بازدید کنندگان به 2020 پالم بیچ بین المللی قایق نمایش نمی خواهد بود قادر به تشخیص یک بوی تازه درمان رزین یا شنیدن ها باز در نسیم اما آنها باید حداقل یک فرصت قایق نشان می دهد شرکت کنندگان معمولا نمی کنید: بدون در نظر گرفتن تنها یک گام آنها می توانید پیدا کردن همه محصولات جدید و همه در سایت معاملات نشان می دهد را ارائه کرده است جمع آوری شده در یک مکان.

“ما هنوز در حال تدوین ایده های, اما ما واقعا با تاکید بر مشتری می گوید:” جورج پشت رئیس جمهور از صنایع دریایی انجمن پالم بیچ شهرستان که دارای نشان می دهد. “ما در حال تلاش برای تعامل با جامعه است.”

تلاش بخشی از نشان می دهد حرکت آنلاین. زمانی که coronavirus-الهام مستندات آمار فلوریدا, سازمان نقل مکان کرد و این رویداد را از اواخر مارس تا آوریل 14, امید جدید تاریخ اجازه می دهد آنها را به کار گیرند و زندگی می کنند نشان می دهد. به عنوان آن مشخص شد که اواسط ماه مه نمی ارائه یک پناهگاه امن نشان می دهد مدیریت تصمیم گرفتند برای نسخه مجازی برای راه اندازی در همان روز.

Virtual Palm Beach Show

پس از لغو دو بار به دلیل coronavirus نگرانی سازمان در حال برگزاری مجازی نسخه از پالم بیچ بین المللی قایق نشان می دهد. Informa

“ما می خواهیم به ارائه چیزی از ارزش به پاداش تمام شرکت کنندگان برای تلاش های خود را و کسانی که معمولا و به حفظ و نمایش زنده” می گوید: اندرو Doole رئیس جمهور Informa بازارهای ما قایق نشان می دهد که سازماندهی پالم بیچ نشان می دهد. “ما در حال تلاش برای دریافت مطالب به همان اندازه که ممکن است. ما می خواهیم به آن را سرگرم کننده. مردم به قایق را نشان می دهد به دلیل آن را سرگرم کننده است.”

یکی از و احتمالا بزرگترین مجازی آنلاین قایق نشان می دهد PBIBS خواهد شد از ویژگی های $1.2 میلیارد دلار از قایق و لوازم جانبی و آب, حسن نیت ارائه میدهد از 436 شرکت کنندگان. سازمان همچنین طرح شامل یک عنوان و در عین حال تعداد نامعین جدید-معرفی محصول.

قلب آنلاین رویداد خواهد بود غرفه مجازی که در آن بازدید کنندگان می توانید تصویری تورهای قایق شرکت در چت با تولید کنندگان و کارگزاران و اکتشاف تامین مالی است. تمام خواهد شد جستجو شده توسط boatbuilder قایق از نوع و اندازه و قیمت و یا مدل.

Virtual Palm Beach Show

مانند دیگر مجازی حوادث تعدادی از پالم بیچ شرکت کنندگان خواهد شد که تصویری تورهای قایق بادبانی و همچنین ارائه دسترسی به تولید کنندگان و کارگزاران. Informa

یک “مرحله” بخش شامل سمینارها و نشان می دهد که شامل ماهیگیری ارائه (از جمله آنهایی که برای نوجوانان) ترجمه شده جلسات مرکز کنسول و چت و میزگرد, در میان دیگران. یک “خرید” منطقه خواهد خانه معمول زمین-بر اساس شرکت کنندگان از شرکت های موتور به تولید کنندگان پوشاک.

“ما در حال گرفتن مقدار زیادی از مشارکت می گوید:” Doole. “ما تا به حال شرکت هایی که حتی قرار بود در این نمایش درخواست را شامل می شود.”

PBIBS هر چند چوب با آن اصلی نمایشگاه خط و هر شرکت حتی اگر آن را انتخاب میزبان یک غرفه ذکر شده خواهد شد در فهرستی با لینک زنده به قرار دادن خریداران علاقه مند در تماس مستقیم است.

رشته ای از کوچکتر آنلاین را نشان می دهد توسط کارگزاران و شبکه فروش از جمله بورگس, قایق بادبانی, دنیسون قایق بادبانی فروش و MarineMax بدست قابل توجهی مجازی, ترافیک, اثبات این است که بسته به خریداران قطعا نشان می دهد تا به صورت آنلاین خرید و یا دو.

سال گذشته زنده پالم بیچ نشان می دهد جذب 53,000 شرکت کنندگان و در حالی که نسخه مجازی اجازه نمی دهد که خریداران به لمس و احساس قایق های آنلاین نشان می دهد در دسترس خواهد بود در سطح جهانی است که ممکن است در قرعه کشی و حتی بیشتر چشم ها در پایان. پس از همه, نشان می دهد, خواهد شد راه اندازی در مه 14, اما آن را در دسترس باقی می ماند تا در سال آینده را نشان می دهد آن را به یک زندگی طولانی است.

پذیرش رایگان است. هیچ صفحه نمایش خورشید مورد نیاز, اما خود را به ارمغان بیاورد کوکتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im