the-rock-and-daughter-singing

سنگ دختر کوچولو هیچ سرنخی است مائوئی از “Magic”

یک روز, Dwayne “The Rock” Johnson 2-year-old daughter تیانا در حال رفتن به رشد و یادگیری است که بازی مائوئی در Moanaاما امروز این است که بعد. که خوب است به دلیل تماشای, راک, آواز خواندن همراه به “خوش باشی” به عنوان یک راه برای عبور زمان در طول قرنطینه یکی از شایان ستایش ترین چیز در این هفته دیدیم. و وبلاگ صرف مقدار زیادی از زمان در رسانه های اجتماعی با بچه های خود را به طوری که گفت یک مقدار زیادی.

پدر پست شده در تصویری به Instagram دیروز همراه با همه بیش از حد relatable عنوان. او نوشت: “و برای 937th زمان امروز او می خواهد پدر به آواز خواندن همراه با مائوئی. او هیچ ایده ما همان فرد است. و من هیچ ایده چه چیزی بعد از آن دیگر, اما من مطمئن هستم که این یکی نیست که به پایان می رسد با یک Y. به همه مامان و پاپا خرس وجود دارد رفتن را از طریق آن ما را در درک. 24 ساعت پدر و مادر. شما خواب و کوکتل زمانی که شما می توانید.”

اگر بچه های خود شده اند التماس شما را به آواز خواندن همراه به فیلم های مورد علاقه خود را از لحظه ای (اعم از این که یخ زده, عضو شورای نظارت مدتو یا برخی از دیگر تلنگر با آزاردهنده جاذب soundtrack), خدا را شکر که حداقل شما نیست به معنای واقعی کلمه کسی آواز آهنگ ها برای آن است.

اگر شما دیده نمی Moana هنوز, شما احتمالا باید: سنگ نقش دوست داشتنی پلینزی demigod که قادر به تغییر شکل به هر چیزی که او می خواهد. همچنین, آن را فقط یک واقعا فیلم خوب, من قسم می خورم. بازیگر و دختر خود را در واقع باید یک اتصال خاص به مائوئی: در سال 2017 سنگ توییتی که Moana شخصیت الهام گرفته شده بود خود پدر بزرگ بالا رئیس پیتر Maivia از Samoa. پیتر Maivia (همچنین به عنوان شناخته شده Fanene Leifi پیتا Maivia) یک کشتی گیر معروف بخشی از Anoa و خانواده (که در واقع کشتی سلطنتی).

جای تعجب نیست که سنگ سرد است با آواز “خوش باشی” non-stop (حتی اگر او وانمود میکند که او را بیش از آن). در اوایل این ماه superdad ارسال شده یک ویدیو در Instagram که به او نشان داد آموزش تیانا راه مناسب برای شستن دست های خود را. معلوم رپ بخشی از “خوش باشی” است که کاملا به پایان رسیده و به چه مدت شما قرار است برای شستن دست های خود را به مطمئن شوید که آنها در حال جوانه-رایگان. خود را سرگرم kiddos و آنها را آموزش چگونه به درستی کشتن باکتری ها ؟ چرا که نه ؟

اگر شما می خواهید به ترکیب “خوش باشی” را در دست شستن درس و یا فقط می خواهید برای گوش دادن به سرگرم کننده (چه چیز دیگری شما را در رفتن, راست?), در اینجا آهنگ از Moana:

آن را خوب و درست است ؟ اگر سنگ می خواهد به خواندن “خوش باشی” به ما برای 938th زمان ما خواهد بود کاملا خوب با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de