‘”سیمپسونها” دیگر نمی خواهد باید سفید بازیگران صدای Nonwhite شخصیت های


the simpsons
فاکس

‘Family Guy’ نیز در حال حرکت به دور از داشتن سفید بازیگران صدای nonwhite شخصیت

سیمپسونها, طولانی ترین در حال اجرا متحرک تلویزیون نشان می دهد در تاریخ پوشا بیش از سه دهه (31 سال به دقیق) دارای تحمل سهم عادلانه خود را از جنجال. از آن سیاسی نادرستی به سادگی آلوده با انزال, طبیعت, بازیگران از شخصیت های رهبری خانواده سیمپسون — هومر, مرگ بارت لیزا و مگی — آموخته اند خود را از اتفاقات ناگوار و اشتباهات و نشان می دهد به طور کلی تکامل یافته با بار. به عنوان یک نتیجه از زندگی مهم جنبش نشان می دهد که مصرف یک گام به سمت تغییر با فاکس اعلام کرد روز جمعه که دیگر وجود خواهد داشت سفید بازیگران ابراز غیر سفید شخصیت های.

“حرکت رو به جلو سیمپسونها دیگر سفید بازیگران صدای nonwhite شخصیت” شبکه نشان داد در بیانیه ای با توجه به مهلت. پیش از آن در روز مرد خانواده ستاره مایک هنری نشان داد که او دیگر نمی خواهد صدا نشان می دهد محبوب, سیاه, شخصیت, Cleveland Brown, یک شخصیت او ابراز شده از سال 1999.

“این افتخار بزرگی برای بازی کلیولند در خانواده پسر برای 20 سال” او هنوز توییتی. “من عاشق این شخصیت اما افراد از رنگ باید شخصیت های بازی از رنگ. بنابراین من خواهد بود پله از این نقش است.”

پس اولین قسمت از The Simpsons پخش تعدادی از سفید بازیگران ابراز nonwhite شخصیت های از جمله هری شیرر به عنوان دکتر ژولیوس هیبرت و Hank Azaria به عنوان Apu Nahasapeemapetilon. در ماه ژانویه ماه قبل از پل اعتراضات شروع به تکان دادن همه چیز در هالیوود Azaria اعلام کرد او می تواند ترک نقش به عنوان هند آمریکا راحتی صاحب فروشگاه. او تصمیم گرفت تا حدی با الهام از هری Kondabolu را در سال 2017, مستند با عنوان مشکل با Apu.

“همه ما می دانیم که وجود دارد این است که من نمی خواهد صدای دیگر مگر در مواردی که وجود دارد برخی از راه های انتقال آن و یا چیزی” Azaria گفت: با توجه به /فیلم. او توضیح داد که تصمیم به ترک نقش متقابل است. “همه ما توافق کردند که در آن” او گفت:. “همه ما احساس می کنید مانند آن را درست و خوب در مورد آن است.”

“من, مستند, مشکل با Apu ساخته شده بود و نه برای خلاص شدن از یک مورخ شخصیت کارتونی اما به بحث در مورد نژاد, نمایندگی و جامعه (که من بسیار دوست دارم),” Kondabolu نوشت: در مورد این مستند که در مصاحبه های جنوب آسیا ستاره مانند Aziz Ansari و Kal Penn در مورد چگونه شخصیت های Apu می تواند ناخواسته ترویج نژاد پرستی. “همچنین در مورد چگونه شما می توانید عشق چیزی (مانند the Simpsons) و هنوز هم بود مهم در مورد جنبه های آن (Apu).”

در اوایل این هفته Jenny Slate از دهان بزرگ و کریستن بل از پارک مرکزی یکlso اعلام کرد که دیگر نمی خواهد در ابراز خود او نقش توضیح آنها خواهم به جای سیاه و سفید و یا سیاه و سفید دیک صدای بازیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>