جدید 2021 C8 کوروت می آید با یک بزرگتر پالت ویژگی های استاندارد—و رنگ

نزدیک به یک سال پس از اولین آن کمی از اخبار اطراف C8 کوروت شده است پوشیده. پس شورلت تکان دادن تا چیز کمی برای آمدن مدل سال, ارائه استاندارد جدید و ویژگی های جدید داخلی و گزینه های رنگ.

دیترویت پرده برداری خودروساز پایه-مدل 2021 Corvette Stingray کوپه و تبدیل خوانده شده در روز پنج شنبه. و در حالی که آن را هنوز هم اساسا همان اواسط موتور ماشین ورزشی ساخته شده است که منتقدان و علاقه مندان به غش کردن زمانی که آن را عرضه ژوئیه گذشته تعدادی از ظریف ارتقاء و گزینه های جدید ممکن است به اندازه کافی برای برنده شدن بیش از باقی مانده منتقدان.

بیایید شروع با ویژگی های استاندارد است. پایه-مدل C8 در حال حاضر شامل بی سیم CarPlay اپل و اندروید خودرو, قابلیت های, با توجه به آزادی مطبوعات. آن سنج خوشه داده شده قبل و ارائه می دهد چندین جدید بر روی صفحه نمایش تصویری از جمله دیجیتال سرعت سنج برای پیگیری رانندگی است که خبر خوبی برای هر کسی که در آرزوی واقعا هل دادن خودرو به محدودیت های آن است. GM دست و پنجه نرم به درایو ایمنی تکنولوژی نیز در حال حاضر استاندارد اطمینان شما نمی توانید تغییر وسیله نقلیه خارج از پارک تا زمانی که شما قلاب شده است.

اگر کسانی که ویژگی های استاندارد خود را دریافت نمی, قلب مسابقه, قایق جدید گزینه های طراحی خواهد شد. ماشین های موجود در دو رنگ قرمز پررنگ غبار Tintcoat و با شکوه نقره شعله فلزی. در داخل ماشین خود را انتخاب در حال حاضر عبارتند از آسمان سرد و خاکستری و زرد اعتصاب رنگی داخلی. شما همچنین می توانید اضافه کردن دو مسابقه خط خطی یا استینگر راه راه به خارج.

البته هیجان انگیز ترین ویژگی های جدید ممکن است محبوب Magnetic Ride Control گزینه ای که با استفاده از magnetorheological دامپر برای صاف کردن سوار خود را حتی در خشن تری کمتر استقبال از جاده ها است. این گزینه در حال حاضر می تواند اضافه شده به ماشین جدا از Z51 عملکرد بسته است.

دست نخورده باقی مانده است C8 موتور و با همین دلیل خوب. اولین mid-engine نسخه از یاد تندرو است که توسط یک صفحه توانا و قابل توجه 6.2 لیتری V8 جفت به هشت سرعته دو کلاچ گیربکس اتوماتیک است که تولید 490 اسب و 465 پوند-فوت را از پیچ و تاب. با این که خیلی خر خر کردن, آن را یک موتور خواهد شد که نیاز به یک ارتقاء عمده در هر زمان به زودی.

جذاب ترین از همه ممکن است که ویژگی های جدید و گزینه های تحت تاثیر قرار نمی C8 را شروع قیمت. مانند 2020 مدل 2021 ‘با شروع در $59,995 برای کوپه و تبدیل خوانده شده در $67,495. تولید افتتاحیه C8 است که مانع اعتصاب و بهداشت جهانی بحران ادامه خواهد داد تا از سقوط, که در آن نقطه باشگاه شروع خواهد ساخت مدل 2021 در آن بازی بولینگ سبز گیاه با تحویل انتظار می رود برای شروع قبل از پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>