آیا بشقاب پرنده واقعی است ؟ بیش از چند دهه ما را در سراسر مختلف داستان, عکس و فیلم است که ظاهرا نشان می دهد کامپیوتر, اما آن را سخت به بگویید اگر کسانی که عکس ها و ویدئوها در حال معامله واقعی. برای کسانی که تعجب می کنم اگر ممکن است حیات در سیارات دیگر و یا کهکشان های آن شروع به نگاه ما ممکن است به تنهایی.

تبلیغات

دلیل این است که پنتاگون رسما منتشر شد سه نفر از محرمانه ویدئوها که به نظر می رسد برای نشان دادن بشقاب پرنده گرفتار در عمل است. اگر شما شده اند پس از بشقاب پرنده ها-اخبار مرتبط حالی که در حال حاضر برخی از این فیلم ها ممکن است به نظر می رسد آشنا. دلیل این است که آنها تا به حال به بیرون درز شده است در گذشته به عنوان تایید توسط پنتاگون و رسمی خود را declassification می کند به من قرض بدهید اعتبار به آنها.

با توجه به پنتاگون “پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده. DOD است انتشار این ویدئوها به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به این فیلم ها.”

در حال حاضر که آیا یا نه این فیلم به تصویر کشیدن این واقعیت است که بیگانگان از سیاره های دیگر به زمین می آیند به ما نامشخص است و پنتاگون را متوقف کرده است کوتاه در واقع گفت که اما حداقل آن را به نظر می رسد برای تایید رؤیت اشیاء است که تا به امروز باقی می ماند ناشناس.

در زمینه عمومی >نظامی. بیشتر بخوانید درباره علم و فضا. منبع: defense.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de