NBA قهرمانی حلقه کوبه برایانت داد به پدرش است که انتظار می رود به بهانه بیش از 250.000 دلار در حراج

قهرمانی که حلقه کوبه برایانت داد به پدرش جو “Jellybean” برایانت پس از برنده شدن خود را برای اولین بار عنوان NBA فقط رفت تا برای حراج. اما اگر شما می خواهید برای گرفتن دست خود را در glitzy اسباب بازی بچه آماده به صرف بزرگ آن را به عنوان انتظار می رود به فروش بیش از یک چهارم از یک میلیون دلار است.

جشن طلا و الماس اسباب بازی بچه در دسترس است از طریق Goldin مزایده’ تابستان Premium حراج. و در حالی که آن را هرگز متعلق به کوبه خود را حراج خانه تاکید می کند که حلقه های مشابه به عنوان کسانی که به او داده شکیل اونیل و بقیه از لس آنجلس لیکرز هم تیمی.

The championship ring that Kobe Bryant gave Joe "Jellybean" Bryant

قهرمانی که حلقه کوبه برایانت به جو “Jellybean” برایانت Goldin مزایده

در حالی که قهرمانی حلقه آمده است یک راه طولانی در طول 20 سال گذشته این قطعه از طلا و جواهر است که هنوز هم مقدار زیادی عجیب است. آن را ساخته شده از 14 عیار طلا و امکانات مجموع 40 الماس از جمله پنج بزرگتر الماس گرد در دو طرف صورت. جزئیات دیگر شامل لیکرز لوگو بنفش مینای دندان در این مرکز صورت در حالی که یک طرف حکاکی با کوبه نام خانوادگی و شماره 8 (او نداشت و به شماره 24 تا فصل 2006-07). از طرف دیگر با حکاکی عبارت “Bling Bling” و یک تصویر از یک الماس گردان یک لبه و سال است.

بدیهی است که افتخار داشتن کمک کرده و منجر لیکرز حق رای دادن به آن 12 عنوان فقط در سال چهارم خود را در لیگ برایانت دستور اضافی دو حلقه برای پدر و مادر خود را جو و پم. با توجه به گلدین این تنها حلقه کوبه خواهد هدیه ای به پدر اگر چه او در رفتن به ادعای پنج قبل از بازنشستگی پس از فصل 2015-16. برایانت پدر و مادر به فروش می رسد قهرمانی, طلا و جواهر همراه با دیگر یادگاری در سال 2013 برای $280,000. فقط در ماه گذشته این خانه حراج به فروش می رسد Pam حلقه برای $206,000.

The championship ring that Kobe Bryant gave Joe "Jellybean" Bryant

Goldin مزایده

حلقه فقط یک قطعه از برایانت مربوط به خاطرات موجود در Goldin مزایده فروش. قابل توجه دیگر قطعات شامل یک امضا بازیگران فرسوده توسط کوبه در سال 1999 قبل از فصل خود را Topps کروم Refractors rookie کارت و یک بسکتبال امضا شده توسط برایان مایکل جردن و زمان Laker LeBron James. با توجه به همان اندازه به عنوان کسانی که در مورد ممکن است در قرعه کشی آن را به احتمال زیاد آنها را به راحتی می توان upstaged توسط حلقه قهرمانی. مناقصه شروع می شود در $40,000 هر چند بسیاری از انتظار حلقه چکش را برای بیش از 250.000 دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im