قیمت کلاسیک Air Jordans تقریبا دو برابر شده پس از آنها ویژه در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’

چگونه از یک پدیده فرهنگی است ESPN آخرین رقص ، به اندازه کافی بزرگ است که فروش مجدد قیمت برای Air Jordan 1 “شیکاگو” colorway ارسال شد از طریق سقف زیر است روز یکشنبه پخش قسمت پنج و شش از docuseries در مورد مایکل جردن و 1997-98 شیکاگو گاو نر.

رفتن به تعطیلات آخر هفته جفت یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از قرمز و سفید و سیاه و سفید کتانی بودند برای فروش به طور متوسط $836 در StockX گزارش بالا Snobiety. اما پس از تازه ترین قسمت که یکی از آنها متمرکز بر اردن در رابطه با نایک قیمت برای “شیکاگو” نسخه باید نزدیک به دو برابر و با جفت برای فروش بیش از 1500 دلار است.

اگر چه بازار کفش مستقر است تا حدودی از این گزارش منتشر شد هشت جفت است که فروخته اند در StockX بیش از 24 ساعت گذشته هنوز رفته به طور متوسط $1260. شما پیدا کردن قیمت های مشابه برای کفش در eBay و کفش کتانی نمایندگی ورزشگاه کالا, در حالی که پرواز باشگاه در حال حاضر به فروش می رسد از تمام اندازه ها از معروف colorway.

احتمالا نمادین ترین کفش کتانی تمام زمان Air Jordan 1 معرفی شد توسط Nike در سپتامبر 1985. اولین نسخه از امضای کفش های سیاه و سفید و تیم اول دانشگاه یا دانشکده قرمز رنگ طرح ممنوع اعلام شد و سپس توسط-NBA کمیسر دیوید استرن به دلیل آن نیست از ویژگی های به اندازه کافی سفید در نتیجه نقض لیگ یکنواخت دستورالعمل. نایک در پاسخ با یک نسخه جدید که شامل رنگ و خواهد آمد به عنوان شناخته شده “شیکاگو” Jordan 1. هر چند ممکن است این شرکت قصد اصلی به اضافه سفید به پایان رسید تا بهتر برجسته Nike swoosh, کمک به بازیکن و نام تجاری مترادف با یکدیگر به طرفداران. این نسخه از کفش کتانی درست مثل اردن خود را به اثبات می شود یک لحظه ضربه و در حال حاضر در نظر گرفته کفش معروف ترین colorway.

این نسخه خاص که sneakerheads در حال حاضر در حال مبارزه با بیش از یک کپی از نسخه Air Jordan 1 “شیکاگو” است که منتشر شد در سال 2015 به علامت کفش سالگرد 30. این قیمت در زمان انتشار آن? $160 دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im