جمع در شکار برای سنگهای Van Cleef & Arpels, کارتیه و وات زرگران به طور معمول به جلو نگاه به نیمه دوم ماه آوریل زمانی که حراج خانه های سنتی به معاون کشیش بخش فروش قطعات شایسته به نام “شکوه” و یا “مهم است.” اما خانه حراج در حال حاضر رتبه بالا در میان لوکس متمرکز بر کسب و کار است که باید تجدید نظر استراتژی های خود را در میان stay-at-home سفارشات که به طور قابل توجهی تحت تاثیر بهار برنامه.

کریستی “با شکوه جواهرات” فروش اصل میله میله برای مارس 22 آزمایشی منتقل شده است به ژوئن 11, هر چند کریستی سخنگوی ارین McAndrew اشاره می کند که تاریخ می تواند تغییر دوباره بسته به وضعیت وقایع عمومی در شهر نیویورک است. “پس از کریستی دفاتر در سراسر ایالات متحده بودند به طور داوطلبانه بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی در مارس 13, کریستی عهده کامل بررسی جهانی از آن حراج تقویم در نور در حال تحول Covid-19 وضعیت,” او می گوید. “در حالی که ما مایل به ارائه راهنمایی های بسیار به عنوان اوایل به عنوان ممکن است در پیشنهاد حراج تاریخ ما این کار را با درک که کریستی ادامه خواهد داد برای انطباق فعالیت خود را به عنوان لازم و تمام اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از کارکنان و مشتریان و جامعه بزرگتر.”

در ساتبی “و با شکوه جواهرات” نیویورک فروش در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 21 منتقل شده است به تاریخ 9 ژوئن در حالی که آن “جواهرات با شکوه و نجیب جواهرات” فروش برنامه ریزی شده برای ژنو در ماه مه نیز به تاخیر افتاده است تا 30 ژوئن. “در حال حاضر با توجه به دولت, بخشنامه ها, تمرکز ما این است که در برگزاری آنلاین-تنها فروش مهاجرت زنده فروش به آنلاین-تنها خرید و فروش در زمان مناسب و یا به تعویق انداختن آنها را به تاریخ بعد بر اساس آنچه حس می کند برای هر فروش و از محل می گوید:” دیوید بنت در سراسر جهان رئیس ساتبی طلا و جواهر را بدست آورد.

Sotheby's Gem-Set Diamond and Enamel Tutti Frutti Cartier Bracelet (estimate $600,000-$800,000)

ساتبی Gem-مجموعه ای از الماس و مینا Tutti Frutti کارتیه دستبند حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

ساتبی همچنین اضافه کرده است دو منحصر به فرد آنلاین حوادث به تقویم خود: یک-بسیاری فروش از یاد 1930 کارتیه Tutti Frutti دستبند حک شده زمرد و یاقوت و یاقوت کبود شده برای ماه آوریل 24-28 و حمل حراج برآورد $600,000 به $800,000 در حالی که یک “ایتالیایی, زرق و برق” انتخاب جواهرات با بولگاری و مارینا B برگزار خواهد شد ممکن است 6-12. “ما مشتاقانه به استقبال دوستداران جواهرات به ما salesrooms و نمایشگاه ما هیجان زده به فشار پیش رو با فرمت های نوآورانه در ماه های آینده” بنت اضافه شده در بیانیه ای اعلام آخرین تغییرات به خانه روم.

دویل در ابتدا برنامه ریزی شده به ادامه آن مارس 23 “مهم طلا و جواهر” فروش به عنوان یک آنلاین-تنها رویداد اما به تازگی به تعویق افتاد که رویداد به 10 ژوئن. دویل نیز میزبان دو طلا و جواهر فروش در ماه مه با هم مخلوط و تعداد زیادی تنظیم شده برای منعکس چگونه بالا پایان مزایده در حال تحول است و به عنوان stay-at-home سفارشات ادامه خواهد داد. “ما در حال استقبال از توانایی ما برای زیرک” می گوید: نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت لورا دویل است. “هر دو خریداران و فروشندگان وجود دارد اما یکی از چیزهایی که ما دریافتیم این است که آنلاین فروش 500 بسیاری است یک روز طولانی برای جمع آوری به صرف در خود و یا کامپیوتر. بنابراین ما در حال گردآوری رویدادهای ما به کوچکتر از فروش تنظیم قوانین برای دیدار با تقاضا از فروشندگان و خریداران است.”

در میان بزرگترین تغییرات برای این عمده فروش است که خانه های حراج شده اند قادر به میزبان ترشح پیش نمایش عمومی یا خصوصی یک در یک قرار ملاقات با مشتریان با ارزش. “من واقعا با الهام از نوآوری و خلاقیت از تیم ما و چگونه به سرعت به هر کس متناسب با شرایط” دویل می گوید. “برخی از سنگ های قیمتی واقعا نیاز به دیده می شود به واقعا قدردانی بنابراین ما در حال همکاری با وضوح بالاتر تصاویر و همچنین انجام کارهایی مانند Facetiming و زوم جلسات با مشتریان صحبت کردن آنها را از طریق قطعه که از علاقه. که ارتباط شخصی است مهم تر از همیشه پس از گرفتن بر روی گوشی و یا تعامل با مشتریان از طریق ویدئو کنفرانس reestablishes که سطح راحتی.”

Doyle's Pearl and Yellow Diamond Pendant Earrings

دویل مروارید و الماس زرد آویز گوشواره حسن نیت ارائه میدهد از دویل

زمانی که دویل “مهم جواهرات” فروش آغاز و در ژوئن 10, که قطعات ممکن است در قرعه کشی بیشتر علاقه ؟ لورا دویل امتیاز به یک جفت از انفصال-آویز گوشواره های دریای جنوب, کشت مروارید و فانتزی شدید الماس زرد جمعا حدود 18.50 قیراط در لبه الماس سفید و تنظیم پلاتین و طلا است که حمل حراج برآورد از 150.000 دلار به 250.000 دلار و همچنین به عنوان یک David Webb دستبند گردد شیاردار azurmalachite در 18 قیراط طلا زرد با لهجه یاقوت و پلاتین-تنظیم الماس. که قطعه برآورد شده است به بهانه بین $25 ، 000 و $35,000. “من دوست دارم که دستبند دو رنگ ترکیبی و دلیل آن را فقط واقعا خوشحال,” او می گوید. “این نوع از قطعه ای است که به ارمغان می آورد شادی و مردم خواهد بود به دنبال چیزهایی است که احساس منحصر به فرد و خاص است. و من علاقه مند به دیدن آنچه فانتزی رنگی گوشواره الماس را که در بازار شده است کمی ساکت تر و درک افراد و طعم تمایل به متفاوت است به طور گسترده ای در سنگ های رنگی.”

Doyle's David Webb bracelet

دویل David Webb دستبند حسن نیت ارائه میدهد از دویل

تنظیمات در ساتبی در برنامه, در ضمن تا حدی بازتابی از افزایش اخیر از آنلاین مناقصه بنت می گوید. “نتایج حاصل از این دو فقط آنلاین طلا و جواهر, فروش برگزار شد [مارس] امیدوار هستند در واقع,” او می گوید. “فروش جذب شرکت کنندگان از بیش از 30 کشور در سراسر جهان با 20 درصد از داوطلبان کاملا جدید به ساتبی.” در آن دو فروش 93 درصد از تعداد زیادی به فروش می رسد با 56 درصد از آنها دستیابی به قیمت های بالاتر از خود را قبل از فروش بالا برآورد او می افزاید.

Sotheby's Fancy Intense Blue Diamond and Diamond Ring

ساتبی فانتزی آبی شدید الماس و حلقه الماس حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

نکات برجسته از ژوئن 9 “جواهرات با شکوه” فروش در ساتبی شامل یک حلقه نمایشگاه 3.67 عیار فانتزی آبی شدید الماس flanked توسط الماس سفید است که حمل حراج برآورد 2.5 میلیون دلار به 3.5 میلیون دلار. برای طرفداران تاریخی جواهرات 280-بسیاری “پاریس Joaillerie” فروش اصل وقوع مارس 1 و در حال حاضر مجموعه ای برای 10 ژوئن در ساتبی در پاریس شامل طرح توسط Mellerio افسانه ای Rue de la Paix خانه که تاسیس شد در سال 1613 گردد و قطعه برای ماری آنتوانت و ملکه ویکتوریا. “آن را دشوار است به انتخاب میان Mellerio قطعه—من پرشور در مورد عتیقه جواهرات, بنابراین من می خواهم بگویم بسیاری 145 الماس و زمرد کبود گردنبند ایجاد شده در پایان از 19th century. طراحی خالص است و بی انتها” بنت می گوید: زمانی که خواسته در مورد قطعاتی که ممکن است در قرعه کشی شدید مناقصه. “بالا بسیاری در Mellerio انتخاب بسیاری 169 نیز قابل توجه: 1977 طلا و زمرد و گردنبند ویژگی های 19.76 عیار قطره به شکل دامله زمرد که به احتمال بسیار زیاد در قرن 19. آن را قابل توجه قطعه بسیار نوآورانه و متعادل طراحی شده است.”

Sotheby's Late 19th Century Aquamarine Mellerio

ساتبی در اواخر قرن 19 زمرد کبود Mellerio حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

در حالی که کریستی باعث می شود تنظیمات به آن “جواهرات با شکوه” فروش خانه نیز اشاره شده است و مشتریان برای مشاهده در اطاق خصوصی فروش بخش از سایت خود را. زمان خصوصی-فروش قطعات شامل خیره کننده Serpenti راز ساعت مچی و دستبند توسط بولگاری گردد در فیروزه و زمرد و الماس در 18 قیراط طلای زرد است. “این چنین قابل توجه یاد قطعه درست جایزه زمانی که مردم به دنبال یک بولگاری Serpenti می گوید:” دافنه, Cowberry, سر از طلا و جواهر برای کریستی در آمریکا که همچنین ramped تا آن استراتژی آنلاین از جمله دو آنلاین طلا و جواهر فروش: اولین بسته در آوریل 24, در حالی که دوم برگزار خواهد شد مارس 28 طریق ممکن است 8. “ما شنیده ایم از مشتریان که آنها علاقه مند هستید هنوز هم به دنبال خرید و فروش و دستیابی به قطعات برای مجموعه های خود را. که نقش بزرگی در تصمیم گیری ما برای حرکت رو به جلو با فروش آنلاین است که هم بسیار متفکرانه” Lingon می افزاید.

Christie's Bulgari Serpenti

کریستی بولگاری Serpenti حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

آنلاین طلا و جواهر رویداد است که هیچ چیز جدید برای کریستی که شد ماهر با پلت فرم در سال 2011 با افسانه ای الیزابت تیلور و مستغلات فروش. “وجود دارد عمده قطعات ارائه شده در فروش, اما ما همچنین نیاز به یک راه برای تعامل با مخاطبان با صدها نفر از قطعات دیگر در مجموعه” Lingon توضیح می دهد. “این نوع از تعامل در نهایت تبدیل شد قابل توجه برای ما ثابت شده و آن را به حال یک ارزش برای ارائه طلا و جواهر در برخی از نقطه قیمت می باشد.”

Christie's JAR Moonstone, Sapphire and Diamond Earrings

کریستی شیشه سنگ ماه یاقوت کبود و الماس گوشواره حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

بسیاری در کریستی “با شکوه جواهرات” حراج در دسترس خواهد بود برای مشاهده آنلاین تقریبا سه هفته قبل از آن فروش را تایید, تاریخ, در حالی که مشتریان خصوصی به طور معمول دریافت کاتالوگ و دو تا سه هفته پیش از این رویداد. Cowberry اعتماد به نفس جمع نا امید نمی شود وقتی که فروش اتفاق می افتد. “ما باید برخی از قابل توجه سنگ های رنگی از جمله یک حلقه شامل یک 52.48 قیراط یاقوت کبود است که برآورد شده است برای رفتن برای 500.000 $به $700,000 و ما نیز باید بزرگترین بی رنگ گلابی شکل الماس تا کنون ارائه می شود در ایالات متحده: یک 115.83 قیراط سنگ بسیار به سادگی می توان به عنوان یک آویز با برآورد 5 میلیون به 7 میلیون دلار,” او می گوید. “ما همچنین برخی از گوشواره های زیبا از شیشه واقعا خوب گروه از املاک و پیدا کنیم که جمع می تواند بسیار پرشور در مورد شیشه قطعات.” در میان قطعات طراحی شده توسط معروف درجا Joel آرتور روزنتال در پاریس آتلیه یک جفت سنگ ماه یاقوت کبود و الماس گوشواره و همچنین به عنوان یک جفت از بروچس گردد رنگی یاقوت کبود spinels و هر دو سفید و الماس های رنگی. هر زیادی است که انتظار می رود برای فروش به صورت بین 150.000 دلار و 250.000 دلار است.

Christie's JAR Sapphire, Spinel and Diamond Earrings

کریستی شیشه یاقوت کبود, یاقوت و الماس گوشواره حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

در حالی که پرسش در مورد اقتصاد همچنان به تسلط مکالمات در پی کسب و کار بسته به حراج کارشناسان معتقدند بازار طلا و جواهر باید نه تنها باقی می ماند جامد, اما همچنین ممکن است افزایش فروش و بهره در هفته های آینده و ماه. “ما دیده ایم این در طول سال در دیگر شرایط زمانی که مشتریان می خواهید برای خرید طلا و جواهر به عنوان یک دارایی های مختلف کلاس” Lingon می گوید. “پس از آن نکرده اند و جای تعجب است که مشتریان در حال رسیدن به سوال در مورد هر دو آینده فروش و فروش خصوصی. در میان همه چیز است که رفتن در آن را قطعا یک نقطه روشن به این نوع بازخورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im