همه گیر شده من Clingy بچه حتی Clingier


clingy-kid-covid-1
PhotoAlto/اریک Audras/گتی

او را در فر به سمت من بر روی نیمکت به عنوان من نوشتن این. او موضوعات انگشتان خود را از طریق موهای من هر زمان که ما در حال تماشای تلویزیون با هم. در خانواده ما راه می رود او درست در کنار من و اگر می بینیم کسی که از یک فاصله اجتماعی او به چسب به عنوان مقدار از بدن خود را به معدن به عنوان او می تواند و اجازه نمی دهد حتی یک زمزمه باد آمده بین ما.

او هشت سال و او همیشه clingy بچه. این یک واقعیت شناخته شده در خانواده و محافل اجتماعی است که اگر من در اتاق پسر من خواهد بود با من—با انگشتان دست در موهای من چهره در چهره من. آن بود که راه را قبل از او پدر شوهرم فوت کرد اما بدتر شد در روزها و هفته های پس از. و از آنجا که سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر و ما جدا شده خودمان را در خانه خود clinginess رسیده ارتفاعات من دیده نمی شود پس از او دو ساله بود.

قبل از همه گیر او شده است به آرامی در حال پیشرفت در جدا شدن از من. بیشتر و بیشتر او می خواهم موافق به رفتن به sleepover در خانه دوست. بیشتر و بیشتر او می خواهم به من اجازه نشستن و گپ زدن با دیگر مادران در دریافت هم در حالی که او زد به بازی با دوستان خود. حتی یک بار در در حالی که او می خواهم شروع به آن بازی سرد در اطراف همسالان خود—به سختی تصدیق من بعد از مدرسه به عنوان او زد به دوست خود در زمین بازی نگاه کردن به من به عنوان اگر یک بار پس از یک زمان او هرگز پیمایش جهان با یک قفل از مو (مو هنوز متصل به سر من راه) پیچیده در اطراف انگشت خود را. به عنوان غم انگیز آن را به عنوان به از دست دادن برخی از این cuddliness من هیجان زده بود که او پیدا کردن جای پای خود را. و به او افتخار میکنم.

پس از چند bajillion هفته در قرنطینه او حق بازگشت به سایه من. انگشتان خود را اغلب رشته از طریق من ، او را در خواب با سرعت باد به عنوان امنیت پتو بود که تنها سازش ما می تواند که او را نگه داشته و از خواب در هر شب. او در اینجا—و “اینجا” است و هر جا که من هستم.

در مصاحبه با HuffPost استیون Meyers, یک استاد روانشناسی در دانشگاه روزولت در ایلینوی گفت: “Clinginess است غریزی واکنش به تهدید درک شده و اضطراب است. در شرایط تکاملی فرزندان از همه گونه هستند احتمال بیشتری برای زنده ماندن اگر آنها به پدر و مادر خود را برای حفاظت از زمانی که خطر قریب الوقوع است.”

بله. من آن را دریافت کنید. او به دنبال امنیت و ایمنی است. بسیاری از کودکان و نوجوانان در حال حاضر. جهان خود را تبدیل شد و صعودش را تقریبا یک شبه است که دلیل به اندازه کافی به دنبال امنیت است. اما این پیام به آنها گفته شد که ما لغو شد زندگی عادی بود: اقامت در خانه نمی رویم نمی توانید به هر کسی که در خانواده خود است. من تعجب نیست من clingy پسر در زمان که پیام به قلب و زمان آن را به معنی ترک نیست یک اینچ از فضای بین شما و هر کسی که در خانه خود را–به طور خاص یکی از بزرگسالان در خانه خود را.

Mother and little son lying on bed reaching out to camera
Westend61/گتی

من را دریافت نمی اشتباه. من آن را دوست دارم. من دوست دارم که من یک فضای امن برای او که من می تواند او را به ثبات زمانی که ثبات است سخت به آمده است. اما آن را سخت به کسی وقت امنیت پتو (حتی کسی که شما را خیلی دوست دارم شما فکر می کنید قلب شما ممکن است پشت سر هم چند روز) به دلیل آن را غیر ممکن است برای هر فرد به طور مداوم ، بچه انسان نیاز به زمان خود را برای دوباره پر کردن قبل از آنها می تواند به هر کس دیگری.

من نگران هستم ، جدایی و استقلال مهم هستند. احساس اعتماد به نفس کافی برای حرکت جهان بدون من مهم است. که قادر به راه رفتن را از من دور بدون اینکه غرق ترس که من ناپدید می شوند در آن چند لحظه از هم جدا بسیار مهم است.

یک روز ما را به چیزی که به نظر می رسد نزدیک به زندگی عادی برای بچه ها. وجود خواهد دوباره sleepovers و دوستان در زمین بازی که فریاد او را برای پیوستن به در. مدارس باز خواهد شد و او را مجبور به راه رفتن در داخل و من خواهد ماند ، من نگران است که او نمی خواهد به یاد داشته باشید چگونه برای جدا کردن و یا اگر او می کند به یاد داشته باشید که او نمی خواهد بود قادر به جدا چرا که استقلال او می خواهم شروع به توسعه و اعتماد به نفس به حرکت جهان از او می خواهم شروع به کشت ناپدید شده اند. و من نمی توانم خودم را به وعده من همیشه وجود دارد—سرنوشت و شانس را که وعده غیر ممکن است و من نمی خواهم به را وعده داده است که من ممکن است قادر به نگه داشتن.

که قلب خود را clinginess من شک دارم و به همین دلیل من در آغوش او کمی سخت تر از قبل از من بپرسید او به من یک کمی فضا. چرا که او یک بار دیگر یاد مردم می تواند در زندگی خود را یک روز ناپدید شد و بعد. در مورد بیماری همه گیر جهانی بر خلاف با مرگ افراد در زندگی خود نکرده کاملا ناپدید شده—آنها نقل مکان کرد به زوم و FaceTime—اما جوهر از درس او می خواهم که از مرگ پدرش همان است: تغییرات در زندگی در یک لحظه; همه چیز ثابت نیست; مردم ترک. و این جای تعجب نیست که او می خواهد به نگه دارید—از لحاظ جسمی و عاطفی برای من چون من یکی وجود دارد پس حتی قبل از او متولد شد. من خود را ثابت و با این کار من را به طور جدی حتی اگر من می دانم که این می تواند از دست من.

اما حقیقت این است که شاید من لازم نیست که نگران باشید. چرا که او در بر داشت خود را از استقلال پس از واقعه قبل از. او پس از درگذشت پدر و شدم تنها پدر و مادر او را ترک کرده بود و او همیشه حاضر وزن در ران من بود و من مطمئن هستم که من می خواهم به حمل او را به خود کالج, خوابگاه, اتاق او جدا شده است. در خود. هنگامی که او آماده بود. او در بر داشت یک راه برای بلند کردن چانه اش مجموعه, پسر بچه فک یک نفس بکشید و بروید. در بر داشت یک راه برای اعتماد است که من وجود دارد خواهد بود در نیم ساعت بعد از بازی پنهان و به دنبال و یا حتی صبح روز بعد از sleepover.

که بدان معنی است که شاید آن را خوب اگر در حال حاضر او نیاز به یک کمی اضافی. زیرا هنگامی که او آماده است زمانی که او احساس امن او دوباره بلند چانه اش و تنظیم پسر بچه فک و یک نفس و رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im