‘دفتر’ بازیگران Reunites به جشن Superfan عروسی بیش از زوم


the-office-wedding-dancing
SomeGoodNews/Youtube

John Krasinski تعجب زن و شوهر با ازدواج آنها را در زندگی خود را نشان می دهد

John Krasinski یوتیوب نشان می دهد “برخی از اخبار خوب” به ارمغان آورده است ما تمام سرگرمی سالم و بی خطر است که بسیار مورد نیاز در این قرنطینه. فقط زمانی که شما فکر می کنید او نمی تواند بالای یک همیلتون مراسم و یا مجازی مدل و فارغ التحصیلی برای امریکا سالمندان او می رود و reunites بسیاری از دفتر بازیگران به تعجب یک زن و شوهر برای عروسی خود را.

پس از شنیدن از جان و سوزان یک زن و شوهر که در واقع دوباره جیم ایستگاه گاز پیشنهاد به پم Krasinski چه کسی با یک بیت از زمان در دست های خود را در طول قرنطینه را انجام دهد — او مقدر آنلاین و تصمیم به ازدواج با این زن و شوهر با هیچ هشدار دهنده ندارند. نه تنها که او به دوستان و خانواده خود را برای پیوستن به یک زوم-سبک جشن همراه با یک دسته از اعضای بازیگران از دفتر (از جمله Jenna Fischer که منصوب ندیمه) به آواز خواندن و رقص در جشن.

پس از نمایش فیلم از دیگر مراسم عروسی است که رخ داده است در طول همه گیر Krasinski معرفی پیشنهاد تصویری از یک مریلند زن و شوهر که با ارسال فیلم خود را به او. او با آنها مصاحبه و آموخته کمی در مورد این پیشنهاد است. “و سپس او رو به پایین بر روی یک زانو” سوزان گفت: “و او مانند, ‘درست مثل جیم من نمی توانم صبر کنید دیگر هیچ.'”

سپس او را شگفت زده کرد و آنها را با پدر و مادر خود و دوستان و فقط یکی از بدنام ترین کست در تلویزیون سابقه (و انداخت در کمی Zac Brown به serenade آنها را با یک و در عین حال-به-بود-منتشر شد آهنگ “مرد که تو را دوست دارد” که در سمت چپ هر فرد در اشک).

Krasinski رفت و از طریق پاکستان عروسی و پس از “من دوس” او قطع به بازیگران که دوباره یاد رقص عروسی با برخی از شیرین حرکات رقص به عنوان یک قصیده به جیم و پم عروسی با کریس براون “برای همیشه” توسط Steve Carell, Mindy Kaling, Rainn Wilson, Ed Helms, Ellie Kemper, ضربه فیلم های پورنو کار نواک برایان Baumgartner, Angela Kinsey (با یک گربه به طور طبیعی), Creed Bratton, Kate Flannery (با ودکا به طور طبیعی) اسکار مارتینز و فیلیس اسمیت. ما از دست رفته استنلی (لسلی دیوید بیکر) و توبی (پل Lieberstein) اما هی شما نمی توانید برنده شوید ’em all.

روز یکشنبه SGN قسمت ویژه برخی دیگر از مطالب بسیار جذاب در مخلوط از جمله cameo توسط Emma Stone که تحویل آب و هوا (“به نظر می رسد بسیار خوب,” او گفت:) و همچنین به عنوان یک مقدمه توسط Krasinski همسر امیلی بلانت. من هیچ ایده چگونه این بازیگر را بالا این, اما او به نظر می رسد به چیزی فکر می کنم هر هفته به ما همه با هم به تمرکز بر روی مثبت است. ما نیاز بیشتر مردم مانند Krasinski در جهان است.

تبریک به Lushes — شما تا به حال کامل ترین روز عروسی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im