این بیماری همه گیر به سرقت رفته است بسیاری از ما … و من واقعا از دست فروش حیاط


miss-yard-sales
حسن نیت ارائه میدهد از Stacy Seltzer

برای گذشته چند شنبه ها در این بهار من از خواب بیدار شده و احساس وجود چیزی از دست رفته است.

در حال حاضر من می دانم که هر کسی که زندگی در جهان امروز را می خوانند و یک مایل لیست طولانی از همه واضح شده است که به طور موقت دور گرفته شده است. برخی از نمونه خواهد بود فرستادن بچه ها به مدرسه, آغوش از پدر و مادرم و برای جشن اساسا هر کس و همه چیز.

در عین حال تا آنجا که من در آرزوی کسانی که همه چیز و بسیاری دیگر, من می توانم توجیه ضرورت برای از دست رفته آنها. من می دانم که وظیفه من در حال حاضر به سر خم خانه با خانواده ام برای خوب بیشتر از جمعیت انسانی است. من می دانم که بچه در نهایت بازگشت به مدرسه, من را در آغوش پدر و مادر من و من به زودی راه اندازی مجدد این کار از دستکاری های جشن تولد هر آخر هفته.

اما تا آنجا که من می دانم گم شده این یک چیز خاص غیر منطقی است, آن را هنوز هم بسیار واقعی به من – چرا مرد آه انسان, آیا من از دست فروش حیاط!

حسن نیت ارائه میدهد از Stacy Seltzer

برای من و خانواده من, بهار تبدیل به یک جایگاه سنت برای فروش حیاط شکار. بیشتر شنبه ها ما را به جاده 7:30 am سر به ما شاپ مورد علاقه و سپس صیقلی کردن اینترنت برای گاراژ محلی فروش بازارهای کک و کلیسا زیر و رو کردن فروش.

پس از ما خواهد درایو از خانه به خانه توصیف و بررسی تلخه کسی دیگری نمی خواهند در حالی که همه امیدوار به پیدا کردن چیزی در خود توده ای از تلخه که ما نمی خواهیم. پس از آن ما خواهد پرداخت 50 سنت یا کل دو دلار برای کودک خود را برای اولین بار دوچرخه یا عمه بزرگ را در گلدان و پرتاب آن (با خیال راحت) به پشت ماشین ما.

من در بر داشت چند چیز در زندگی است که نسبت به احساس یک معامله در فروش حیاط. این مخلوط احساسات از شادی و موفقیت و دستاورد همه در یک. پیدا کردن کامل اتاق نشیمن صندلی گهواره ای برای $10.00 به هیچ وجه معادل آن در اینترنت. که احساس نمی شود تکرار در آمازون و یا Facebook بازار و یا حتی بی دلیل من تلاش کرده اند.

حسن نیت ارائه میدهد از Stacy Seltzer

به علاوه بچه ها من آن را دوست دارم بیش از حد! هر هفته ما به آنها یک مقدار مجموعه ای از پول و از آنها خواسته تا آن را صرف عاقلانه است. آن نیروهای آنها را به فکر می کنم از طریق خرید خود را و یاد بگیرند که ارزش یک دلار است. ما حتی آنها را اهدا اسباب بازی های قدیمی که “جدید” اسباب بازی به خانه آورد که به عنوان یک جایزه اضافه شده باعث می شود آنها را هیجان زده در مورد دادن دیگر بچه های کوچک اسباب بازی جدید برای بازی با.

و به عنوان بسیاری از همکار فروش حیاط خریداران می دانم که آن را پایان نیست فقط اسباب بازی است. من خریداری مبلمان, طلا و جواهر, غذاخوری, نور, لامپ, لباس, و بیشتر. من حتی برای بازسازی صندلی های قدیمی و تبدیل به سود آنها است. آن را به معنای واقعی کلمه یک طرف کسب و کار برای من در حالی که کمی.

زمانی که من بچه ها بچه بودند متری فروش شد که در آن من بسیاری از اقلام اساسی در 1/100th از هزینه های خرده فروشی. من گل صندلی فنری یک تشک بازی یک بسته-n-بازی یک نوزاد, اسلاید, قطار, جدول, یک سوار بر تراکتور و دو پرسه زن.

حسن نیت ارائه میدهد از Stacy Seltzer

من یک بار رفتم به یک جامعه فروش حیاط (که به طور معمول motherlode از می یابد) که در آن یک زن به من داد او 10 سال دختر تمام زندگی مجموعه ای از کفش برای $5.00. او فقط می خواستم آنها را از خانه او و من از یک مایل خریداران که مایل به آنها را.

در عین حال مطلق مورد علاقه من داستان بود از بهار گذشته که eyeballing تیغ روروک مخصوص بچه ها و یک دختر جوان (احتمالا حدود 13) به او گفت آن $15.00 – که متاسفانه راه بود بالای او $5.00 بودجه.

دیدن دختر من تردید و آشکار ناامیدی, دختر, پدر آمد به سرعت و گفت: “ما را $2.00”.

شوکه دختر مرد تبدیل شده و گفت: “اما پدر من یک مقدار زیادی از خاطرات که با روروک مخصوص بچه ها.”

و او پاسخ جادویی بود. او نگاه مهربانی را در خود می افزود گفت: “این خاطرات را در سر خود را نه با روروک مخصوص بچه ها. از آن خواهد شد $2.00”

حسن نیت ارائه میدهد از Stacy Seltzer

شما می بینید که زیبایی در حیاط خرید فروش. شما در حال گرفتن چیزی مهم است که کسی نیست که استفاده کنه و دادن آن به زندگی جدید است. این مظهر از استفاده دوباره و بازیافت با پول کمی درگیر است. اغلب اگر نه همه از حیاط فروش “خرید sprees” مجموع کمتر از دو lattes و کلوچه ما قبل از ما جرأت.

در عین حال به همان اندازه به عنوان آن است که در مورد پیدا کردن و مقابله با آن نیز بسیار مورد تجربه.

این شور و هیجان بچه ها من باید شنبه صبح, صحبت کردن سریع در مورد چگونه آنها می خواهند به صرف پول خود را. آن را ما در کافی شاپ مورد علاقه که در آن barista ما را می داند نوشیدنی و شیرینی آشپز در پشت همیشه اشاره به بچه های من با نام. این تعامل با خانواده های دیگر و پیدا کردن الماس در خشن گنجینه های با هم.

من به یاد داشته باشید داستان پشت تقریبا در هر حیاط مورد فروش ما خریداری کرده اند به عنوان خانواده است. آنها نشان دهنده یک زمان در زندگی ما من هرگز به عقب بر گردیم.

بنابراین من حدس می زنم در اعماق من می دانم آنچه که من واقعا از دست … من از دست خاطرات.

من از دست ما صبح روز شنبه مراسم. من از دست این زمان در خارج از خانه صرف با بچه های من و جامعه من … و اگر من صادق بودن من از دست ارزان می یابد بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im