موناکو قایق بادبانی نمایش خواهد شد (هنوز هم) در ماه سپتامبر رخ دهد—اما با یک فرمت جدید

موناکو قایق بادبانی نمایش را به عنوان اصل برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر. وجود داشته است شایعات شناور در اطراف

توسط ETELARESANKHABAR در 6 خرداد 1399

موناکو قایق بادبانی نمایش را به عنوان اصل برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر. وجود داشته است شایعات شناور در اطراف در صنعت مسافرت با قایق تفریحی است که نشان می دهد لغو خواهد شد این سال است. اصالت موناکو و نشان می دهد سازمان Informa اشاره کرد مداوم Covid-19 نگرانی اما گفت که این نمایش را تحت عمل "بالاترین استانداردهای بهداشت و پاکیزگی." Informa نیز گفت: این نشان می دهد خواهد بود نه برای سود رویداد برای کمک به حمایت از "بازیابی سریع" از صنعت مسافرت با قایق تفریحی.

دولت از موناکو در حال کار با Informa "اولویت دادن به سلامت و ایمنی از همه شرکت کنندگان در حالی که ارائه پشتیبانی مستقیم بین المللی قایق رانی جامعه حصول اطمینان از آن می توانید اتصال با مشتریان و سرعت بخشیدن به بهبود است به طور فزاینده مهم برای صنعت منطقه گفت:" ژان Castellini وزیر امور اقتصادی و دارایی برای موناکو, در بیانیه ای.

Informa گفت: قایق بادبانی نمایش برگزار خواهد شد با آن AllSecure سلامت و استانداردهای ایمنی. این شرکت با افزایش اقدامات "به ارائه بالاترین سطح از بهداشت و ایمنی در حوادث آن ارائه و هر کس با اطمینان و اعتماد به نفس آنها در حال شرکت در یک محیط امن و کنترل محیط زیست است."

Lead Monaco

این سال را نشان می دهد باید یک فرمت جدید است که شامل اجتماعی فاصله و استانداردهای جدید از بهداشت. Adobe

اعلام شرح زیر است هفته گذشته خبری که آن دو اصلی برگزاری نمایشگاه گروه های ترجمه شده انجمن سازندگان (SYBAss) و بزرگ کارگزاران قایق بادبانی انجمن (LYBRA) بودند بیرون کشیدن نشان می دهد به دلیل Covid-19 نگرانی و همچنین مسائل دیگر با نمایش دهندگان. از 21 نفر از SYBAss حساب برای بزرگترین گروه ترجمه شده و سازندگان در حالی که LYBRA شامل هشت بزرگترین شرکت های کارگزاری در اروپا و آمریکا هم آنها حساب برای نزدیک به سه چهارم از superyachts بر روی صفحه نمایش در سال گذشته نشان می دهد.

Informa گفت که با اقدامات کنترل بودن "به طور پیوسته آرام" در موناکو در سراسر اروپا و در سطح بین المللی است که زمان نشان می دهد از ماه سپتامبر 23-26 اجازه می دهد برای یک "با دقت صحنه رویداد هنوز در محل" در این سال است.

"همانطور که ما حرکت به طرف دیگر همه گیر تمام قطعات این صنعت نیاز به کار مشترک برای اطمینان از بازگشت سریع و بازیابی گفت:" چارلی کوردی, مدیر عامل شرکت Informa, در بیانیه ای. "ما در حال بازی بخشی از ما میزبانی نمی, برای سود موناکو قایق بادبانی نشان می دهد در سال 2020 ارائه یک فرصت برای جامعه به گرد هم می آیند به اشتراک گذاری ایده های ملاقات با مشتریان و شروع به بازسازی حرکت مثبت."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن