سنگ دختر هنوز هم حاضر به این باور است مائوئی از ‘Moana’


the-rock-daughter-maui
راک/Instagram

سنگ شده است در تلاش برای متقاعد کردن او دو سال است که او را مائوئی برای ماه

به عنوان اگر داشتن این سنگ برای پدر شما نیست به اندازه کافی خنک برای یک بچه تصور کنید که دانستن که او صدای پشت مائوئی از محبوب دیزنی فیلم Moana. آن را تقریبا بیش از حد عالی درست باشد اما در مورد سنگ های تیانا, آن را در واقع بیش از حد عالی درست باشد. چرا که او حاضر به دادن پدر او اعتبار او سزاوار برای ابراز چنین افسانه ای شخصیت های دیزنی است. و این خنده دار است.

سراسر ملی ما stay-در-خانه دوره قرنطینه, Dwayne “The Rock” Johnson شده است به شدت و با صبر و حوصله تلاش برای متقاعد کردن او دو سال است که او را مائوئی. مائوئی. مرد پشت آهنگ او را دوست دارد بسیار است و باعث می شود پدر او نه تنها گوش دادن به آواز خواندن به او چند بار در روز.

اما زمانی که او می پرسد اگر او معتقد است که او را مائوئی و سپس ارائه سرما ضربه در یک برش خنده دار, ساده, “No.” باید گفت “قابلی” نیست آسان آهنگ به آواز خواندن — به خصوص بدون مقدار زیادی از عمل است. حداقل سنگ گرفتن مقدار زیادی از عمل او قطعا هرگز فرسوده در این شعر که برای اطمینان حاصل کنید.

در ماه آوریل او برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده سفر به تیانا جانسون به این باور پدر او واقعا Demigod مائوئی و آن را همه چیز. یک دلیل آن را دوستداشتنی و دو, از آنجا که ما تنها یک ماه به قرنطینه زندگی و همه چیز سخت به نظر می رسید پس از آن.

“و برای 937th زمان امروز او می خواهد پدر به آواز خواندن همراه با Maui,” او نوشت ، “او هیچ ایده ما همان فرد است. و من هیچ ایده چه چیزی بعد از آن دیگر, اما من مطمئن هستم که آن یکی که به پایان می رسد با Y. به همه مامان و پاپا خرس وجود دارد رفتن را از طریق آن ما را در درک. 24 ساعت پدر و مادر. شما خواب و کوکتل زمانی که شما می توانید.”

آن را به خنده دار وقتی که تیانا است به اندازه کافی برای ایجاد ارتباط — آن را مانند تحقق پدر شما بابا نوئل اما راه بهتر است. چون شما می دانید, آن را سنگ. #SorrySanta.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de