همه گیر تولید نوع جدیدی از بستر مشکل


pandemic-litter-problem-1
جوئل SAGET/گتی

تولد من در آوریل 22ndکه آن هم روز زمین. تنها من هدیه من بپرسید از بچه های من این است که ما در یک سطل زباله راه رفتن. با وجود ناله و اولیه بی میلی از ما گرفتن چند کیسه زباله و واگن سپس سر را برای حدود یک ساعت به بلند کردن سطل زباله در اطراف ما در اطراف محله. در حالی که زباله های کثیف, من نمی تواند بیش از حد کار می کرد تا در مورد ناخالص مسائل و بچه های من نمی یا. مگر اینکه آن را فوق العاده ناخالص بچه ها و من انتخاب کنید تا دور انداخته قوطی و بطری و فراغ و سپس مطمئن شوید که برای شستن دست ما هست که ما انجام می شود.

در این سال هر چند آن بود که بستر فقط به حال بالقوه به سوپر گروس — با تشکر از این رویداد سرگرم کننده به نام یک بیماری همه گیر آن را به طور بالقوه آلوده با COVID-19. بستر خود را متفاوت بود بیش از حد. به مخلوط اضافه شد ماسک صورت و دستکش های لاستیکی. در آن زمان ما را نمی بیند اما از ماه آوریل تعداد دور انداخته یکبار مصرف ماسک صورت من دیده پیاده و اجرا می شود به طور قابل توجهی افزایش یافته است. تجهیزات حفاظت شخصی جدید بستر, و این یک مشکل است.

حتی اگر خانواده ام شدم و شرکت در نسخه ما از تمیز کردن بسیاری از معمول پاکسازی حوادث در سراسر کشور لغو شد به دلیل بیماری همه گیر. در علاوه بر این به ماسک و دستکش و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده کیسه های پلاستیکی و ضد عفونی کننده بطری نیز ساخت راه خود را به کنار جاده و به منابع آب.

The Pandemic Has Produced A New Kind Of Litter Problem: butterfly passing by protective latex gloves leftover in the ground in 'Santa Eugenia Pine grove' on the outskirts of Madrid. Masks, gloves and bottles of sanitizer used against the spread of COVID-19 are polluting the environment.
مارکوس دلم Mazo/گتی

آن را نه تنها در اینجا در ایالات متحده است که آن را یک مسئله است و این مشکل در سراسر جهان. مردم در سراسر جهان در حال درمان ماسک یکبار مصرف به عنوان سردستی به عنوان ته سیگار. در ماه فوریه تنها چند هفته پس از هنگ کنگ ثبت موارد COVID-19, زیست, Gary استوکس در بر داشت بیش از 70 دور انداخته ماسک بر روی یک ساحل کوچک در سکو سلیمان. خاورمیانه شاهد افزایش ماسک و دستکش بستر بیش از حد.

همه گیر نیز ایجاد کرده است نیاز بیشتر به صورت تک استفاده از پلاستیک است. به دلیل ترس از این که این ویروس می تواند زندگی می کنند در سطوح کیسه های پلاستیکی و یکبار مصرف لیوان هستند که به جای استفاده از کیسه های خرید قابل استفاده مجدد و لیوان در آورده از خانه های مردم و به فروشگاه و کافی شاپ. بیشتر صندلی در فضای باز به معنی مردم بیشتر و خروج از سطل زباله بیرون. استفاده از پلی استایرن از ظروف افزایش یافته است و آنها در حال بسته بندی قوطی های زباله و محل های دفن زباله. مردمی آوردن مقدار زیادی پلاستیک بیشتر به خانه های خود و در حالی که سلامت جسمی ما مهم است, بهداشت و سلامت محیط زیست به نظر می رسد در نظر گرفتن فشار ما تنها استفاده از محصولات.

حتی زمانی که ما در حال اقامت در خانه ما هنوز ایجاد موجی از زباله است که با قرار دادن بار بر روی بهداشت کارگران است. ما زباله و بازیافت کارگران ضروری است و کار سخت تر از همیشه به نگه دارید تا با نزدیک به 40 درصد افزایش مسکونی زباله سطح. این مرا به یاد کتاب کودکان بچه ها من را به نام من بد بودن. این گفته از طریق دیدگاه یک کامیون زباله قرار می دهد و تاکید بر اهمیت بهداشت کارگران است. آنها انجام بسیاری از نهان کاری است که تنها هنگامی که متوجه آن می رود.

کارگران بهداشت در حال حاضر به رفتن به محله های بیشتر از نرمال به منظور نگه دارید تا با زباله. شرکت ها همچنین شاهد افزایش مردمی پاکسازی اقلام عمده مانند تشک و لوازم و ران پچورا از زباله Pro ایالات متحده آمریکا می گوید CNBC که فصل طوفان را اضافه کنید به مقدار زباله وقتی که می آید به زباله های حیاط. “هزاران نفر از ما 11 مشتریان دولت در حال آماده شدن برای فصل طوفان است که پیش بینی می شود شدید در این سال,” او گفت:.

The Pandemic Has Produced A New Kind Of Litter Problem: A single use personal protection mask seen abandoned as rubbish on a street floor floor on March 28, 2020 in London, England.
Ollie میلینگتون/گتی

بهداشت شرکت و کارکنان خود را CDC دستورالعمل به دنبال اما COVID-19 ساخت کار — در حال حاضر پنجم خطرناک ترین حرفه در آمریکا — حتی ریسک. COVID-19 نیست گسترش به راحتی از سطوح اما این مهم است که به درستی دور از بافت ها و ماسک ها و هر چیز دیگری که می تواند آلوده به ویروس. در غیر بیماری همه گیر هیچ کس می خواهد انتخاب کنید تا خود را کثیف, بافت, بنابراین مطمئن شوید که همه چیز در داخل یک امن کیسه های پلاستیکی قبل از تنظیم خود را به سطل زباله. این کمک می کند تا محافظت از مردم در برخورد با ما سطل زباله و کمک می کند تا نگه داشتن زباله از خیابان ها, دریاچه ها, رودخانه ها و اقیانوس ها و به دور از آسیب های حیات وحش است.

با توجه به اقیانوس هنرستان “8 میلیون تن پلاستیک وارد اقیانوس ما در بالا از برآورد 150 میلیون متریک تن است که در حال حاضر گردش ما محیط های دریایی.” اضافه کردن این به پیش بینی 40 درصد افزایش در تولید پلاستیک در سطح جهان در 10 سال آینده در بالا از آنچه ما تولید شده در طول همه گیر و ما باید بزرگتر پلاستیکی سوراخ حفاری خودمان را.

من احساس می کنم ترکیبی عجیب و غریب از قدردانی و گناه هر وقت باز میکنم تا سه کیسه های پلاستیکی از مدرسه رایگان برنامه غذایی برای بچه های من. آن را احساس می کند مانند یک امتیاز و حتی نگرانی در مورد چند یکبار مصرف ظروف در هر کیسه. من بهترین من برای بازیافت به عنوان آنجا که ممکن است, اما فقط به دلیل چیزی است که ساخته شده از پلاستیک و یا دیگر مواد قابل بازیافت آن معنا نیست که آن را می توانید (یا خواهد شد) توان بازیافت. من عمدی در مورد ترک به عنوان کوچک کربن به عنوان ممکن است, اما من می دانم که پس از همه گیر شروع به رشد کرده است. آن را نه فقط از کیسه های پلاستیکی و ظروف فردی ساخت راه خود را به محل های دفن زباله آن را نیز فوق العاده زباله از خرید آنلاین و شدیدتر مواد شیمیایی به هوا رفتن هنگامی که ما ضد عفونی کردن سطوح.

در حالی که ما چطور با خیال راحت در مورد زندگی ما در طول این همه گیر ما همچنین نیاز به پیدا کردن راه هایی را به محیط زیست بیش از حد. پوشیدن ماسک ، اما نمی تواند یک حرکت تند و سریع و پرتاب آن بر روی زمین هنگامی که شما با آن انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>