دیروز اپل اعلام کرد خود را با نام تجاری جدید آی فون SE. این گوشی جانشین اصلی آیفون SE با به روز رسانی سخت افزار و امکانات و طراحی با نام تجاری جدید. آن را نیز تنها هزینه $399 است که بسیار ارزان تر از آنچه که اپل درخواست خود را برای دیگر بالاتر پایان مدل های آی فون.

تبلیغات

اما به عنوان انتظار می رود که قیمت وجود خواهد داشت سازش در مشخصات خود را. در حالی که اپل واقعا یکی به شیرجه رفتن به مشخصات فنی محصولات خود را های اخیر مثال های چینی نمایندگی فروش نشان داده است برخی از آن امکانات بالقوه از قبیل باتری آن جایی که به نظر می رسد که آی فون جدید SE دارای متاسفانه کوچک 1,821 میلی آمپر باتری.

در حال حاضر وجود دارد هیچ راهی برای اطمینان می دانم که اگر این مشخصات دقیق هستند تا یک teardown انجام شده اما ما تصور می کنیم که برای دریافت قیمت آیفون SE به $399 ما نمی شود جای تعجب نیست اگر اپل تصمیم گرفتند برای پایین پایان اجزای کوچکتر باتری می تواند یکی از آنها است. مقایسه پایه آی فون 11 راه اندازی شد در سال 2019 است 3,110 میلی آمپر باتری به این معنی که اگر این مشخصات درست است که آیفون SE دارای یک باتری با حجم حدود 1200 میلی آمپر, کمتر, که بدون شک تاثیر بسیار زیادی در به طور کلی عمر باتری گوشی.

که می شود گفت, آیفون SE است که هنوز هم بسیار قدرتمند دستگاه با وجود این به طور بالقوه کوچکتر باتری. آن است که توسط همان A13 چیپ ست مورد استفاده در آی فون 11 و نیز متکی بر همان دوربین نشانهای از آی فون XR است که اجازه می دهد تا آن را به گرفتن عکس با بوکه با وجود آن ورزشی یک لنز.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون Se. منبع: 9to5mac

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im