dead-to-me-trailer
Netflix/Youtube

جن و جودی در “مرده به من” فصل 2 تریلر

اگر شما یک هارد مرده به من فن (و چه کسی نیست؟) شما احتمالا شمارش روز تا فصل دوم قطره در Netflix بکشد. اما ممکن است 8 برتر است که هنوز چند هفته به دور و Netflix بکشد باید احساس درد ما چرا که آنها فقط کاهش یافته است اولین تریلر کامل برای فصل آینده.

تریلر جدید است که در اینجا فقط در زمان برای نجات ما را از رسیدن به پایان جریان خدمات کتابخانه ها در حالی که قرنطینه. جن (Christina Applegate) و جودی (Linda Cardellini) انتخاب کنید تا سمت راست که در آن آنها به سمت چپ خاموش در cliffhanger فصل 1 آخر که جن شات استیو جودی سابق نامزد که معتقد جودی به فرار از صحنه پس از ضربه زدن به جن شوهر با او و کشتن او.

“چیدن در پی که خونین, حیاط خلوت, نشان می دهد, سرکش جفت یک بار دیگر در تلاش برای نگه داشتن اسرار خود را به خاک سپرده شد. با تعجب بازدید کننده جدید در شهر و کارآگاه پرز (دیانا ماریا ریوا) داغ در پاشنه خود را تنها و جودی اقدامات جدی برای حفاظت از خود و عزیزان خود و هر یک از دیگر بدون توجه به هزینه” می خواند در یک مصاحبه مطبوعاتی ارائه شده به مامان ترسناک.

این تریلر جدید را به تصویر می کشد دو زن تمیز کردن صحنه جرم در جن حیاط خلوت و تعجب کنید که چگونه به دور از بدن است. جودی می گوید او فکر می کند استیو سزاوار برخی از شأن و اما جن به نظر می رسد که بیشتر… واقع بینانه از همه چیز.

اگر شما دیده نمی شود اول فصل و در عین حال در اینجا یک طعم کمی از آنچه انتظار می رود. جن شده است تلاش برای پیدا کردن کسی که او را کشته شوهر در یک hit-and-run حادثه زمانی که او در دیدار جودی در غم و اندوه گروه پشتیبانی. این جفت ارز به صورت فوری و باند بعید است که برگزار می شود با هم به طور جدی توسط برخی از اسرار تاریک. جودی در نهایت حرکت به جن مهمان خانه و جفت رشد و حتی نزدیک تر است اما به زودی, تنها کشف جودی کردم برخی از شیاطین از خود و به زودی می آموزد جدید بورس است که در واقع این درایو که آمار و او را کشته است. جودی سابق نامزد استیو (جیمز مارسدن) نیز درگیر و استیو اساسا افتضاح است.

Netflix بکشد امیدوار کننده است “یک addictively تیره, فصل دوم, که در آن ریسک بالاتر دوستی عمیق تر و صدمات که پیوند برچسبها بزرگتر از همیشه قبل از.” Whew, مارس 8th, نمی توانم در اینجا به زودی به اندازه کافی.

و اگر شما دیده می شود نیست این نمایش باور نکردنی را در فصل اول و در عین حال خبر خوب این است که شما باید مقدار زیادی از زمان برای شراب خواری قبل از فصل دوم شروع می شود. اگر چه شما فقط به عنوان خوانده شده برخی از جدی با اخلال گران تا شاید جلوگیری از خواندن در مورد آن و فقط آن را تماشا کنید. شما آن را پشیمانی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im