تنها فورد GT اسب سواری همیشه به مسابقه در لومان می تواند واکشی تا 10 میلیون دلار در حراج

مطمئن شوید که از لحاظ تاریخی قابل توجهی اتومبیل های عبور حراج بلوک در همه زمان ها. اما فوق العاده نادر فورد GT برنامه ریزی برای ضربه زدن به بلوک در ماه آینده می تواند حتی بیشتر جمع آوری چاشنی انجام دو را.

فورد GT رقابت Prototype اسب سواری GT/109 خواهد شد تا برای پیشنهاد بخشی از Mecum مزایده آینده ایندی 2020 فروش. در علاوه بر این به یک نامی مسابقه پس زمینه—این تنها GT اسب سواری برای مسابقه همیشه در لومان—این هم فقط یکی از پنج باز بالا نمونه تا کنون ساخته شده است و یکی از تنها دو هنوز هم در وجود امروز. که توضیح می دهد که چرا زیبا تندرو است که انتظار می رود به فروش آنجا که $10 میلیون هنگامی که آن را چکش پایین.

بسیار نادر مسابقه ساخته شده بود توسط فورد وسایل نقلیه پیشرفته در انگلستان در ماه مارس سال 1965 است و یکی از 11 GTs ساخته شده و وارد شده در 24 Hours of Le Mans بیش از یک دوره دو ساله با توجه به لیست فروش. این مثال خاص را تا پایان بودن وارد شده در آن سال مسابقه توسط خودروساز فرانسوی را بدست آورد. هر چند آن را برای تبدیل شدن به تنها باز-کابین خلبان GT به رقابت در مسابقه افسانه ای راننده تیم موریس Trintignant و پسر Ligier تنها با تکمیل 11 دور قبل از آن گیربکس شکست خورده است. از آنجا بود حمل به شلبی امریکا بود که در آن به طور کامل بازسازی شده و سپس به Kar-کرافت که در آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک توسعه وسیله نقلیه برای انتقال موتور و دیگر قطعات و برنامه های کاربردی. در سال 1968 آن را با توجه به دین Jeffries که برگزار شد به این خودرو تا سال 2013 هنگامی که آن را به دست آورد دانا Mecum.

در سال های پس از این خودرو شده است به طور کامل بازسازی شده است و در حال حاضر در نفیس بیماری است. این انحناء تندرو ارائه شده است در آن اصلی لومان رد و بدل و ویژگی های سفید پایه به دو نیم تقسیم توسط یک آبی ضخیم مسابقه خط خطی های هم مرز با دو نازک قرمز پینستریپس و تطبیق آبی داخلی. پاپ باز کردن کاپوت و شما پیدا کردن یک اندازه و زیبا کبرا-مشخصات 289 اینچ مکعب موتور است که جفت با ZF 5-سرعت گیربکس. ویژگی های دیگر عبارتند از یک میزبان از نادر تغییرات مثل جانبی نصب شده روغن موتور و رادیاتور عقب-body خروج از منافذ و بیشتر چشمگیر اسپویلر عقب.

Mecum را ایندی 2020 فروش برنامه ریزی شده است برای اجرا از جولای 10 تا 20. اگر شما علاقه مند در به دست آوردن فوق العاده نادر بادپا آماده به بخش زیادی از پول نقد ، به پایین برآورد شده است $7.5 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>