رولکس دیتونا است تماشای مجموعه ای است مقدس. در اینجا این است که چگونه به گرفتن دست خود را بر روی یک.

شکار برای یک ساعت رولکس دیتونا است دیده بان کلکتور معادل تلاش برای پیدا کردن جام مقدس. با وجود نسبی خود را در همه جا در Instagram و چند ساله حضور در عمده مزایده Daytonas باقی می ماند نزدیک به غیر ممکن است برای پیدا کردن در خارج از بازار ثانویه است. هر چند آنها نسبتا ارزان قیمت با استانداردهای ساعتهای لوکس—ورود به سطح فولاد-و-نسخه طلا قیمت برای $17,400—این دیتونا را رمز و راز باقی مانده است تا حدودی گیج کننده.

مصمم به رسیدن به حقیقت من سوار در یک ماموریت به یک ساعت رولکس بوتیک در خیابان پنجم منهتن برای دیدن آنچه brush-off خواهد بود زمانی که من سعی کردم برای خرید گریزان مدل. به نظر من تظاهر به یک پرچین-مدیر صندوق و یا گفتن آنها من رفیق Auro Montanari من فرستاده اما از آنچه که من شنیده ام حتی یک عملکرد رقص هفت حجاب را انجام خواهد داد. من تصمیم به بازی گنگ.

“من اینجا هستم برای خرید ساعت رولکس” من اعلام کرد به دربان که طلیعه و من را به سمت اتاق و به مراقبت از فروش مرتبط. من او را جیمز.

“من نیاز به خرید یک هدیه تولد برای شوهرم و من نمی دانم آنچه به” من و جلب اعتماد در جیمز که به کارگردانی من نسبت به یک مورد شامل زیر دریایی به تماشای. فولاد-و-طلا مدل مورد هزینه $14,000, او گفت:. “این ما را بیشتر یاد تماشای” او به من گفت.

“من می شنوم که دیتونا نیز واقعا خوب” من جرأت امیدوارم. جیمز نگاه کمی شک و تردید است. “ما نمی هر گونه در اینجا در فروشگاه” او گفت:. “آنها بسیار نادر است و همه آنها به ویژه مشتریان است.”

Rolex Cosmograh Daytona

ساعت رولکس

“وای شما مجبور به رفتن تمام راه را به سوئیس برای دریافت یکی است؟,” من پرسیدم wide-eyed.

“آن را حتی بدتر وجود دارد. آنها نه فقط برای فروش” گفت: در نهایت موافقت خود را برای توضیح فرایند: “شما فقط می توانید اجازه دهید هر کسی در راه رفتن و خرید یک. و این که راه راست را به انجام همه چیز. تصور کنید اگر شما دیدم کسی با پوشیدن یکی از شما خواست که در آن آنها آن را کردم و آنها گفتند که آنها راه می رفت در اینجا و فقط برداشت تا. چگونه است که شما احساس می کنید اگر شما می خواهم به خرید از ما را برای سال ها و تا به حال هرگز یک؟”

“بد است؟”

جیمز موافقت. “شما نیاز به قرار دادن خون و عرق و اشک—معنی سهام به تشکیل یک رابطه با نام تجاری. شما نیاز به یک واقعا مشتری وفادار و سپس ما آن را به عنوان یک پاداش است. بنابراین من می تواند به شما آنچه شما می خواهید, اما آن را به طور واقع بینانه و نه یک دیتونا.”

من چپ دست خالی اما اطمینان که هفت حجاب های غیر ضروری بود. پول آزادانه و استراتژیک مستقر خواهد انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>