جستجو برای از دست رفته Naya Rivera است در حال حاضر یک ماموریت بازیابی


naya-Rivera-Recovery-Mission-2
Naya Rivera/Instagram

پس از چند ساعت جستجو مقامات منتقل شده از, جستجو و نجات به عملیات بازیابی

غم انگیز جستجو برای سابق Glee بازیگر Naya Rivera به تغییر چرخ دنده ها از یک جستجو و عملیات نجات برای بازیابی ماموریت برای پیدا کردن بدن او به گفته مقامات. ریورا گزارش شد گم شده در روز چهارشنبه و پس از او موفق به بازگشت به قایق او اجاره در دریاچه Piru, 50 مایلی شمال لس آنجلس. او چهار سال Josey خواب در قایق در زندگی خود قنتد, ژاکت, زمانی که او در بر داشت اما ریورا از دست رفته بود.

به گفته محققان Josey گفت: آنها شده بود شنا اما ریورا به عقب در قایق با او. آن را کاملا دلخراش به تصور آنچه که فقیر پسر باید پایدار در حال حاضر. ریورا اجاره کرده بود یک پل موقت نظامی زدن قایق برای دو نفر از آنها را برای یک روز سرگرم کننده از قایقرانی و شنا و آنچه باید شیرین روز تابستان در تراژدی به پایان رسید.

شهرستان ونتورا کلانتر گفت: آنها نمی تواند پیدا کردن 33 ساله ریورا پس از جستجو مربوط به 50 پرسنل هلیکوپتر, قایق خدمه غواصان و هواپیماهای بدون سرنشین در شب چهارشنبه. روز پنج شنبه در جست و گسترش به 100 پرسنل اما غواصان قادر به ادامه با توجه به دید ضعیف. ریورا رسما فرض غرق شدند.

“جستجو برای از دست رفته لس آنجلس بازیگر در دریاچه Piru تبدیل به یک بازیابی ماموریت که از پنج شنبه صبح” یک گزارش از ونتورا شهرستان کلانتر دفتر می گوید. “Naya Rivera اجاره یک قایق در دریاچه بعد از ظهر چهارشنبه و رفت برای گردش با او چهار پسر. قایق داشت دست خوش پیشامد میشه در بخش شمالی دریاچه با کودک به تنهایی و خواب پردازنده. ریورا و پسر از محققان گفت که او و مادرش شده بود شنا در دریاچه و او در قایق, اما ریورا نیست.”

کریس دلمس/خبرگزاری گتی ایماژ)

پلیس منتشر کرده اند یک نظارت تصویری است که نشان می دهد ریورا ورود به قایق راه اندازی با پسرش.

“محققان بر این باورند ریورا غرق در آنچه به نظر می رسد به یک حادثه غم انگیز” این گزارش به این نتیجه رسیدند.

بسیاری سابق Glee co-ستارگان و مشاهیر دیگر که می دانستند و کار با Naya شده اند های خود را در اندوه آنلاین, به امید یک معجزه و ارسال افکار محبت به مادر و خانواده.

Heartbreakingly سایت برنامه آخرین Instagram پست یک عکس از خودش و Josey با عنوان “فقط دو نفر از ما.”

شهرستان ونتورا کلانتر به روز رسانی عمومی به عنوان بهبود ماموریت همچنان ادامه دارد. امیدوارم ریورا خانواده قادر خواهد بود برای پیدا کردن برخی از اندازه گیری از صلح و آسایش و بسته شدن در میان این افتضاح فاجعه است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>