سنگ اهدا بیش از 700K بطری آب به خط مقدم از کارگران


the rock voss donation
Dwayne Johnson/Instagram

سنگ و وسع آب شروع اهدای در ماه مه و پس از بیش از هدف خود

دواین “راک” جانسون تا پیکر او همچنان به بازگشت به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر. او اعلام کرد در Instagram دیروز که او و وسع آب شرکای ملاقات کرد و بیش از هدف خود را از اهدای 700,000 بطری آب به کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر کشور.

“این است که ما کوچک راه برای گفتن” با تشکر از شما که ما راه های کوچک به شما اجازه می دانم که چگونه سپاسگزار ما برای همه کار خود را به عنوان شما همچنان به مراقبت و مراقبت از عزیزان ما, خانواده ما, دوستان ما,” the Rock گفت. “من با تشکر از شما بچه ها خیلی از ته قلب من است.”

سنگ ادامه داد: برای گفتن بهداشت کارگران است که آنها نه تنها الهام بخش او که در بازگشت او و بقیه از ما آمریکایی ها را “همچنان به طور منظم — با پوشیدن ماسک, بودن, هوشمند, اجتماعی فاصله.”

“به من گفت: من توجه داشته باشید شخصی به شما بچه ها با تحویل شما الهام بخش من است. شما واقعا نمی,” او گفت:.

“وجود دارد بسیاری از بیمارستان ها در ایالات متحده در حال حاضر که در آن ما هستند و خزنده به این که 80 تا 90 درصد ظرفیت است. من گفت: به شما بچه ها قطع در آن وجود دارد” راک ادامه داد. “ما به عنوان غیر بهداشتی کارگران هموطنان آمریکایی و خودم ما میخوایم انجام همه چیز را که ما احتمالا می تواند به طور منظم به سخت کوش و مسئول در طول این زمان به انجام همه چیز را که ما می توانید انجام دهید در حمایت از شما. و این بدان معناست که با پوشیدن ما ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و دوباره انجام همه چیز را که ما می توانیم. اکنون زمان آن است که ما به عنوان سخت کوش ما احتمالا می تواند به عنوان منظم به عنوان ما می توانیم.”

واس اعلام کرد COVID-19 اهدای تلاش در خرداد ماه شروع و با اهدای 480,000 بطری به صندوق شهرداری برای پیشبرد نیویورک شهرستان توزیع شده به پزشکی اولین پاسخ دهندگان. بطری آب منابع نیز تحویل به بیمارستان و امکانات بهداشتی و سازمان های ارائه امداد رسانی به کسانی که مبتلا به کروناویروس در سراسر کالیفرنیا و نیویورک منطقه سه جانبه دولت. واس همچنین گسترش تلاش های خود را به شیکاگو, کانادا, مکزیک, برزیل و فرانسه و انگلستان مناطق.

“آب برای زندگی ضروری است, اما آنچه روشن شده و در طول این جهانی و همه گیر است که چقدر ضروری خط مقدم ما کارگران به هر کس بقا” گفت: Glenn هارتمن مدیر اجرایی آمریکا در وسع در یک بیانیه آماده. “از آنجا که ما شروع این ابتکار ما آموخته است که آب بطری است که در میان اکثر درخواست منابع از کارگران خط مقدم. این مردم شجاع در حال قرار دادن همه چیز را بر روی خط برای ما و ما در وسع در حال فروتن با پاسخ مثبت ما را از این برنامه و مفتخر به ادامه کمک هر چه ما می توانیم برای کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است در طول این بار تلاش.”

سنگ و سپس اهدا 5,000 بطری برای نجات ارتش گرجستان اضطراری فاجعه خدمات در ماه گذشته برای آن نهفته گردباد اخیر در گرجستان است.

“در طول این زمان نامشخص وجود دارد در حال حاضر خیلی نیاز و در حال حاضر صدها نفر از خانواده های آواره به دلیل گردباد اخیر. به عنوان یک اقامت گرجستان خودم این افتخار را به قادر به پشتیبانی کار شما در حال انجام برای کمک به بسیاری از مردم تحت تاثیر این ویرانی در منطقه ما,” او گفت:.

نجات ارتش گرجستان اضطراری فاجعه خدمات

“ما بسیار سپاسگزار برای آقای جانسون برای همکاری با ارتش رستگاری گرجستان در انجام بسیاری خوبی داد.” سرهنگ ویلیام Mockabee بخشی فرمانده برای نجات ارتش گرجستان در بیانیه ای. “محبت خود را خواهد شد یک راه طولانی برای ارائه کمک و امید برای مردم در زمان نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>