NRA ادعا می کند به یک “سازمان دفاع از حقوق مدنی’ اما آنها باور نمی Black Lives Matter


Black-People-Exercise-2nd-Amendment-Rights-1
Radley Balko/توییتر

زمانی که Breonna تیلور به قتل رسید و در خانه اش توسط پلیس دو ماه پیش او به خواب رفته بود در کنار او پسر کنت واکر. واکر است که خوشبختانه هنوز زنده است و خود داستان سزاوار به برجسته می شود چون در آن توجه به یک مشکل است که آمده است تا پس از چندین افغانستان. کنت واکر قانونی صاحب تفنگ و استفاده از تفنگ خود را قبل از پلیس شات تیلور. اما تفنگ فعالان حقوق هستند که تا حد زیادی سکوت. چرا که تفنگ فعالان حقوق به طور کلی نشان نمی دهد پشتیبانی برای صاحبان اسلحه اعمال حق قانونی خود را به حمل سلاح است.

اگر شما تا کنون دیده ام یک تجمع در حمایت از متمم دوم آن تقریبا یک دریای سفید مردمی است. اما این مهم است به یاد داشته باشید که آن را نه تنها سفید افرادی که از نظر قانونی خود اسلحه. اما سفید صاحبان اسلحه تنها مردمی که هر نوع توجه و حمایت از گروه های مانند National Rifle Association (NRA). زمانی که سیاه صاحبان اسلحه نیاز به پشتیبانی از این گروه ها آهسته تر واکنش نشان می دهند و یا باقی می ماند به طور کامل خاموش. این فقط یکی دیگر از راه های که در آن سفید برتری ميپرورد.

“آنچه در آن به معنی برای حمل یک تفنگ یا اسلحه خود را و یا خرید یک تفنگ – این سوالات نیست و خنثی است. ما 200 سال از تاریخ یا بیشتر تعریف است که در بسیار از نظر نژادی” دکتر جاناتان Metzl یک روانشناس و جامعه شناس در دانشگاه گفت: نگهبان.

در شب Breonna تیلور کشته شد ساده, لباس افسران پلیس (افسران لباس پوشیدن و در لباس) پشت سر هم به آپارتمان او در حالی که او و واکر خواب. هیچ یک از ماموران اعلام کردند که پلیس به لطف یک “تق” ارائه در حکم آنها به دست آمده بود به جستجو تیلور آپارتمان برای مواد مخدر. فکر مزاحمان بودند شکستن در, واکر شلیک یک گلوله یک افسر پلیس به خاطر او (طبعا) از فکر آنها بودن burglarized. به نوبه خود ماموران آتش گشودند تیراندازی تیلور هشت بار. هشت. بار.

Breonna تیلور مرده است و کنت واکر شد و به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

این مهم است به یاد داشته باشید که نه تنها واکر قانونی صاحب اما کنتاکی نیز “ایستاده خود زمین” دولت است. معنی اگر واکر را باور کسی بود شکستن به خانه خود او به هر حال حق به ساقه در آنها. (این همان است که قانون رو تبرئه جورج زیمرمن پس از او به قتل Trayvon Martin, اجازه دهید فراموش نکنید. اما به وضوح آن را تنها کار می کند اگر شما سفید است.) پس از واکر دستگیری یک تفنگ فعال حقوق است گفت: یک کلمه از طرف او. این است که بسیار گفتن.

“‘من به تعداد زیادی از مردم در جوامع و برای آنها این معنی اسلحه که مانند یک امتیاز بود به طور کامل وجود ندارد. آنها تا به حال بسیار مبهم و یا احساسات متناقضی در مورد سلاح های, زیرا برای بسیاری از مردم من با صحبت در سنت لوئیس آنها نماد, ‘حمل یک تفنگ شات گرفتن توسط پلیس,'” دکتر Metzl اضافه شده است.

البته معروف ترین مورد از یک تفنگ مالک بودن به ضرب گلوله های پلیس است Philando کاستیا. زمانی که پلیس کشیده او را بیش از او به آنها گفت که او مجوز صاحب تفنگ و تفنگ خود را در ماشین. این چیزی است که او قرار بود به انجام. به عنوان او رفت و برای رسیدن به او مجوز پلیس و او را کشتند. دوست دختر خود را و او را چهار سال نیز در ماشین. این می توانست لحظه مناسب برای تفنگ فعالان حقوق به صحبت کردن اما سکوت خود را پر سر و صدا بود.

به عنوان ACLU اشاره سیاه صاحبان اسلحه “که به دنبال پیروی از توصیه انجمن ملی سلاح آمریکا و دیگران به بازوی خود ممکن است تنها خود را بیشتر آسیب پذیر است.” دلیل این است که این گروه ساخته شده برای حفاظت از حقوق خود را نمی کند در واقع در مورد مراقبت از آنها. نه زمانی که NRA است برخی از نوع از شهرت به رعایت است.

در سال 2018 یک مرد سیاه و سفید Emantic فیتزجرالد برادفورد جونیور کشته شد توسط پلیس در آلاباما. مانند کنتاکی, آلاباما, است, باز, حمل, دولت و برادفورد بود نه تنها قانونی صاحب اسلحه گرم اما سابق ارتش استخدام. او حامل تفنگ خود را در یک مرکز خرید روز شکرگزاری در شب زمانی که فرد دیگری شروع به تیراندازی. به طور معمول این نوع از لحظه تفنگ فعالان حقوق دارم. آن را تقویت می کند خود را “خوب بچه ها با اسلحه را نجات دهد روز” روایت. و این امر به جز برای این واقعیت است که پسر خوب سیاه و سفید بود این بار. برادفورد با استفاده از تفنگ خود را به usher مردم را به ایمنی. و سپس او را کشته “در عرض چند ثانیه” با توجه به شهود.

بنابراین اگر پسر سیاه و سفید است “پسر خوب” او هنوز هم می میرند.

تنها نظر از NRA شد سخنگوی دانا Loesch tweeting او در پلیس امتناع به انتشار bodycam فیلم.

با توجه به الکساندرا Filindra یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ایلینوی شیکاگو, NRA “عضویت که مطالبات و هویت گروه تغذیه است. آن را نمی تواند در تضاد با آنها چه کسانی هستند و چه آنها انتظار می رود به شنیدن. و این پیام است که مطابق با یک گروه: سفیده.” Filindra مورد مطالعه رابطه بین نژادی تعصب و عقاید برگزار شد در حقوق تفنگ.

با NRA عضویت حال تا حد زیادی سفید, سیاه, صاحبان اسلحه نمی توانید یک صندلی در پشت میز. به عنوان دکتر Metzl اشاره مالکیت اسلحه همواره دیده می شود به عنوان یک فرد سفید ، بنابراین اگر شما به آن نگاه کنید که از نظر آن تعجب آور نیست که آنها نمی ارزش سیاه و اعضای. هنگامی که شما در مورد فکر می کنم متوسط NRA عضو شما در حال فکر کردن به یک فرد سیاه و سفید. شما به فکر یک مرد سفید پوست به احتمال زیاد با نزدیک شدن سن متوسط است. احتمالا MAGA کلاه پوشنده لباس. و یک دلیل وجود دارد که اولین تصویر که بالا میآید به سر خود را. این سازمان باعث می شود مطمئن شوید که نام تجاری آنها در حال قرار دادن. کسانی هستند که مردم آنها را می خواهید به درخواست تجدید نظر به. وجود دارد هیچ انکار آن است.

مشکل این است که NRA “ادعا می کند به امریکا, قدیمی ترین سازمان دفاع از حقوق مدنی [اما] آن را به عنوان یک اقدام حقوق مدنی سازمان” Filindra می گوید ردیابی. شایان ذکر است که در این سازمان کار کرده است به مبارزه برای حقوق سیاه صاحبان اسلحه. اما این تنها موردی است که بیشتر خود را به طور کلی در دستور کار. آنها به کمک یک مرد سیاه و سفید در شیکاگو اوتیس مک دونالد, به چالش شهر, handgun, بان کی مون در دیوان عالی کشور است. و هنگامی که Shaneen Allen, پنسیلوانیا زن دستگیر شد در نیوجرسی زیرا او بر این باور او PA مجوز حمل پنهان به او اجازه حمل آن را به دولت دیگر NRA مبارزه برای او.

 When Black People Exercise Their 2nd Amendment Rights, Gun Activists Are Silent
دو مرد با سلاح گرم خود را گوش دادن به سخنرانان در اعتراض به قانون اسلحه در Utah State Capitol در سالت لیک سیتی ایالت یوتا در فوریه 8 سال 2020 است. جورج فری/گتی

بنابراین اگر آنها برای مبارزه با کسانی که مردم چرا همه ؟ این بسیار ساده است و می آید و به همان نقطه: سفید برتری و امتیاز است. چه چیزی است که Philando کاستیا و Emantic برادفورد در مشترک دارند ؟ درست است که آنها مردان سیاه به قتل افسر پلیس سفید. به یاد داشته باشید که نوع سفید فرد (مرد) NRA در تلاش است به عنوان اعضای ؟ این نوع از مردان که در حال رفتن به صحبت کردن در برابر افسران پلیس. حتی زمانی که ماموران پلیس به قتل است.

کسانی که آرایش معمولی NRA عضویت در طبقه بندی قطعا باور نمی Black lives matter به خصوص بیش از آبی زندگی می کند.’ و کسانی که مسئول می دانند. که بدان معنی است که آنها خواهد شد به احتمال بسیار زیاد نه صحبت کردن در برابر سفید برتری زیرا آنها می دانند که چه چیزی در خطر است اگر آنها تا کنون. و NRA است قطعا نیست که نوع سازمان است. هماهنگی خود را با پلیس را “حفظ ارزش های محافظه کار و زندگی تحت تهدید از دیگران” اثری توضیح می دهد.

هنگامی که یک گروه ادعا می شود یک “حقوق مدنی” آنها نمی توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید که شایسته این حقوق. اما این که دقیقا چه NRA در حال انجام است در هنگام انتخاب به چشم پوشی از قتل این سیاه صاحبان اسلحه. پس از کاستیا را قتل NRA آهسته بود به صحبت می کنند و حتی زمانی که آنها هنوز هم acquiesced به نیروی پلیس است. خود را تنها اذعان به می گویند که آنها نمی خواهد رسما اظهار نظر در این مورد تا زمانی که تمام جزئیات پدید آمده است.

اگر آنها می خواستند بدانند که جزئیات همه آنها تا به حال به انجام تماشای این ویدئو.

سیاه صاحبان اسلحه هستند نه یک گروه به ترک کردن زمانی که صحبت کردن در مورد حقوق تفنگ. حقیقت گفته شود, آنها کسانی هستند که بیشتر به احتمال زیاد به نیاز به تفنگ حقوق به عنوان یک دفاع. با نادیده گرفتن گرفتاری های این اکثریت سفید گروه مانند NRA در حال ساخت آن را روشن است که سفید برتری مهم تر از واقعی حقوق مدنی. و برای یک گروه ادعا می شود یک “سازمان دفاع از حقوق مدنی” آنها باید مقدار زیادی برای یادگیری در مورد حقوق مدنی در واقع شبیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>