the-rock-fighting
کوین زمستان/گتی ایماژ

سنگ می گوید قرنطینه مجادله در نظر گرفتن تلفات در ازدواج

با کار بر روی نگه دارید مشاهیر به دنبال راه هایی برای ایجاد محتوا و مشغول ماندن در طول coronavirus همه گیر و Dwayne “The Rock” Johnson تبدیل شده است به طور مستقیم به طرفداران خود در یک Q&A سری که در آن او را کنار می گذارد عقل او آموخته شده در طول زمان خود را بر روی زمین. در 18 آوریل سال 2020 سنگ تبدیل به یک عمیقا relatable موضوع: چگونه به مبارزه نیست در مورد احمق گه با شریک زندگی خود را در طول coronavirus مستندات.

قبل از coronavirus, ارتباط جنسی, bickered. این یک چیز است. اگر شما لازم نیست سر و کله زدن خدا به شما برکت دهد. در طول coronavirus استدلال بیش از که آیا این ظروف در حال حاضر یک هسته کلامی ، آن را سرگرم کننده نیست اما انگار طاعون در خارج از هیچ کس چیزی نمی داند و همه گیر در داخل با صفر فضای شخصی بنابراین ما آن را — هر کس در لبه تحت فشار قرار دادند و به محدودیت های خود را.

یک فن نوشت: در پرسیدن سنگ چگونه او و همسر لورن Hashian در حال مقابله طول مستندات و سنگ اعتراف کرد که او و همسرش “snippiness” است و در سطح دیگر در حال حاضر.

“ما مغرور با هر یک از دیگر در حال حاضر ما استدلال می کنند” راک به اشتراک گذاشته. “دو هفته اول من واقعا لرزان من فکر کردم ده گام پیش رو بدونم که چه کار می شود مانند مدرسه چه جدید معمولی شبیه است. وجود دارد بسیاری از گه همه ما در حال فکر کردن در مورد آن را به مقدار زیادی از فشار.”

او گفت که او احساس او به طور مداوم عذرخواهی به همسرش گفت: “این بهترین روز من بهترین روز است.” اما چند هفته به این چیزی که راک در حال حاضر می گوید: ثابت مجادله با توجه به راهبردهای مقابله ای که او می گوید تا به حال یک “اثر مثبت” در ازدواج خود را.

او به عنوان مثال از اینکه چگونه آنها با صبحانه زمانی که او ساخته شده مغرور نظر و سپس “آن را تشدید کرد.” این “مغرور” رفتار — به عنوان سنگ آن را به نام — در نهایت از دست شدم تا همسر خود را با آرامش ایستاده بود و گفت: “شما می دانید آنچه که من میخوام راه دور.” او سپس در زمان صبحانه خود را به حمام و سنگ بود “در سمت چپ وجود دارد کله پاچه به تنهایی در صندلی من.” پس از او آرام راه می رفت به حمام و شروع به اصلاح و همسرش شوخی “راه من استفاده می شود که ریش تراش برای تراشیدن سگ توپ شب گذشته” و مانند آن تنش را شکست. او می گوید آنها را در آغوش کشید و متوجه شد که آنها حتی نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه که آنها در مورد مبارزه با لحظه پیش و عذرخواهی به یکدیگر برای رفتن “را از طریق که احمقانه گه.”

بدیهی است که سنگ نیست اما او یک دختر بسیار عاطفی هوشمند انسان فقط در تلاش برای ایجاد حس از این همه دیوانگی و آن را آرام به می دانم که ما نه تنها در این است. هر کس صدمه زدن به هر کسی تحت فشار است — اگر ساخت خنگ جوک ها در مورد سگ توپ را نگه می دارد ما را از شلاق یکی را دوست داریم ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im