پورشه Taycan صلیب Turismo ممکن است در آینده خیلی زودتر از انتظار

پورشه نبوده است به خصوص پنهان در مورد آینده Taycan صلیب Turismo. آن را بعید است که هر کسی فکر هیجان انگیز EV خواهد بود پس از رسیدن به سرعت. با توجه به یک گزارش جدید ورزشی واگن می تواند ضربه نمایندگی به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده.

در حالی که جزئیات نمی شناخته شده و در عین حال عبور Turismo انتظار می رود که به آن رسمی نخستین نمایش عمومی قبل از پایان سال 2020 به گزارش MotorTrend. و در صورتی که اتفاق می افتد این امر باز کردن درب ماشین برای فروش در نیمه دوم سال آینده به عنوان یک 2022 مدل.

هیچ کس دیده می شود چه واقعی خودرو خواهد بود اما برخی از عکس جاسوسی از یک نمونه اولیه از اوایل سال گذشته نشان می دهد که آن را به ترکیب طراحی ماموریت شرکت E صلیب Turismo مفهوم از سال 2018 که به تازگی منتشر شده Taycan. در حالی که به احتمال زیاد به این معنی است که برخی از این مفهوم بیشتر اهل تفریح و بازی, ویژگی های خاص خود هود-نصب چراغ مه شکن نمی خواهد به نظر می رسد در نسخه تولید نهایی هر خودرو با استفاده از Taycan زبان طراحی باید نگاه براق و زیبا با این وجود. نیز وجود دارد یک فرصت خوب است که این خودرو بسیار بیشتر خواهد بود جاده دوستانه از سدان آن را بر اساس با گسترده ای سنگین فندر عود و مطرح سوار ارتفاع.

کمتر در هوا است که انتقال قدرت است که درایو واگن. MotorTrend انتظار دارد که آن را شبیه به all-wheel-drive قدرت Taycan 4S و توربو. این به این معنی آن خواهد شد از ویژگی های یک و دو-راه اندازی موتور قادر به تولید بین 522 hp با 79-kWh باتری و یا بیش از 670 اسب بخار که مجهز با بزرگتر 93-کیلووات ساعت باتری. به عنوان امیدوار کننده به عنوان این اعداد و ارقام ممکن است صدای این محدوده ممکن است کمتر هیجان انگیز است. انتشار انتظار عبور Turismo به کمی کمتر مایل در هر شارژ از Taycan که در 201 مایل است در حال حاضر در پایان کم برای حق بیمه EV.

Porsche Mission E Cross Turismo Concept

پورشه ماموریت E صلیب Turismo Concept پورشه

حتی کمتر شناخته شده است در مورد پتانسیل های قیمت گذاری برای خودرو. در ماه مارس ماشین و راننده گزارش شده است که صلیب Turismo برچسب قیمت احتمالا چین از نزدیک با این که از Taycan سدان. که وسیله نقلیه در حال حاضر شروع می شود در $105,000 هر چند پورشه در حال توسعه گفته است کمتر از گران قیمت edition.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im