur C. Clarke مقدار از سال 2001‘s تصاویر و مفاهیم در رفته به تاثیر سینما در بزرگ است. یکی از به یاد ماندنی ترین توالی شامل شخصیت اصلی دکتر دیوید بومن, بازی های برگزار شده توسط Keir Dullea, او به عنوان هدایت سفر به فضا پوشیدن فلزی لباس فضایی شامل بسیاری است.

بدن و لباس نقره ای باب روز پایان در حالی که شامل کلاه ایمنی است که در حال حاضر رنگ سفید (هر چند آن را repainted در موارد متعدد در طول تیراندازی روند و دارای چهار قابل تشخیص لایه های آن را اثبات کند). علاوه بر داشتن مجزا نگاه به اینده کت و شلوار مواد نیز اجازه آن را به منعکس کننده نور طرح از یک مجموعه داده به همین دلیل به نظر می رسد مهمترین آنها قرمز و یا حتی طلا در برخی از فیلم عکسهای.

2001 a space odyssey space suit auction

یک نمای جلو و عقب این فیلم یاد لباس فضایی. حسن نیت ارائه میدهد از Julien مزایده را

پیدا کردن عمده دست نخورده غرفه از مهم تولیدات می تواند مشکل باشد اما به ویژه با کسانی که نشات گرفته از 2001: یک اودیسه فضایی. افسانه است آن است که بسیاری از تولید غرفه های کمد نابود شدند پس از تولید فیلم پیچیده است که باعث می شود مواردی است که جان سالم به در میان کمیاب ترین و دست نیافتنی ترین.

این لباس فضایی همراه با رسمی MGM حمل و نقل جعبه و حتی همان چکمه های فرسوده برای این فیلم. آن پیازی کلاه دارای یک پایه سبز و سبز overspray تایید است که هر چند این احتمال وجود دارد فرسوده با بازیگران متعدد این مثال این بود که در واقع فرسوده توسط ستاره Dullea.

این لباس فضایی است که در کنترل ذخیره سازی برای دو دهه گذشته پس از آن برای اولین بار خریداری شده در حراج در سال 1999 یک برآورد از $200,000 برای $300,000. فروش را آنلاین در جولای 17th و 18th.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>