سنگ را از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن: “است که در آن ما دلسوز رهبر’


the-rock-donald-trump-where-are-you
TheRock/Instagram

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر و Instagram سنگ می گوید: هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن نام اما روشن است که او به زبان

اعتراض خود را به هفته دوم پس از مرگ جورج فلوید, احمد Arbery و Breonna Taylor — در علاوه بر این به تعداد بی شماری از آمریکایی های سیاه و سفید به کشته شدن قبل از آنها — مشاهیر پیوسته اند کسانی که برای صحبت کردن با استفاده از سیستم عامل خود را برای کمک به گسترش پیام های آنها را باور. و کسی که فقط کاشته خود را بصورتی پایدار و محکم در کنار نژادی عدالت است Dwayne “The Rock” Johnson که زیر آن نوشته شده نزدیک به نه دقیقه ویدئو به خود Instagram و حساب توییتر ابراز حمایت خود را از زندگی مهم جنبش در حالی که همچنین ارائه یک تاول نقد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در تصویری سنگ هرگز در واقع اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن با نام اما روشن است که او صحبت کردن را به زمانی که او می پرسد: “کجا می روی ؟ که در آن ما هستند ، که در آن شما هستند؟”

سنگ همچنان که رهبر ما در این زمان ؟ در این زمان که کشور ما پایین است بر روی زانو, التماس, التماس, صدمه دیده است, عصبانی, نا امید, در, درد, التماس و تمنا با سلاح های خود را فقط مایل به شنیده می شود. گدایی و التماس و دعا کردن برای تغییر. که در آن شما هستند؟”

در طول تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تفرقه و انتقاد برای تهدید و ستایش ادامه داد: خشونت. او را تهدید آمریکا معترضان با نیروی نظامی “باطل سگ” و “شوم سلاح.” او در تظاهرات مسالمت آمیز پاک از در مقابل کاخ سفید با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به طوری که او می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا به صورت کوتاه, عکس, opp. دانستن تمام است که آن را سخت به اکو سنگ را رها کنند.

“از کجا است ما دلسوز رهبر که رفتن به کشور ما که در پایین زانو و گسترش دست و بگو: شما ایستاده. ایستادن با من. ایستادن با من – چون من به شما کردم. I got you,” او می گوید: در ویدئویی خود را. “من شما را بشنود. من با گوش دادن به شما. و شما باید کلمه من است که من قصد دارم به انجام همه چیز را در قدرت من تا زمانی که من در حال مرگ روز — my last breath — به انجام همه چیز را من می توانم به ایجاد تغییر که مورد نیاز است. برای عادی برابری به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

هشت و نیم دقیقه است اما به خوبی به ارزش تماشای در تمامیت آن. چیزهایی سنگ مورد مذاکرات دردناک هستند به شنیدن اما به هیچ وجه نزدیک به عنوان به عنوان دردناک در ادامه این مسیر از نژاد پرستی و نفرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>