New-Wendys-Baconator-1
حسن نیت ارائه میدهد از کتی اسمیت

من همیشه دوست داشتم ساندویچ صبحانه. آن را به به من وقتی که من می خواهم ریخت و پاش و من سعی کردم در هر فست فود ها و فروشگاه های راحتی و خانگی انواع مختلفی وجود دارد. من ترجیح می دهم سوسیس بیش از بیکن (همیشه تا کمی از آنجا که آنها هر دو لازم است در زندگی من) هستم و به خوبی آگاه شما می توانید اضافه کردن بیکن به یک ساندویچ سوسیس اما من همیشه کمی خود را آگاهانه در مورد انجام آن است.

منظور من این یک چیز برای درخواست اضافی پنیر یا guac و کاملا دیگری به درخواست گوشت در, گوشت, شما می دانید چه کنم ؟

اما در حال حاضر شما لازم نیست که برای انتخاب به دلیل وجود یک راه جدید برای مصرف گوشت خوک در یک طرف گوشت خوک برای صبحانه در وندی. و اگر شما کام است هر چیزی مانند معدن آن را به زندگی خود را بهتر.

من عاشق Baconator برگر از وندی. من تا به حال یکی از اولین من در حالی که من باردار بودم با من فرزند سوم در روز پنج شنبه بعد از ظهر بود و برگشت و روز شنبه برای یکی دیگر. با یک گه تن از بیکن و یا رفتن به خانه مناسب است ؟

هنگامی که من تو را دیدم تجاری جدید Baconator صبحانه ساندویچ من می دانستم که من می خواهم آن را دوست دارم. وجود دارد بیکن وجود دارد, سوسیس, وجود دارد, تخم مرغ وجود دارد و پنیر و این همه آغوش کشیدن داخل یک براق مستی. (من عاشق چیزهای براق زیرا این بدان معنی است که آنها بوده ام جلا buffed یا کره.)

من تمایل به انجام بهترین کار من در هستم و من با سرعت از درب اضافی در اوایل صبح روز شنبه پس من سه جوان که هنوز در خواب وقتی که من سمت چپ و من نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن من می خواهم که یک سر روشن و گزارش می تواند به شما بدون ترک کردن هر جزئیات.

من گرسنه شد و به زودی باز کردم بسته من نوع غم انگیز آن را به عنوان بزرگ به عنوان من سر بلکه با خوشحالی آن را به اندازه مناسب به عنوان القاء گوشت عرق. شما همیشه می توانید ثانیه به هر حال.

حسن نیت ارائه میدهد از کتی اسمیت

سمت راست وجود دارد در مقابل چشمان من بود که کامل سالم غذا. و آه بود مستی درخشان فقط در تجاری. نبود چرب یا خیس, فقط درخشان با عطر و طعم. این ساندویچ بود ضخیم و حاوی بیکن. خوب و محکم بیکن بود که کاملا پخته شده. این نوع از رنگ قهوه ای گوشت که تبدیل به خاکستر به عنوان به زودی به عنوان شما آن را لمس کنید. این نوار به حال کامل نقاط پنهان برای گرفتن پنیر ذوب شده.

شما طعم و مزه همه چیز در برای اولین بار نیش می زنند. سوسیس patty است و هاردی به همان اندازه به عنوان مستی که خوب است چرا که دوست داشتن به جستجو برای سوسیس ؟

تخم مرغ شد کرکی با تعداد زیادی از سفید و بزرگ به خوبی انجام می شود (اما نه کاملا بیش انجام می شود) زرده تخم مرغ است که مناسب با توجه به من از آنجایی که من یک فن از آبریزش تخم مرغ است.

اما بهترین چیز در مورد این ساندویچ بود لایه نازک پنیر سوئیسی سس در bun بالا. در حال حاضر اگر شما مانند من هستند شما نمی مانند پنیر سوئیسی و شاید شما فقط انداخت تا در دهان خود را کمی و می خواهید برای شکستن تا با این صبحانه حتی قبل از تلاش آن برای نگه داشتن تلفن: حال من حتی شناخته شده آن آمد با, سس, من می خواهم که آن را خواسته و بدون اما همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. من به معنای به طعم و مزه است که پنیر, بنابراین من می تواند باز کردن ذهن من و انتشار اخبار خوب.

حسن نیت ارائه میدهد از کتی اسمیت

من اینجا هستم تا به شما بگویم که جادویی سوئیس سس چیزی بود که من جوانه های چشایی هشدار بقیه بدن من لب. آن را نمی باید طعم تیز مانند سوئیس می کند. این یک نازک لایه خامه که نمی غلبه کند. کار خود را به تشدید طعم تخم مرغ و گوشت است که آن را به زیبایی.

می دانستند که سریع غذا می تواند بسیار پیچیده است. من واقعا باید یک منتقد غذا.

من فکر کردم در مورد صرفه جویی در برخی از برای پسر من– او عاشق سوسیس و بیکن– اما قبل از من آن را می دانستند من قرار دادن آخرین نیش گوشت و براق مستی در دهان من و نمیفهمد آوردن بچه ها من به سعی کنید این امر می تواند بهانه خوبی برای من به یکی دیگر.

پس از من آن را خوردند من رفت به فروشگاه های مواد غذایی, تمیز و خانه من در زمان یک دوش کشیده و من سه تا از بچه ها در اطراف برای انجام کارهای. نکته من این است که من نمی رفتن به کما مواد غذایی و می خواهید را به مبل راه من گاهی اوقات وقتی که من بیش از حد آن با خوک گوشت و کربوهیدرات. وجود دارد یک شب خوردم سه بیکن سگ و آن پایان ندارد اما این چیزی بود شبیه به آن است.

اما حتی اگر آن را من می خواهم فدا کردن خودم به سلیقه چگونه زیبا و گوشت و پنیر و سس با هم بازی. بنابراین اگر شما به دنبال یک دلیل جدید برای دریافت در صبح شما در حال حاضر آن را داشته باشد.

شما در حال خوش آمدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im