گسترش اسلحه در ایالات متحده باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است به یک “پلیس خوب’


Proliferation-Of-Guns-In-The-U.S-good-cop-1
مامان ترسناک و skaman306/گتی

یک لحظه تصور کنید که شما در یک جهان عاری از نژاد پرستی. در این جهان وانمود شما یک افسر پلیس است. به عنوان مثل شما صادر اسلحه گرم. این اسلحه است که به منظور استفاده به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است, تنها زمانی که زندگی شما و یا زندگی شخص دیگری است که بلافاصله در معرض تهدید است. گاهی اوقات بد واقعا بد و پلیس شما باید به سرعت تصمیم گیری های دشوار در مورد زمانی که به استفاده از اسلحه گرم. شما پیوست نیروی انتظامی با نیت خالص. شما واقعا می خواهید برای خدمت و حفاظت از جامعه خود را. این ایده از کشتن کسی که حتی یک “پسر بد” حتی در دفاع از خود و یا شخص دیگری زندگی باعث می شود معده شما به نوبه خود.

حالا تصور کنید که در این نژادپرستی-رایگان دنیای فانتزی مقدار از مردم شما در ارتباط برقرار کردن با آن به مراتب بیشتر از مقدار اسلحه کسانی که مردم را—شما به معنای واقعی کلمه outgunned توسط مردم شما سوگند یاد شده برای محافظت از. در هر وضعیت در هر لحظه شما ممکن است یک لود اسلحه گرم اشاره کرد در صورت خود را. شما نمی توانید بدانید که اسلحه دارد و چه کسی ندارد تفنگ چرا که قانون می گوید که تقریبا هر کسی می تواند حمل سلاح پنهان. هیچ رجیستری بدون راه جلوتر از زمان آنچه که شما در حال رفتن به.

در بالای این, شما عمل با داستان های بی شماری از افسران همکار خود را به ضرب گلوله کشته پایین در حین انجام وظیفه. شما به تماشای فیلم تصویری از آن. خطر شده است هیجان زده به شما. شاید شما حتی شاهد یک همکار افسر شات گرفتن.

من نمی توانم تصور کنید که آن را ممکن است برای شما—برای هر کسی که واقعا به انجام این کار بدون اینکه به طور مداوم تحت تاثیر ترس و پارانویا است. نمی خواهد خود را تنها انتخاب بود به رفتار به عنوان اگر هر فرد شما را در تماس با یک اسلحه پر ،

در حال حاضر اضافه کردن نژادپرستی پشت در چون واقعیت است.

در سال 2016 مینه سوتا افسر کشیده بیش از Philando کاستیا ظاهرا به دلیل کاستیا همسان شرح کسی “مشارکت در سرقت” و با دقیقه به ضرب گلوله کشته بود آقای کاستیا پنج بار در نقطه ای خالی محدوده. ما در حال حاضر می دانیم که غیر مسلح سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در نرخ نگران کننده بالاتر از دیگر اقوام, اما اضافه کردن یک اسلحه اضافی به مخلوط و یک افسر پلیس است که کاملا به معنای واقعی کلمه رایگان به قتل با مصونیت از مجازات—افسر در کاستیا را مورد یافت شد نه گناه از درجه دوم قتل نفس.

آقای کاستیا انجام مطلقا هیچ چیز اشتباه است. او همه چیز را به او گفته شد. او مودب. او شکست ندارد ، او به اطلاع افسر خود را از نظر قانونی برگزار سلاح دقیقا همانطور که او قرار بود به. او گفت: افسر که او برای رسیدن به کیف پول خود را نه با تفنگ خود را.

پلیس می ترسند از متهمان با اسلحه و آنها نژادپرست است. آنها می ترسند از مردم—که آیا آنها مظنون یا نه—که اسلحه. و نمی @ من با “همه پلیس است.” مگر اینکه یک افسر پلیس است که صریحتر دفاع برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند در پلیس که افسر پلیس همدست است.

چرا پلیس های طرفدار حقوق تفنگ به هر حال ؟

Midsection of a police officer wearing equipment belt
Katja Kircher/گتی

اما اجازه دهید نژادپرستانه پلیس کنار دوباره برای یک لحظه. چرا پلیس صحبت می کنند تا به نفع تفنگ قانون ؟ چرا آنها در حقیقت pro-تفنگ ؟ چرا در واقعی تماشا هستند و پلیس خوب بودن outgunned توسط خود جوامع است ؟ من شروع به تحقیق در این قطعه خوش است که من را در پیدا کردن شواهد معقول درصد از افسران پلیس که طرفدار تفنگ قوانین و مقررات. من مخالف است.

معروف و بارها به نقل 2013 بررسی توسط پلیس یکی ادعا کرد که اکثریت قریب به اتفاق از پلیس ها به نفع حمل پنهان برای “غیر نظامیان که به اعدام محکوم نشده است از جنایت و/یا نمی شده است از نظر روانی/پزشکی ناتوان.”

یک مقاله در پلیس یکی ادعا می کند: “آنچه چک مخالف از اتمام عمل خود ترس است. ترس از ناشناخته و یا شناخته شده حامل اسلحه که در حال رفتن به گرفتن بلیط خود را به جهنم و سمت راست و سپس سمت راست وجود دارد. این اثر فوری در کاهش خشونت آمیز فعالیت های جنایی.” اما این فرض واقعیت است که شش نفر از هر ده تفنگ مرگ و میر در حال خودکشی است که اکثر قتل نیست و مرتکب روانی و کشورهای با بالاترین سطح از اسلحه گرم مالکیت باید بالاتر از نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز متعهد با اسلحه گرم.

پلیس مفروضات در مورد علل خشونت اسلحه در حال گفتن. پلیس در یک بررسی 1.6 درصد از افسران پلیس مورد بررسی اعتقاد تفنگ, جرم, حال هر گونه ارتباط با عوامل اقتصادی یا نابرابری درآمد. 38.1% اعتقاد تفنگ جرم و جنایت شد و در نتیجه “کاهش پدر و مادر و ارزش های خانواده.” این بررسی ارائه شده به عنوان علمی—یک “وجود” در مقابل طرفداران سلاح قانون. به جز آنچه در آن است واقعا ؟ این یک نظرسنجی از نظرات بسیار بدبینانه گروه از مردم—نظرات بر اساس حدیثی تجربه است. آن را نه علمی. آن را نمی مطالعه واقعی علل خشونت اسلحه تنها فوق العاده مغرضانه نظرات مردم که اغلب شاهد آن است.

یک Quora موضوع پرسید که چگونه پلیس واقعا احساس می کنید در مورد کنترل اسلحه و خواندن آن ساخته شده به من ضربه زد. اجماع عمومی این بود که دور گرفتن غیرنظامیان’ اسلحه و یا آنها را وادار به ثبت نام خود سلاح گرم همیشه منجر به یک دولت تصاحب. “نگاهی به تاریخچه” آنها به شما بگویم با استناد به چند نمونه از موارد شدید حتی به عنوان آنها به راحتی ترک کردن بسیاری صد ساله کشورهای دموکراتیک با سخت تفنگ قوانین نرخ پایین جرم و جنایت خشونت آمیز و شادترین شهروندان در جهان است. پلیس باید خود را متقاعد که گزارشی عمومی منجر به یک رژیم اقتدارگرا و از دست دادن کل حقوق شهروند در هر زمان. و آنها به سادگی نمی بر این باورند که سلاح قانون می کند هر چیزی برای جلوگیری از جرم و جنایت خشونت آمیز.

حقیقت این است که پلیس نگرش در قانون اسلحه پرواز در صورت از علم است.

مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد که تیراندازی—انواع عکاسی—بالاتر در مکان های با شل تر قوانین اسلحه. یک سال 2017 مطالعه نشان داد که آمریکا با سلاح قوانین حال نرخ پایین تر از کشنده تیراندازی پلیس. یک 2018 مطالعه نشان داد همان—تیراندازی پلیس مرگ و میر “به طور قابل توجهی دارای همبستگی مثبت با سطح خانواده مالکیت اسلحه حتی پس از حسابداری برای سایر متغیرهای توضیحی.”

نه تنها این, اما پلیس خود را بيشتر در معرض خطر بودن به ضرب گلوله در کشورهای با نرخ بالاتر از مالکیت اسلحه. یک مطالعه 2015 توسط مجله آمریکایی بهداشت عمومی یافت می شود که از سال 1996 تا 2010 افزایش 10% در مالکیت اسلحه گرم در یک دولت وابسته به ده اضافی افسر قتل.

با توجه به این آمار آن را گیج کننده به من که پلیس نیست در کنار سلاح قانون. چگونه ممکن است به طور موثر و مسالمت آمیز پلیس یک جامعه که تعداد اسلحه مال شما هم در تعداد و قدرت ؟ چگونه یک رویکرد وضعیت فرار—و یا حتی نسبتا مطیع یک با یک طرز فکر آرام که 43 درصد احتمال است که هر عضو جامعه خود را مسلح و همچنین یا بهتر از آنها هستند ؟ چگونه یک تعامل مسالمت آمیز در یک جامعه است که در عمل در یک حالت ثابت از پارانویا و ترس از آن پلیس از آن دولت از شهروندان خود را?

من گفته اند که ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت و من باور دارم که هنوز هم. اما چگونه می تواند ما را در رسیدن به این هدف—تغییر مسیر کمک های مالی به اجتماعی در برنامه های توسعه به معنای جلوگیری از رفتار مجرمانه نصب خدمات بهداشت روان در محل پلیس مداخله و demilitarizing پلیس—زمانی که جامعه بودن ای اداره خود را به شدت نظامی? حتی ممکن است به یک “پلیس خوب” زمانی که شهروندان شما سوگند یاد کرد برای محافظت از outguns شما ؟ شواهد می گوید بدون آن قطعا نه و اگر ما به آدرس وسواس امریکا با اسلحه—در واقع آمریکا اجرای قانون وسواس با اسلحه—از آن خواهد شد در نزدیکی غیر ممکن است برای رسیدگی به امریکا مشکل از نیروی بیش از حد در انجام ندادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>